Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kilka dni temu wyszedł ale tylko jest na dvd.. - ale wiesz ja lubię okręty więc ... a na HBO czy C+ może tego filmu nie być .....

Świetny "stateczek" jest w filmie Battleship - ogromy okręt.. coś niesamowitego..
 

enocyl

Banned
Dlatego miałem dopisać "nie dla wszystkich", ale kiedyś tak uczyniłem, to przyszedł "szeryf" i się oburzył, a tak właśnie jest.
Znając gusta większości na tym forum, skromny dopisek "nie dla wszystkich" jest znaczący ;)
To dosyć specyficzny serial. Dużo dialogów, spokojniej i bez "wybuchów".
Łatwiej jest polecać seriale pokroju "Narcos" czy "Soprano".
Wiadomo, wybuchy, pościgi, strzelanie ;)
Ja osobiście najbardziej cenię sobie właśnie dialogi, mimikę i ten specyficzny klimat, a tutaj jest fajny mix prawnik/przekręt vs praworządny brat i cała reszta, do tego relacje pomiędzy braćmi.
Ja to lubię ; )
Zresztą ja bardzo lubię filmy o prawnikach, bankierach itp. Szczególnie to drugie dno.
Zobaczymy jak się ma do tego Breaking Bad, liczę na podobny klimat?
Jak spodobał Ci się Better Call Saul, to BB też na pewno. Zdarzały się trochę dłużące momenty, ale warto je przetrwać bo jest kilka legendarnych akcji do których często wracamy wspomnieniami z bratem :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Założyłeś się z kimś,że dasz radę obejrzeć ? :-D;)

Nie ja lubię okręty Kolego to takie niespełnione marzenia z lat młodzieńczych.. powiem tak film jak film, nic specjalnego poza fajnym okrętem :) ale poważnie to oparty jest na faktach pokazuje tragedie marynarzy którzy po zatopieniu ich okrętu musieli kilka dni przebywać w morzu razem z rekinami :) jak i samych kapitanów zarówno okrętu amerykańskiego jak i japońskiego ... ale to co najbardziej człowieka boli który lubi wojsko to fakt, że nawet w takich okolicznościach polityka jest górą i ktoś musi być winien, a najlepiej jak jest to wojskowy, a na dodatek jak jest to kapitan okrętu, który wszystko zrobił co do niego należało zrobić w takich, a nie innych okolicznościach... na szczęście kilka lat temu Prezydent USA oczyścił z zarzutów Kapitana ale wstyd jak diabli...
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
"Wrogowie publiczni" już lepsi...;-)

Dzisiaj raczej skończę 2 sezon "Narcos".Pasowałoby dodać aktora grającego Escobara,do tego obrazu ;) :
477f9cf51cf64ee55598fa2554bf0d70.jpg


Edit :
Właśnie znalazłem inny,z Escobarem :-D :
Schermafbeelding-2015-12-25-om-14.12.04.png

Zrob miejsce dla El Chapo - Guzmana. Kiedys chyba fabularne filmy na jego temat sie rozkreca

[youtube]JYkLW1AfJ3c[/youtube]

Bialasy to teraz miekie kaczorki ;)

[youtube]rJjKP8vYjpQ[/youtube]
[youtube]vGs2PGPRmJg[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Legion Samobójców obejrzany.
Szalony film o szalonych bohaterach w doborowej obsadzie. Fabuła prosta jak cep ale ... bardzo fajna gra aktorów w szczególności Will i Margot. Szczerze film okazał się być lepszy niż się spodziewałem a i nawet śmieszny czasami
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Legion Samobójców obejrzany.
Szalony film o szalonych bohaterach w doborowej obsadzie. Fabuła prosta jak cep ale ... bardzo fajna gra aktorów w szczególności Will i Margot. Szczerze film okazał się być lepszy niż się spodziewałem a i nawet śmieszny czasami

To u mnie wyglądało to tak:
Spodziewałem się nie wiele, a dostałem jeszcze mniej jak się spodziewałem, no, ale co się nie robi dla Margot ;)

Widziałem :)
[..] polecam Wroga Publicznego z Cassellem i Marsylski Łącznik ;)

Polecam i ja, rękami i nogami.

