Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Caparzo, a jakie filmy są wg Ciebie dobre bo widzę, że większość odrzucasz.
Podaj kilka przykładów abym poczuł Twoje klimaty.
Pytam poważnie.

podam ci 10 filmów które są dobre lub bardzo dobre lub genialne, filmy o których się nie zapomina tak o i o których się dużo mówi.

Interstellar
Johny Wick
Pogorzelisko
Szeregowiec Ryan
Obcy
Powrót do przyszłości
Avatar
Terminator
Mroczny Rycerz
Troopa de elite

Jak widzisz 10 pozycji każdy inny gatunek. Brakło oczywiscie wielu pozycji co są u mnie 10/10 ale miała być dziesiątka to jest. Oglądam to co chce, to co mi się może spodobać. Oglądałem Bourna każdego w kinie. ostatni to porażka po całej linii jedno i to samo. Mnie to już nudzi. Tak samo jak te awendżersy i cała kolorowa reszta. Lubie Nowego supermana jest mroczny a nie kolorowy jak kapitan hameryka czy pedalski spajdermen.
Ja mam przyjść do domu po zesranym tyg pracy, obejrzeć film przy którym się odstresuje a nie usne albo bede irytował dziadostwem chłamem itd.

Mam swoje zdanie o filmach, nie boje się krytykować jak inni boją się odezwać, nie boję się krytyki, większość postów pisze w żartach. Co mam ci jeszcze napisać ? Większość odrzucam bo nie są w moim klimacie, trailer jest z dupy, aktorzy marni jak śliwki na targu.
Trzeba mieć swoje zdanie swoje podejście do tematu. :banned:

Pół forum pozmieniała Avatary.
:wink:

no collider mógłby wrócić do "oka transformersa" bo było fajne ;)
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
Caparzo, też lubię filmy wojenne.
Mrocznego jeszcze nie widziałem, bo batmany to ja niekoniecznie.

Co sądzisz o Kompanii Braci?
Pacyfik był dla mnie nudnawy.
Interstellar, oczywiście genialny.
Powrót do przyszłości specjalnie dla dzieciaków kupiłem aby obejrzały. :)

Większość Bournea przeczytałem, a jak zobaczyłem pierwszego w kinie to się załamałem i resztę odpuściłem. Wiadomo, że fabuła nigdy nie dorówna powieści, ale lepiej byłoby zrobić z tego serial z większością wątków.

Ja czasami oglądam coś dla efektów ale w Avengersach już przeginają, to chyba klimaty młodszego pokolenia. Za to wyluzowany daedpool jakoś mi podszedł.

A Tarantino? Mnie Kupił po Kill Billu. Choć Nienawistna ósemka chyba jest najsłabsza.
Szukam Daed Proof, ale nie wiem czy wyszło w PL na BR.

Filmy w reżyserii Eastwooda? Tego chyba łyknę pakiet przy jakiejś okazji.
 

collider

New member
Bez reklam
no collider mógłby wrócić do "oka transformersa" bo było fajne ;)

Na specjalne zyczenie. Przezyjmy to jeszcze raz. Jak nie bedziesz mogl zasnac zawsze mozesz sobie na nie popatrzec ;).
CERN-Collider-759x500.jpg
 

collider

New member
Bez reklam
Tak wrzucilem bo chcialem jakiegos klasyka, ale masz racje. Jak znajde odpowiedniego Susano to wskoczy na avatara.
Na marginesie nie pogardzilbym takim cackiem w domu. Nawet jesli mialbym tylko na niego spogladac ;).

No i jest :).
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zmienia postać rzeczy. Teraz Twój avatar nabrał splendoru ;)
Piękna maszyna i niespełnione marzenie ; )
Tak powinny dzisiaj wyglądać wszystkie topowe ampli.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Caparzo, też lubię filmy wojenne.
Mrocznego jeszcze nie widziałem, bo batmany to ja niekoniecznie.

Co sądzisz o Kompanii Braci?
Pacyfik był dla mnie nudnawy.
Interstellar, oczywiście genialny.
Powrót do przyszłości specjalnie dla dzieciaków kupiłem aby obejrzały. :)

Większość Bournea przeczytałem, a jak zobaczyłem pierwszego w kinie to się załamałem i resztę odpuściłem. Wiadomo, że fabuła nigdy nie dorówna powieści, ale lepiej byłoby zrobić z tego serial z większością wątków.

