Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pantonima jak dla mnie spoko choć na BR to bym nie kupił ale też Ci co nie lubią "pirata z Karaibów" to w tym filmie naprawdę pokazał się z dobrej strony i nie można mu nic zarzucić - zagrał fajnie... oczywiście jak dla mnie.. i ta charakteryzacja - naprawdę przyjemne się oglądało..


Troszkę o nowych Transach...

https://www.youtube.com/watch?v=EoENhCAe04A
 

pantomima

Banned
Pantonima jak dla mnie spoko choć na BR to bym nie kupił ale też Ci co nie lubią "pirata z Karaibów" to w tym filmie naprawdę pokazał się z dobrej strony i nie można mu nic zarzucić - zagrał fajnie... oczywiście jak dla mnie.. i ta charakteryzacja - naprawdę przyjemne się oglądało..

Luz.
"American Gangster" z D.Washington'em tez bys raczej nie kupil bo to chyba nie Twoj konik...?
To nie zarzut ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Film mnie nie przekonał, czasami zalatywało po prostu nudą, ale to wyłącznie moje zdanie.
OK, o gustach przeca się nie dyskutuje :) , ja jedynie nie zgadzam się z tym stwierdzeniem
Makbet cieniuśki.....
Bo stwierdzenie kolegi użyte przy innej okazji
"nie dla wszystkich",
dotyczy także i tej ekranizacji.
Jest to jeden z tych filmów, które albo się spodobają i zachwycą albo kompletnie nie podejdą.
Dla mnie kreacje Fassbendera i Cottilard 10/10 jak zresztą cały film
 

pantomima

Banned
No ten z Danzelem oczywiscie ;)
Henry,swoja droga jak nie ogladales "paktu z diablem" , to zalukaj .
Warto :)

edit.
Akurat w tej produkcji muzyka nie odgrywala az tak duzego znaczenia,ale pomimo to i tak bylo to dobre widowisko , nawet lepiej niz dobre .
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Widziałem :)
Kino "gangsterskie" lubię

Wiem, że za europejskim nie przepadasz, ale polecam Wroga Publicznego z Cassellem i Marsylski Łącznik ;)

ps
Pantomima, jak się dowiedziałem, że Cave maczał w tym palce, to musiałem obejrzeć ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"A. G." z Denzelem bardzo dobry.Zaś "Pakt z diabłem" jak dla mnie średni, a sam Johnny i ta jego gęba,wyglądała strasznie sztucznie,jak po konkretnej operacji plastycznej ;)
"Gangster" z Tomkiem również mi się podobał,jak i europejskie pozycje wspomniane przez Henia.
 

pantomima

Banned
Dla mnie osobiscie w tym filmie wygladala fenomenalnie , co w efekcie przyczynilo sie jeszcze bardziej do super kreacji jaka stworzyl .
Nie jest to oczywiscie rola oscarowa , ale w tym gatunku filmowym spisal sie na medal, podobnie jak i "we wrogu publicznym".
 

venomas200

New member
Bez reklam
A ja za to obejrzałem Star Trek w nieznane. I w tej części już powoli widać zmęczenie materiału. Zły film to to nie jest ale poprzednie części chyba były lepsze
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie osobiscie w tym filmie wygladala fenomenalnie , co w efekcie przyczynilo sie jeszcze bardziej do super kreacji jaka stworzyl .
Nie jest to oczywiscie rola oscarowa , ale w tym gatunku filmowym spisal sie na medal, podobnie jak i "we wrogu publicznym".

"Wrogowie publiczni" już lepsi...;-)

Dzisiaj raczej skończę 2 sezon "Narcos".Pasowałoby dodać aktora grającego Escobara,do tego obrazu ;) :
477f9cf51cf64ee55598fa2554bf0d70.jpg


Edit :
Właśnie znalazłem inny,z Escobarem :-D :
Schermafbeelding-2015-12-25-om-14.12.04.png
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja za to obejrzałem Star Trek w nieznane. I w tej części już powoli widać zmęczenie materiału. Zły film to to nie jest ale poprzednie części chyba były lepsze

Miejmy nadzieję że do następnego znowu Producent zasiądzie za kamerę a ie za kasą :) i będzie typowy ST... ale w dodatkach jest powiedziane że niby specjalnie został zmieniony reżyser.. zobaczymy co będzie w następnym..

ja idę zaraz obejrzeć film Ostatnia misja USS Indianapolis.. pewnie będzie średnio ale okręty to druga miłość po myśliwcach więc trzeba obejrzeć.. :)
 
Do góry