Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wracając do "Breaking Bad"
Jestem po 4,5 odcinku i mam nadzieję, że to co widzę, nie będzie miało nic wspólnego z tym co będzie?
Jak na razie to nic mnie tu nie porwało, a wręcz irytuje.
Z tym całym Aaronem Paulem na czele. Środowisko ćpunów w dresach to nie moja bajka.
Główny bohater to też typowy "luzer", do tego przez pół odcinka kaszle ; )
No ok, wiemy, że jest chory, ale bez przesady.

Póki co, to nawet nie zbliżyło się do "Zadzwoń do Saula", ale zobaczymy. To dopiero początek.
 

DrWredman

Active member
Wracając do "Breaking Bad"
Jestem po 4,5 odcinku i mam nadzieję, że to co widzę, nie będzie miało nic wspólnego z tym co będzie?
Jak na razie to nic mnie tu nie porwało, a wręcz irytuje.
Z tym całym Aaronem Paulem na czele. Środowisko ćpunów w dresach to nie moja bajka.
Główny bohater to też typowy "luzer", do tego przez pół odcinka kaszle ; )
No ok, wiemy, że jest chory, ale bez przesady.

Póki co, to nawet nie zbliżyło się do "Zadzwoń do Saula", ale zobaczymy. To dopiero początek.

Ja też sceptycznie podchodziłem do tego serialu.
Żona Waltera do tej pory mnie wkur...a gdy o niej pomyślę ;) Jakoś nie trawię tej aktorki, ale po analizie całego serialu myślę, że taka była jej rola i dobrze ją odegrała. A później też ma swój udział i swoje wątki.
Pierwsze odcinki wprowadzają widza w świat w jakim żyje Walter. Jego rodzina, znajomi, praca, choroba i całe otoczenie. Dzięki szerokiemu opisowi jego życia, który ciągnie się przez kilka odcinków łatwiej potem zrozumieć jego postępowanie.
Daj sobie czas do końca pierwszego sezonu. Saul wkracza do akcji trochę później i jest dobry w
swoim fachu, nawet nie pamiętam czy jest już w pierwszym sezonie, bo chyba trochę później.
Jednak Walter jest tu kluczowym aktorem, który istnieje w dwóch światach do których zagląda jego szwagier przez uchylone drzwi.
Ten serial ma swój klimat. Nie wiem jak rozwija się biznes prawdziwy narkotykowy, ale myślę, że w tym serialu jest sporo prawdy, mega dużo szczęścia, ale też charakter i umiejętności Waltera, który nie ma nic do stracenia i często może postawić wszystko na jedną kartę.
Zastanów się co byś zrobił na jego miejscu, gdybyś znalazł się w takiej sytuacji?
Dla mnie to jest naprawdę dobre kino, choć wydaje się niskobudżetowe.
W każdym sezonie coś się dzieje choć niektóre odcinki wydają się słabe, wcale takie nie są. Są po prostu inne.
Mniej więcej też w połowie pierwszej serii, myślałem, jak ja wytrzymam takie nudy przez 5 sezonów. A teraz żałuję, że tak go szybko skończyłem. ;)

Obecnie męczę Marco Polo i chyba odpuszczę bo miała być bitwa Chińczyków z Mongołami. Mongołowie wyruszali na bitwę pod koniec chyba 6 odcinka. Następny odcinek zapowiadał się, że będzie wielka bitwa, a tu jedna wielka dupa. W kolejnym odcinku analizowali już porażkę przeplataną slajdami z bitewnymi okrzykami w tle. Żenada na całego. Dialogi nawet są OK, ale za mało się dzieje więc chyba odpuszczę. :(
 

darekguma

New member
Bez reklam
Wracając do "Breaking Bad"
Jestem po 4,5 odcinku i mam nadzieję, że to co widzę, nie będzie miało nic wspólnego z tym co będzie?
Jak na razie to nic mnie tu nie porwało, a wręcz irytuje.
Z tym całym Aaronem Paulem na czele. Środowisko ćpunów w dresach to nie moja bajka.
Główny bohater to też typowy "luzer", do tego przez pół odcinka kaszle ; )
No ok, wiemy, że jest chory, ale bez przesady.

Póki co, to nawet nie zbliżyło się do "Zadzwoń do Saula", ale zobaczymy. To dopiero początek.
Daj mu szansę, ja też sceptycznie podchodziłem do tego serialu, ale kumpel tak namawiał, że jak się wciągłem to leciałem odcinek po odcinku, a po zakończeniu aż mi tego brakowało. Ale to może kwestia gustu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig w Szybkich to od chyba 4 części jedno z podstawowych słów w tych filmach to RODZINA - między innymi na tym te filmy bazują.. ja tam na luzie podchodzę do tych filmów wiec też i nie wymagam od nich za dużo.. ale gro ludzi lubi i swoje na pewno zarobi, bo ludziska śmigną do kin.. a o Transach to już nie wspomnę.. Choć ten drugi to jak dla mnie film typowo nastawiony na efekty i na dźwięk.. chyba że się mylę i w V cz. będzie więcej filmu w filmie.. A propo skończenia filmów to wiesz do czasu kiedy film zarabia o przy szybkich to bodajże jest tak że od 3 cz., a na pewno od 4 cz. zarabia całkiem przyzwoicie więc... jeszcze kilka części będzie.. ale jedno jest wyjście nie oglądać ... a gro osób zobaczysz sam i tak ściągnie pomimo, że dobrze wie jakie to będą filmy i tego nie potrafię zrozumieć, chyba żeby potem napisać kultowe sformułowania typu kilometr mułu, bagno wodorostów itp..