Ja czasami oglądam coś dla efektów ale w Avengersach już przeginają, to chyba klimaty młodszego pokolenia. Za to wyluzowany daedpool jakoś mi podszedł.

A Tarantino? Mnie Kupił po Kill Billu. Choć Nienawistna ósemka chyba jest najsłabsza.
Szukam Daed Proof, ale nie wiem czy wyszło w PL na BR.

Filmy w reżyserii Eastwooda? Tego chyba łyknę pakiet przy jakiejś okazji.

Kompania jest ok, pacyfik taki sobie. Z tego klimatu Generation Kill dla mnie jest super. 7 odcinkowy serial hbo o wojnie w Iraku. Ma fajny klimat, fajne dialogi i ludzie fajnie dobrani do ról.
Mnie też już nudzą Avengersy itp.Tarantina nie kumam, Bękarty Wojny super i właśnie Nienawistna Ósemka przykuła moją uwagę, że obejrzałem z chęcią, reszta jakaś taka nie teges ;)
Deadpol mi nie podszedł przez to pierdzenie i gadanie do kamery a ta dwójka z xmena doklejona na siłę chyba. Także widzisz, ty nie wszystko oglądasz ;)
:popcorn:
 

DrWredman

Active member
To jeszcze polecam serial The Unit. Kiedyś leciał na jakiejś trzeciorzędnej naszej TV. Chyba miał 4 sezony. Nie wiem czy gdzieś to jeszcze jest do zdobycia.
Jednostka (TV Series 2006

Aktorzy i dialogi wg mnie super. Po tamtym serialu wreszcie ktoś ich zauważył i zaczęli pojawiać w innych filmach, głównie wojennych.
Ich misje różne, jedne lepsze drugie gorsze, ale są jeszcze inne ciekawe wątki z ich życia poza jednostką.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida oglądałeś Wstrząs - ja po obejrzeniu powiem Ci że trochę w szoku jestem że futbol amerykański to taki sport który tak wpływa na zdrowie. Sam film wg mnie warto obejrzeć ... W. Smith całkiem całkiem zagrał i ten akcent...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ten jaki niekoleżeński... Co ty śpisz z piramidą? A może ktoś inny oglądał ? I chciałhy sie wypowiedzieć ?
:spam:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Caparzo ale Ty i tak zawsze komentujesz :) Apropo seriali wojennych to ja powiem Ci że mi Pacyfik się podobał i tak jak kiedyś pisałem mega jakość jest na HBO zarówno pod względem obrazu jak i dźwięku - oczywiście nie jest to jakość BR ale jest fajniutko.
Teraz tak się zastanawiam czy Strzelec na Br jaka ma jakość bo mam na dvd a jak jest możliwość z czymś kupić za 10 zeta to może warto.. choć szkoda tych powiedzmy 30 zeta które się wydało na dvd..
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Piramida oglądałeś Wstrząs - ja po obejrzeniu powiem Ci że trochę w szoku jestem że futbol amerykański to taki sport który tak wpływa na zdrowie. Sam film wg mnie warto obejrzeć ... W. Smith całkiem całkiem zagrał i ten akcent...

Zapomniales dodac slowa "negatywnie" .
Czyli mozna stwierdzic, ze wszelaki sport jest Ci zupelnie obcy :p
Lolek ,szklanka cieplej wody na dzien dobry potrafi czynic cuda w organizmie(pozytywne) a co dopiero uprawnianie jakiejs dyscypliny zawodowo ;) (choc zawodostwo to udreka , wiecej szkody w organizmie niz korzysci).Wszystko zalezy jeszcze od rodzaju uprawianej dyscypliny . Az strach pomyslec co sie dziej w glowach zawodowych bokserow..


Sam film bardzo interesujacy.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Caparzo ale Ty i tak zawsze komentujesz :) Apropo seriali wojennych to ja powiem Ci że mi Pacyfik się podobał i tak jak kiedyś pisałem mega jakość jest na HBO zarówno pod względem obrazu jak i dźwięku - oczywiście nie jest to jakość BR ale jest fajniutko.

