Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida powiem Ci tak nie o to chodzi w tym filmie czy on mi się spodobał czy też nie - był mniej niż średni - tylko chodzi o fakt że chciałem obejrzeć, a lubię takie filmy, a do tego mam wielki szacunek dla munduru żołnierza i samych żołnierzy czy też Policjantów - a wielu mundurowych znam bo kiedyś mieszkałem z nimi w bloku .. spotykamy się i dużo rozmawiamy... Powiem Ci więcej nawet jakbym ściągał filmy to w życiu nie ściągnąłbym filmu wojennego, że tak się wyrażę bo patrząc jaki mam stosunek do tego tematu nie spojrzałbym sobie w oczy że taki film "ukradłem". Może to nie jest dla Ciebie zrozumiałe ale taki już jestem...

Natomiast co do Transów V do kina pewnie pójdę i pewnie na BR też kupię ale same Transy jako film to myślę że na 3 cz. się skończyło bo w 4 cz. to już nic oprócz rozpierduchy, wybuchów, latania biegania to w tym filmie nic więcej nie było.. choć same efekty niewątpliwie jest na co popatrzeć - dźwiękowo również jest czym się delektować. Choć może się jednak mylę i więcej w filmie będzie filmu .. A. H. też być może wniesie coś od siebie a jest dobrym aktorem więc można na to liczyć.. znowu nowa misia gra - o ile dobrze kojarzę to chyba w Strażnikach z G. i w Kapitanie amryce grała ale zaraz sobie sprawdzę to będę pewny.. :)

Natomiast co do listy aktorek to kilka bym zdecydowanie przesunął do pierwszej 10 tki :) a numer jeden jak dla mnie w każdej postaci uwielbiam na nią patrzeć, oglądać itp.. :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida powiem Ci tak nie o to chodzi w tym filmie czy on mi się spodobał czy też nie - był mniej niż średni - tylko chodzi o fakt że chciałem obejrzeć, a lubię takie filmy, a do tego mam wielki szacunek dla munduru żołnierza i samych żołnierzy czy też Policjantów - a wielu mundurowych znam bo kiedyś mieszkałem z nimi w bloku .. spotykamy się i dużo rozmawiamy... Powiem Ci więcej nawet jakbym ściągał filmy to w życiu nie ściągnąłbym filmu wojennego, że tak się wyrażę bo patrząc jaki mam stosunek do tego tematu nie spojrzałbym sobie w oczy że taki film "ukradłem". Może to nie jest dla Ciebie zrozumiałe ale taki już jestem...
Sporo jest filmów opartych na faktach,opisujących bohaterskie czyny,cierpienia,czy ratowanie innym życia,jednak dużo z nich jest po prostu słabych i jeżeli takie się zdarzają,to o tym piszę,a nie podniecam się czynami,czy historią ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jestem troszkę inny :) pamiętasz co psiałem o Karbali - dla mnie film ... ale właśnie ze względu że wielu z nich znam co byli w Iraku w Afaganie nie napiszę nic złego o tym filmie poza tym, że film miał potencjał, a został zmarnowany. W mojej opinii oczywiście.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,ja to doceniam,jednak duża ilość filmów opartych na faktach,jest po prosu słaba,a sama historyjka,nie będzie mi mydlić oczu ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
znowu nowa misia gra - o ile dobrze kojarzę to chyba w Strażnikach z G. i w Kapitanie

Małolata (15 lat),choć na niektórych zdjęciach wygląda na starszą ;)
http://celebmafia.com/wp-content/up...hin-cancer-charity-event-in-los-angeles_1.jpg

To sa skutki refoirmy szkolnictwa. Jak trzeba policzyc powyzej 20, to juz sie abiturient, czy absolwent gubi :wink:
Siedmiu samurajów (1954) - IMDb

Czekałem,abyś się wyłonił :-D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida dla mnie tam za dużo mieszają z tymi dziewczynami.. nie wiem czy to kwestia że im wszystkie popadają czy to że później chcą więcej kasy.. ale troszkę jak dla mnie za dużo się tam dzieje w tym temacie..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie mega film oczywiście jeśli chodzi o ten gatunek choć i tak NR 1 to LOTR , a numer 2 Hobbit ale zwierzaki Nr 3 :) film jest niesamowicie urokliwy- w mojej ocenie oczywiście.. a zarobiłby jeszcze więcej gdyby więcej poszło dzieci ... a dzieci znacznie mniej poszło niż to było w przypadku H.P. rodzice ocenili że to film jednak wyłącznie albo w dużej mierze dla starszej publiczności..
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja obejrzałem wszystkie sezony Demonów Da Vinci na FOX. Przyjemny serial. I gra tam właśnie omawiana przez Was laska. W pierwszym sezonie wygląda super. Potem ciut słabiej.
 
Do góry