Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja obejrzałem wszystkie sezony Demonów Da Vinci na FOX. Przyjemny serial. I gra tam właśnie omawiana przez Was laska. W pierwszym sezonie wygląda super. Potem ciut słabiej.

Nagrywasz na dekoder FOX,Polsat,TVN a nie chcesz mieć C+/HBO,które wyrwałbyś w promocji,w cenie jednego filmu na BD ? ;-)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Aktualnie zastanawiam się nad przejściem na darmową naziemna. Na półkach masa filmów i seriali. Wieeeele nie ruszonych nawet. Na dekoderze Vectry też sporo filmów. Kiedy ja to obejrzę? Z HBO i C+ to już w ogóle nie do ogarniecia...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Aktualnie zastanawiam się nad przejściem na darmową naziemna. Na półkach masa filmów i seriali. Wieeeele nie ruszonych nawet. Na dekoderze Vectry też sporo filmów. Kiedy ja to obejrzę? Z HBO i C+ to już w ogóle nie do ogarniecia...

Nie wiem,czemu się tak boisz tego C+/HBO.Przecież tam lepsza jakość i nowsze filmy/seriale ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Miałem kiedyś przez 3 miechy wszystko odkodowane. Nie powiem, super sprawa. Ale ja wolę combo: wybrane pozycje na blu, reszta z tv niekodowanych. Po prostu mam za mało czasu.

Myślę też o Netflixie w komórce i klepaniu seriali na siłowni lub w pociągu.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida
Zmeczyles tych wspamialych?
Mowilem, ze starlord to slodziak, BTW pierwszy filmowy partner seksualny Jenifer Lawrence. Biedactwo, ponoc nastukala sie tak przed kreceniem tej sceny ( Passengers), ze nie pamieta co robila. ;)
 

pantomima

Banned
A o niby dlaczego?? Co znaczy w takich produkcjach ??


W takich produkcjach tzn. tych gdzie od samego poczatku glowny bohater na naszych oczach wyrasta na wybawce ludzkosci - to raz.

Dwa to to, ze sam pomysl na reboot Mumi w zalozeniu zapowiada cos nowego , cos czego jeszcze nie bylo ,czego widzowie nie widzieli a Tomka w tej roli bylo juz az nadto .

Obsadzenie tego aktora to swiadomy zabieg rezysera majacy wywolac wielkszy szum wokol tego filmu na starcie , ale czy przelozy sie to na lepsze widowisko to szczerze watpie .

Tom Cruise w tej produkcji ? - ok , tylko pod jednym warunkiem , ze zagra ta mumie !
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Ja właśnie skończyłem War dogs film będzie dobry. Fabuła niby na faktach a jeżeli faktycznie tak było to nasze Amber Gold to pikuś. Cały film minął szybko i się nie dłużyl.
Moja ocena to około 7 niemniej jednak jak ja nietrawie tego aktora od Whiplash. Nie wiem w sumie sam dlaczego ale drażni zawsze mnie jego postać w każdym filmie którym gra. Tu niby nie ma co się do niego przyczepić ale jego twarz wydaje się być za mało poważna do takiej historii. Też tak myślicie o nim?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeden i drugi to już "Moda na sukces", Bay by się wziął już za coś innego, zresztą on to już nic dla mnie nie musi. Ileż można.
W "szybkich" nie wiem tylko co robi tam Charlize Theron, jeszcze Al Pacino tam brakuje.
Zresztą co to jest, znowu jakieś przypominki... przyjaciele, rodzina.
Cisną to cytrynę i cisną, a tam już dawno sama skórka.
 
Ostatnia edycja:

darekguma

New member
Bez reklam
Zobaczymy - ocenimy jak Tomcio sobie poradzi ...:)

A o niby dlaczego?? Co znaczy w takich produkcjach ??

Ja rowiez go lubie, ale wydaje mi sie ,ze w tego typu produkcjach obsada powinna byc mniej znana .

Ja tam lubię Tomka wiec nie mam nic przeciwko,,,,:)
A dla mnie jak najbardziej tak, nie raz pokazał, że potrafi dostosować się do każdej roli.
 
Do góry