Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Oj widzę, że teraz myślisz tylko o filmach, które zdołają wykrzesać jak najwięcej z nowych paczek.... to może :D
[youtube]5iO-zjhHvg4[/youtube]
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie jest. To jedno z większych rozczarowań. Miało być refleksyjnie, wyszło zupełnie coś innego.
Zachowanie tej kobiety z plecakiem, wręcz żenujące.
Nie wypada pisać o tym filmie żle, bo to przecież "ambitna" pełna przekazu historyjka, ale dla mnie to tandeta dla tych co lubią się silić na coś głębszego. Zaraz ktoś wyśle na seansy z przebierańcami, a to nie tak.
Ja uwielbiam takie kino, ale ten konkretny zupełnie mi nie podszedł.
Idiotyzm i zachowania bohaterki nie do strawienia, przynajmniej dla mnie, a już na pewno nie w takiej formie jak to było podane.

Chodzi Ci o film czy historie? To raz.

Dwa, jaki debilizm bohaterki. Podasz przykład? Ciekaw jestem.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Racoon
Polecam The Walking Dead, tam przez 7 sezonów stado idzie i rozmyśla nad sensem życia, zmagając się z zombiakami i innymi grupami próbującymi przeżyć:D

To Panowie widzieliście?
https://www.youtube.com/watch?v=gryenlQKTbE
Z TWD wytrwalem 5 czy 6 sezonow. Ostatnie dwa na siłę. Motywy sie zaczely powtarzać. Teraz juz nie ogladam.

Ten filmik co wkleiles dobry ☺ cos innego ☺
 

polaris20

New member
Ja właśnie oglądam TWD 07.05 odcinki strasznie pokręcone ale jedno można powiedzieć tego jeszcze nie było :) jest i Trevor z GTA

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chodzi Ci o film czy historie? To raz.
Dwa, jaki debilizm bohaterki. Podasz przykład? Ciekaw jestem.

Jeżeli nie zrozumiałeś co mam na myśli lub/i masz odmienne zdanie, to nie ma sensu tłumaczyć.
Nie mam zamiaru uczestniczyć w jałowych niekończących się dyskusjach.
Witherspoon jako aktorka jest ok.

Oj widzę, że teraz myślisz tylko o filmach, które zdołają wykrzesać jak najwięcej z nowych paczek.... to może :D

Nie powiem, że nie ;)
Aczkolwiek mój konik to spokojniejsze seansy, teraz wyciszam się przy pozycjach vide "Zadzwoń do Saula". Drugi sezon jeszcze lepszy.
Co do Mad Maxa, to jakbyś zgadł. Nie dalej jak wczoraj odświeżyłem seans.
Jeden wielki teledysk. Istne dzieło - w swoim gatunku naturalnie.
Rewelacyjne audio i widowisko. Sam soundtrack (Tom Holkenborg) jest jednym z lepszych jakie słyszałem w ostatnim czasie. Zresztą odsłuchuje od roku. Odrywa o rzeczywistości.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Jeżeli nie zrozumiałeś co mam na myśli ... to nie ma sensu tłumaczyć.

Nie ma jak rzeczowa dyskusja. Tym bardziej, że napisałeś jedynie o "debilizmie bohaterki" bez podania chociażby JEDNEGO przykładu (o który kulturalnie poprosiłem).

Po Twoim opisie można się jedynie zorientować, że film Ci się nie spodobał. Dlaczego? Tego już nie napisałeś. Więc teksty o "jałowej dyskusji" zostaw na inne okazje ☺

Edit: ...albo inaczej. Jak nie chcesz, żeby dyskusja była jałowa, to albo bardziej się postaraj (argumenty), albo w niej nie uczestnicz. Inaczej będzie właśnie taka jak ją nazwałeś.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Z TWD wytrwalem 5 czy 6 sezonow. Ostatnie dwa na siłę. Motywy sie zaczely powtarzać. Teraz juz nie ogladam.

Ten filmik co wkleiles dobry ☺ cos innego ☺

To tak samo ja. Skończyłem gdzieś w połowie 6 albo 7, sam nawet nie wiem. Jak będzie ostatni odcinek to obejrze bo będę ciekaw czy doszli gdzieś i maja św spokój czy dalej będą iść...
 

pantomima

Banned
To tak samo ja. Skończyłem gdzieś w połowie 6 albo 7, sam nawet nie wiem. Jak będzie ostatni odcinek to obejrze bo będę ciekaw czy doszli gdzieś i maja św spokój czy dalej będą iść...


Wybierasz zle seriale Caparzo ! . Nic sie nie nauczyles !
W ogole sie nie sluchasz :p
Tyle czasu zmarnowanwe ... Ech !

A mowilem - Dluga Noc ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma jak rzeczowa dyskusja. Tym bardziej, że napisałeś jedynie o "debilizmie bohaterki" bez podania chociażby JEDNEGO przykładu (o który kulturalnie poprosiłem).
Po Twoim opisie można się jedynie zorientować, że film Ci się nie spodobał. Dlaczego? Tego już nie napisałeś. Więc teksty o "jałowej dyskusji" zostaw na inne okazje ☺
Edit: ...albo inaczej. Jak nie chcesz, żeby dyskusja była jałowa, to albo bardziej się postaraj (argumenty), albo w niej nie uczestnicz. Inaczej będzie właśnie taka jak ją nazwałeś.

Trudno Ci zrozumieć, że nie mam ochoty z Tobą dyskutować na temat tego filmu.
To co napisze, wywoła u Ciebie irytacje i się zacznie, a mnie ni ziębi nie grzeje ta pozycja.
Zwyczajnie szkoda mi czasu. Tobie się podobał, mnie irytował.
Ponadto, nie odpowiadałem Tobie, a tym bardziej nie polemizowałem z Twoją oceną (którą szanuje), a wyraziłem niezależną opinie która jest zupełnie odmienna i była skierowana do Caparzo.
Przyjmij umownie do wiadomości, że zachowanie bohaterki nie mieści się w moim światopoglądzie.
Jako całokształt.
Nie drąż. EOT
 

Dubek

Member
Bez reklam
Ja czytałem że wszyscy aktorzy dostali scenariusz tylko 9 odcinków, dopiero przy kręceniu 10 wszystko się okazało, fajny patent. Ogólnie jak na polski serial to bardzo fajnie się oglądało.
 

Henry

Active member
Bez reklam
A chinskiego Hobbita gdzies moze nie widziales? ;)
A jest?
Po tej nacji wszystkiego można się spodziewać ;)

Ale ten "MAX" mnie rozwalił :D

To tak samo ja. Skończyłem gdzieś w połowie 6 albo 7, sam nawet nie wiem. Jak będzie ostatni odcinek to obejrze bo będę ciekaw czy doszli gdzieś i maja św spokój czy dalej będą iść...
Idą, idą,....a tam las....krzyży ;)
 

zgred72

New member
Ja TWD oglądam na bieżąco z przyzwyczajenia. Smęty się zdarzają, ale jeśli chodzi o seriale w tym gatunku, to jest jeden z najlepszych.Przez dłuższy czas oglądałem też "The Strain",troszkę podobny tematycznie choć bez zombie, ale tam fabuła była średnia, obejrzeć jednak można było.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
:lol: :lol: film podobny ale bez zombi ... :blagam: :blagam: :blagam: to tak jak startrek i gwiezdne wojny. filmy podobne ale w star treku nie ma lorda vadera :eek:k:
 
Do góry