Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Raccoo, przygarnął kocioł garnkowi parafrazując... ; )
Ja już się wypowiedziałem w innym wątku. Temat zamknięty.

Natomiast będę oglądał co chce, gdzie chce i z kim chce ;)
Jak komuś się nie podoba, to może mnie cmoknąć w pompkę.
Bez odbioru

Acha, oglądam teraz na TVN Włoską Robotę ; )
A jutro idę ponownie do MM dać zarobić tym złodziejom po Atlas Chmur, bo trudno tą cenę nazwać przyzwoitą, a film chce na już.


P.S. Armani, please , pocztę zobacz.

Zrobione. Moja sekratarka odpisała Twojej ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ty RA, to na serio?:-( Legion samobójców , musi być zabroniony,jako przykład gniotu najwyższej rangi. Totalne dno i kiło mulu. Will musi wstydzić się do końca życia, że zagrał w tym czymś. Makabrycznie stracony czas , żenada porównywalna do Kac Wawa.

Hmmm.Może to te wspomagacze tak euforycznie na mnie zadziałały :niewiem::mrgreen:;-)

P.S.
Zayebisty awatar :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
ARMANI, Ty jeszcze nie oglądałeś Atlas Chmur?
Znając Twoi preferencji , musisz dać temu filmu szanse.;-) Film nie dla każdego. Dla mnie 8/10, bo lubię taki klimaty. :popcorn:

P.S. Avatar bezcenny. Piramidalny.:D
RA,żadne wspomagaczy temu "filmu" nie pomogą. To naprawdę , jakaś zbieranina bzdur i chaosu.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
O proszę, "mega jakość" i to nie na BR, a na HBO ; )
A ja myślałem, że na tym forum nie można oglądać nic po za BR, nawet jak się posiada setki filmów i przez lata utrzymuje tych złodziei.
Zaraz się będziesz tłumaczył jak Raccoo wpadnie, tak jak ja musiałem w innym wątku.

Armanig ale to nie ja zacząłem pisać o profanacji :) na takim prestiżowym niby forum :) po drugie zaznaczyłem że to nie jest jakość BR (a więc miałem na myśli jakość jaka jest na tv na różnych kanałach) ale jest naprawdę fajnie.. i nigdy nie pisałem że to jest profanacja oglądanie filmów na tv (a szczególnie tych nowych) kolejna sprawa to w 70-80% jakość filmów na HBO czy C+ itp jest dużo lepsza niż na Polsacie czy tvn.. najlepszym przykładem jest Hobbit który leciał na tvn i leci na HBO.. a takich przykładów jest masa..wg mnie są dużo gorsze są profanacje na tym forum niż oglądanie na tv filmów... ale więcej nie pisze bo szkoda czasu i tak zresztą zostanie wykasowane tak jak ostatnio zostało wszystko wywalone z innego wątku ( jak pisaliśmy co by się kupiło lub nie jeśli miałoby się pieniądze odpowiednie).. więc tutaj trzeba pisać wyłącznie o tym co jest w temacie ewentualnie pochwalić ... a może nie będę pisał.. dajmy ludziom oglądać to co chcą i na czym chcą ... z lektorem, bez lektora ... mam kolegę to twierdzi że w dzisiejszych czasach to i napisy są nie potrzebne przy oglądaniu filmu.. i ma takie prawo..

Natomiast Kolega "Rocco" wg mnie oczywiście wypowiedział swój pogląd że mając np dobre/b. dobre kino domowe i oglądać stary film na polsacie to wg Niego jest to gorsza profanacja niż oglądanie filmu z lektorem na BR.. Myślę że sam się odniesie do tego... :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Póki co,poster ;-)

The-Mummy-Poster.jpg
 

pantomima

Banned
" Natomiast Kolega "Rocco" wg mnie oczywiście wypowiedział swój pogląd że mając np dobre/b. dobre kino domowe i oglądać stary film na polsacie to wg Niego jest to gorsza profanacja niż oglądanie filmu z lektorem na BR.. Myślę że sam się odniesie do tego... "


Takiej glupoty to juz naprawde dawno nie slyszalem !
Jaka profanacja .... ? , czego profanacja ? - kina domowego ???


