Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja TWD oglądam na bieżąco, ale traktuję to jako zabijacz czasu bo akcja się zapętla:D Teraz wciągnął mnie Narcos, miały być 2 odcinki dziennie, a tu prawie cały sezon pękł w 2 dni:D
 

zgred72

New member
:lol: :lol: film podobny ale bez zombi ... :blagam: :blagam: :blagam: to tak jak startrek i gwiezdne wojny. filmy podobne ale w star treku nie ma lorda vadera :eek:k:

:grin: Chodziło mi o kwestię przetrwania - survival i te sprawy.
Nie grzesz przyrównując Star Trek do SW...nie ta liga, no i nie ma Vadera :D:D

A teraz na tapecie "Turbulencje" na TVN7 - prawie jak "Die Hard 2" ;):lol:
Sympatycznie się, to ogląda.
 

DrWredman

Active member
Pakolo zwolnij z Narcosem. Przyjemności trzeba dozować. Jak skończysz to bedziesz żałował, że nie ma jeszcze kolejnych odcinków.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja TWD oglądam na bieżąco z przyzwyczajenia. Smęty się zdarzają, ale jeśli chodzi o seriale w tym gatunku, to jest jeden z najlepszych.Przez dłuższy czas oglądałem też "The Strain",troszkę podobny tematycznie choć bez zombie, ale tam fabuła była średnia, obejrzeć jednak można było.
Ja po drugim sezonie TheStrain odpadlem. Pierwszy nawet spoko. Drugi nuda. Trzeci po pierwszym odcinku mnie odrzucil.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mi nie podszedł The Strain i zakończyłem na pierwszym sezonie.

Piramida
Pojawia się już Suicide Squad chociaż ja czekam na 3D.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
najpierw zacznie od obrazu i dźwięku a potem powie że mu się podobało. zajmie mu to jakieś 3/4 strony.

a film kiepski jak flaki z olejem :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A właśnie że nie zajmie mi tyle :) i tak jeśli chodzi o sprawy techniczne :) Caparzo to dla Ciebie to dźwiękowo mi się podobał, a pod względem obrazu zawsze mogłoby być lepiej...
A sam film jak dla mnie typowy"Born" ani lepszy ani gorszy - choć ostania cześć wydaje mi się że lepiej mi się podobała ale musiałbym sobie ja przypomnieć żeby być na 100% pewnym. Wg mnie jeśli ktoś lubi tę serię filmów i jeśli nie ma zbytnio wygórowanych ambicji że będzie to film z mega fabułą o wysokich lotach to raczej nie powinien żałować wydanych pieniędzy.. Bo co jak co można troszkę po marudzić na ten film to jednak jak dla mnie nudny to on nie był i oka nawet na sek. nie przymrużyłem podczas seansu - a jestem dosyć zmęczony i generalnie rzadko mi się zdarza oglądać film kiedy jestem w takim stanie.. a pomimo tego dotrwałem :)

Piramida te na jeden raz to oglądam w C+ lub na HBO :)
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Witam dawno mnie nie było tutaj.
Bo i nic nie oglądałem
Skończyłem za to Belfer i jak na polską produkcję to no no całkiem nieźle.
Generalnie to po 8 odcinku już wiedziałem kto co i za co odpowiada.
Do radości fabuła i fajny klimat.
Ja.jakos w ogóle wolę seriale niż filmy pełnometrażowe oglądać. Bo mało czasu a serial do 1 h trwa odcinek a filmy jak oglądam to tylko na raty muszę
 

DrWredman

Active member
Caparzo, a jakie filmy są wg Ciebie dobre bo widzę, że większość odrzucasz.
Podaj kilka przykładów abym poczuł Twoje klimaty.
Pytam poważnie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pół forum pozmieniała Avatary. Mała awaria i wszystkich ruszyło.
Ręce opadają. Cholera wie kto jest kto teraz.
Dobrze, że nicków nie pozmienialiście przy okazji.
;)
 
Do góry