Jak spodobał Ci się Better Call Saul, to BB też na pewno. Zdarzały się trochę dłużące momenty, ale warto je przetrwać bo jest kilka legendarnych akcji do których często wracamy wspomnieniami z bratem :D


Nie mogę się doczekać, jutro się zabieram. Szczególnie, że (ponoć) w drugim sezonie pojawia się Jimmy. Klimat ponoć bardziej kartelowy, co nie uznaje za plus, ale biorę się za całość.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zrob miejsce dla El Chapo

Wiem,wiem.Kolejna bardzo barwna postać z narkotykowego świata.Mogliby nakręcić o nim jakiś ciekawy serial ;)
A Savastano byś tam widział ? ;)

Tak jak przypuszczałem,skończyłem 2 sezon "Narcos" i dobrze się bawiłem a serial polecam osobom,które go jeszcze nie oglądały :D
Nie będzie chyba dużym spoilerem,jak napiszę,że Escobar ginie,gdyż pewnie większość osób chociaż z grubsza zna jego historię,a produkcja jest oparta na faktach...
Dlatego więc,nie wiem,czy będzie mi się chciało oglądać 3 i 4 sezon,gdzie zapewne policjanci (w tym jeden narrator) rozpracowywać będą inne kartele.
No,ale jeszcze zobaczymy...;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakby nie było to spoiler, nie każdy musi się interesować narko biznesem, a dodatkowo nie każdy musi wiedzieć, że akurat w tym czy innym sezonie tak, a nie inaczej coś się kończy ; )
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Serio ? :niewiem:
Przecież nawet Caparzo ma małą plantację.Ale w sumie i tak nic nie sprzedaje,bo sam wszystko wypala :mrgreen:;)
2011-06-14-10-18-28-4-a-canadian-soldier-in-afghanistan-walks-through-a.jpeg

Coś w tym jest bo on zawsze ma dobry humor i wszystkich na forum wyśmiewa:D

Armanig skoro tak lubisz Margot to masz jeszcze jedną pozycję z nią "Z for Zachariah", która jakoś przeszła bokiem, niezauważalnie.
Nie oglądałem jeszcze, czeka w kolejce.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czyli polecasz ? ;)

Piramida to nie jest kwestia polecam czy też nie.. wiadomo że wiele lepszych filmów tutaj ludzie nie kupują tylko ściągają... to za ten 30 zeta też nie dadzą.. w moim wypadku jest fakt że lubię filmy wojenne, a obawiam się że ten film może nie dojść do C+ czy HBO. Ale znowu dla mnie to nie powód żebym go ściągnął , więc chcąc obejrzeć musiałem go kupić... choć zapewne idzie do sprzedania...ale uwierz mi jest wiele gorszych filmów albo porównywalnych i ludzie oglądali - poświęcając się chyba dla tego że skoro ściągnęli to już trzeba było i obejrzeć ... choć z pewnych względów nie będę pisał tytułów..

W tym tygodniu jeszcze mam do obejrzenia Legion samobójców ... bo jeszcze nie oglądałem - przez weekend obejrzałem 3 starocia po zamianie z dvd na BR.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig skoro tak lubisz Margot to masz jeszcze jedną pozycję z nią "Z for Zachariah", która jakoś przeszła bokiem, niezauważalnie.
Nie oglądałem jeszcze, czeka w kolejce.

Pakolo,a wiedziałeś,że Margot jest najlepszą aktorką na świecie ? :-D
Top 100 osób kina - aktorka - Filmweb

Poważnie,to aktorsko nie jest najgorsza.Poza tym ją lubię i nie ukrywam,że miło się ogląda jej niebrzydką buźkę,jak i niezłe ciałko,jednak w tym rankingu,to już ładnie polecieli.Pewnie sporo młodszych osób oceniało.
Meryl Streep dopiero na 74 miejscu (Emma Watson - 10-te) :wink:

Piramida to nie jest kwestia polecam czy też nie.. wiadomo że wiele lepszych filmów tutaj ludzie nie kupują tylko ściągają... to za ten 30 zeta też nie dadzą.. w moim wypadku jest fakt że lubię filmy wojenne, a obawiam się że ten film może nie dojść do C+ czy HBO. Ale znowu dla mnie to nie powód żebym go ściągnął , więc chcąc obejrzeć musiałem go kupić... choć zapewne idzie do sprzedania...ale uwierz mi jest wiele gorszych filmów albo porównywalnych i ludzie oglądali - poświęcając się chyba dla tego że skoro ściągnęli to już trzeba było i obejrzeć ... choć z pewnych względów nie będę pisał tytułów..

Lolek,przyznaj się w końcu,że to lipa była :grin:
A poważnie,skoro Ci się w miarę podobało,to najważniejsze :wink:
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida
W moim osobistym rankingu wyżej stawiam Alicie Vikander, a co do tej oceny to trochę żarty. Jak napisałeś nie jest najgorsza aktorsko, ale nie przesadzajmy:D

W weekend oglądałem nowego Bourne'a. Film całkiem spoko, zapętlona akcja:D
 
Do góry