Moze w sklepach rtv powinien byc wariograf i kazdy potencjalny klient powienien przechodzic krotki test ktory wykaze jego preferencje co do formy ogladania filmow !
W przypadku wykazania najmniejszych sklonoosci do ogladania "starych filmow na polsacie" lub filmow z lektorem sprzet nie powienien byc mu sprzedawany a sam zainteresowany powinien trafic na czarna liste .... ?

Ale wymyslacie ! Krytycy sie znalezli ....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pooddawałem troszkę starszych filmów typu spiderciaki stare, Daredevil itp.. pokupowałem na BR i nie mogę wyjść z podziwu jak te filmy są dobrze nagrane pod względem dźwiękowym.. a przecież to starocia takie że szok.. tez kiedyś psiałem o Hulk 2 - tak samo taka dynamika że wiele nowych produkcji to się chowa.. Jest ktoś w stanie mi to wytłumaczyć ? Dlaczego stare filmy tak dobrze są nagrane pod tym względem.. oczywiście kilak mi się trafiło że nie jest za dobrze w stosunku do dvd ale w większości wypadków patrząc, że coraz więcej takich filmów pokupowałem to jednak są różnice i to istotne..
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
[youtube]LAWo9_V2qOg[/youtube]

Czy te oczy moga klamac?
Ciekawe, czy w wersji "Aint no..", zrobia jej 4 cycki, po 2 na kazdy bacik?
Ale jestem dzis niegrzeczny, ale co tam - Piatek, mozna poluzowac. Widze, ze nawet lolek zluzowal i chyba konczy ze schizma DVD.

Dobra misio, byles taki grzeczny, ze masz przedmikolajowo
[youtube]GcmM7-ATjR8[/youtube]

A jutro idę ponownie do MM dać zarobić tym złodziejom po Atlas Chmur, bo trudno tą cenę nazwać przyzwoitą, a film chce na już.
Dobry wybor. Choc przyznam, ze musialem go obejrzec ze 2,5 raza, zeby go polubic tak jak teraz lubie. ;)

Przy okazji wrzutka dla wszystkich. Wiadomo, ze Polakow znajdziemy niemal przy kazdym projekcie filmowym, ale nie wiem, czy wiecie, ze w tym przypadku, nasz rodak ( z Krakowa ! ), ma wklad w koncepcje artystyczna tego filmu. rzuccie okiem albo pogooglujcie za Adam Kuczek.
http://www.ak-art.net/projects/#CA

PS. @bubafat
Snowpiercer z Australii dotarł. Obejrzany. I bardzo dobry IMHO.

Prosze bardzo. Ciesze sie, ze moglem byc pomocny.
Sorry , ze pozno odpowiadam i na koncu, ale ostatnio nie sledze forum, a temat czytam od konca. Nie odpowiedzialem Ci na Twoj post z innego watku, zeby go nie ciagnac, poza tym z braku czasu. Napisze Ci tylko, ze ta wizja przyszlosci o ktorej wspominalem, wcale nie wyglada tak kolorowo, jak to odebrales. W kazdym razie, to raczej dystopia, niz utopia. ;)
A'propos utopii, ktora momentalnie nie okazala sie porazka idei, polecam poczytac o paragwajskiej misji Jezuitow, w kraju ludu Guarani, ktorej zajawki byc moze pamietasz z filmu Misja.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No swoje lata to już chłopina ma, to dlatego do roli tytułowej go wzięli :D

Podobno trochę go odmłodzili do roli :grin:

Ciekawe, czy w wersji "Aint no..", zrobia jej 4 cycki, po 2 na kazdy bacik?

Tak.Ma być jeszcze bardziej podrasowana od tej :D;-)
https://www.youtube.com/watch?v=3msjsDKNTk0&feature=youtu.be

Dobra misio, byles taki grzeczny, ze masz przedmikolajowo

Widziałem to już wcześniej,ale dzięki :D

A propos Wachowskich,ogląda/oglądał ktoś tu serial "Sense8" ? :wink:
 
Do góry