Dzisiaj przeczytałem Gość tak się poświęcił dla żony/dziewczyny że ściągnął z sieci film BJ 3 .. faktycznie mega poświecenie.. ręce mi opadają.. jak to ludzie się poświęcają dla swoich połówek.. a najlepsze jest to że się tym jeszcze niemalże chwalą.

Ps trailer szybkich ten właściwy to dopiero będzie..
 
Ostatnia edycja:

zgred72

New member
Wracając do "Breaking Bad"
Jestem po 4,5 odcinku i mam nadzieję, że to co widzę, nie będzie miało nic wspólnego z tym co będzie?
Jak na razie to nic mnie tu nie porwało, a wręcz irytuje.
Z tym całym Aaronem Paulem na czele. Środowisko ćpunów w dresach to nie moja bajka.
Główny bohater to też typowy "luzer", do tego przez pół odcinka kaszle ; )
No ok, wiemy, że jest chory, ale bez przesady.

Póki co, to nawet nie zbliżyło się do "Zadzwoń do Saula", ale zobaczymy. To dopiero początek.

Wkręcisz się, daj sobie czas.Ja tak na dobre wkręciłem się w połowie drugiego sezonu.
 

pantomima

Banned
Jeden i drugi to już "Moda na sukces", Bay by się wziął już za coś innego, zresztą on to już nic dla mnie nie musi. Ileż można.
W "szybkich" nie wiem tylko co robi tam Charlize Theron, jeszcze Al Pacino tam brakuje.
Zresztą co to jest, znowu jakieś przypominki... przyjaciele, rodzina.
Cisną to cytrynę i cisną, a tam już dawno sama skórka.


Jesli masz choc w polowie tak negatywny stosunek do "Szybkich i Wscieklych" jak ja , to bije brawo na stojaco !
Zalosna jest ta seria !

Jezeli masz cytryne , to zrob z niej lemoniade..
A oni .... faktycznie "Cisną to cytrynę i cisną, a tam już dawno sama skórka" !
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
za przeproszeniem większe gówna oglądacie :D Ja z sentymentu oraz fajnych aktorów pójdę do kina
i na to i pewnie na transy żeby sięodhamić przy efektach. A tego Bayowi nie można zarzucić. byłem na każdej w kinie ,mam wszystko na blu więc nie wypadało by nie iść.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
jedno jest wyjście nie oglądać ... a gro osób zobaczysz sam i tak ściągnie pomimo, że dobrze wie jakie to będą filmy i tego nie potrafię zrozumieć, chyba żeby potem napisać kultowe sformułowania typu kilometr mułu, bagno wodorostów itp..

Lolek,to nie takie łatwe.Większość tych co narzeka,jest zmuszana do oglądania :-D:mrgreen:;)

c52a7e116f740e50e7cbab4d50c60aa2.jpg


A tu już takie zapowiedzi :-D
Transformers 7 (2019) - IMDb
Szybcy i wsciekli X (2021) - IMDb
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Armani marudzi a obydwa filmy wydadzą w atmosie, gdzie będzie tam latał helikopter przez 15 min nad głową a w szybkich kamera będzie pod silnikiem. Atmos będzie pierdział więcej to jak ma nie oglądać ?? Kupi w ciemno hehe
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szybkich to jeszcze bym się zastanowił , natomiast Transy będzie miał :) tam więcej dźwięku do testowania sprzętu..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oczywiście, ze kupię Transów. Właśnie dla efektów, szczególnie tych surround.
Dla mnie Transy skończyły się na 1-3. Potem to już sztuka dla sztuki.

Jesli masz choc w polowie tak negatywny stosunek do "Szybkich i Wscieklych" jak ja , to bije brawo na stojaco !
Zalosna jest ta seria !
Jezeli masz cytryne , to zrob z niej lemoniade..
A oni .... faktycznie "Cisną to cytrynę i cisną, a tam już dawno sama skórka" !

Z tego już się nic nie da zrobić, ale już nic nie piszę. Gusta i guściki.

Mógłby ktoś sprawdzić czy załącza Wam się serial Czarne lustro (Serial TV 2011- ) - Filmweb (Netflix) 1i2 sezon? (3 działa)

Sprawdziłem, działa. Nie ma za co ; )

Co do Breaking Bad, dzięki Panowie.
Jade zatem z tym dalej.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panto
Nie wiem może jestem jakiś dziwny, ale mnie się podobał. Znajomi i ojciec odpadli po pierwszych odcinkach. Serial ma 8,2 na FIlmwebie i ponad 9 na imdb więc nie jestem jedyną osobą, której serial podszedł:D Czekam na kolejny sezon.
 
Do góry