O proszę, "mega jakość" i to nie na BR, a na HBO ; )
A ja myślałem, że na tym forum nie można oglądać nic po za BR, nawet jak się posiada setki filmów i przez lata utrzymuje tych złodziei.
Zaraz się będziesz tłumaczył jak Raccoo wpadnie, tak jak ja musiałem w innym wątku.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
O proszę, "mega jakość" i to nie na BR, a na HBO ; )
A ja myślałem, że na tym forum nie można oglądać nic po za BR, nawet jak się posiada setki filmów i przez lata utrzymuje tych złodziei.
Zaraz się będziesz tłumaczył jak Raccoo wpadnie, tak jak ja musiałem w innym wątku.
Armanig złośliwcu 😎

Ale żeby było na temat:
1. Każdy film na Polsacie jest w stereo i ma niski bitrate. Jednocześnie Dystrykt 9 (o tym była mowa) kosztuje na blu okolo 30 zeta.
2. Filmy i seriale na HBO są w 5.1 i z lepszym bitrate. Jednocześnie Pacific na blu to koszt około 100 zł.

Więc te dwie sytuacje nie są takie same 😙

A ja mam na półce i Dystrykt i Pacific i... się nie chwalę 😉

Edit: i żeby nie było. Ja w tv też ogladam filmy i seriale. Również na Polsacie. Aczkolwiek robię tak tylko wtedy, gdy danej pozycji nie mam i nie planuję zakupu. I aż sprawdziłem - aktualnie mam nagrane z Polsatu:
- Pasja
- Marauders
- Gang Wiewióra
- Gorący towar
- Slumdog Milioner
- W stronę słońca
- Przygoda w Paryżu
- Ani słowa więcej
Więc nie tak mało.

PS. @bubafat
Snowpiercer z Australii dotarł. Obejrzany. I bardzo dobry IMHO.
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
Wikingowie sezon 5 (choć nazwany jako 4 i odcinek 11) właśnie się rozpoczął na kanale History. Równocześnie powtarzają 3 sezon jeśli ktoś ma zaległości.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida oglądałeś Wstrząs - ja po obejrzeniu powiem Ci że trochę w szoku jestem że futbol amerykański to taki sport który tak wpływa na zdrowie. Sam film wg mnie warto obejrzeć ... W. Smith całkiem całkiem zagrał i ten akcent...

Widziałem.Całkiem przyjemnie się oglądało.Sam Will też dał radę.Dodatkowo,tak jak piszesz,ciekawie wypadł ten jego afrykańskie akcent :wink:
A ulubiony sport amerykańców ? No cóż,po sporej ilości uderzeń przyjętych na czaszkę,potrafi wleźć za skórę i negatywnie odbić się na zdrowiu/życiu :wink:

Ten jaki niekoleżeński... Co ty śpisz z piramidą? A może ktoś inny oglądał ? I chciałhy sie wypowiedzieć ?
:spam:
Niekoleżeński ? Zawsze dajemy Ci spać w środku,bo wiemy żeś zmarźlak :D:mrgreen::wink:

Zaraz się będziesz tłumaczył jak Raccoo wpadnie

A Raccoon nie nagrywa na dekoder ? :wink:

Legion samobójców (2016) - IMDb zaliczony.
Szału nie było,jednak nie uważam tego filmu za słaby.Może dlatego,gdyż widziałem dłuższą o kilkanaście minut,wersję extended (dużo osób narzekało na "pourywaną" theatrical ) :wink:
W ogóle,w pewnym momencie,ta cała banda postaci,nasunęła mi nawiązanie do "Niezniszczalnych",których lubię,tylko osadzonych w innych realiach ;-)
Według mnie,Harley zagrała najlepiej.Ciekawie,jak taka szajbuska sprawdziłaby się w łóżku...:grin::mrgreen:;)
Dźwięk nie najgorszy.Obraz mógłby być lepszy,chociaż i tak dużo by to nie zmieniło,gdyż przez większość czasu panuje mrok :wink:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ty RA, to na serio?:-( Legion samobójców , musi być zabroniony,jako przykład gniotu najwyższej rangi. Totalne dno i kiło mulu. Will musi wstydzić się do końca życia, że zagrał w tym czymś. Makabrycznie stracony czas , żenada porównywalna do Kac Wawa.
P.S. Armani, please , pocztę zobacz.
 
Do góry