Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida obejrzałem FF XV i powiem Ci tak troszkę się z Tobą zgadzam tzn też przez jakieś 25 min się nudziłem, ale generalnie powiem Ci że film jest do przyjęcia pod warunkiem że się lubi takie "bajki" ja fanem zajeb.. nie jestem ale mam duży szacunek do tych ludzi co robią tego typu filmy bo wizualnie naprawdę mega to wygląda - ogląda się jak prawdziwy film, ruchy ludzi itp naprawdę poziom odpowiedni.. i widzi się namacalnie jak technika poszła przez ostatnie choćby 10 lat.. dźwiękowo też jest odpowiednio i jest moc :) efekty kwestia gustu mi odpowiadały - choć Ty wybredniejszy jesteś to być może coś tam Ci się nie podobało- choć kilka bzdur było - choćby to ile księżniczka przeszła a jej suknia jak nowa.. :) ale Bond też ( szczególnie z wcześniejszym aktorem) w wielu wypadkach tarzał się po ziemi, a koszula biała jak by szedł na wesele :) wg mnie ten film pd względem obrazu to uczta dla oczu.. ale film wybitnie nie dla wszystkich - Caparzo nie dotykaj się do tego filmu :)
 

zgred72

New member
Vikingowie, pierwsze sezony fajne, ale ostatni już mnie tak nie zachwycił.



Jeszcze na koniec. Orange is black. To serial, który ogląda moja córka, 17 lat. Wkręciła się na maksa. Mnie więzienne życie kobiet nie kręci, ale to coś takiego dla nastolatek, gdzie nie ma za dużo przemocy i krwi. Chyba, bo obejrzałem tylko 2 odcinki. ;)

Vikingowie świetny serial, no i przede wszystkim w miarę zgodny z historią.
Orange is the New black - rewelacja, jeśli n ie masz nic przeciwko oglądaniu przez córkę scen lesbijskich, to spoko ;) Świetny humor!!:eek:k:
 

wolf33

New member
Z ostatnio oglądanych które zapadły mi w pamięci:
Hardcore Henry - jak dla mnie film totalna porażka, polecam omijać szerokim łukiem ;)
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów - uwielbiam filmy na podstawie komiksów Marvela i ten też był bardzo fajny.
Do utraty sił - nie przepadam za dramatami, ale ten był bardzo wciągający.
 

pantomima

Banned
"Do Utraty Sil" - bardzo dobry film ! , super kreacja Gyllenhaal'a .

Ja wczoraj obejrzalem "Po Tamtej Stronie Drzwi " - niby horror.. Czy mnie wystraszyl ? Nie koniecznie , ale fajnie sie ogladalo. Bylo co najmniej ciekawie ;)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja zaliczylem dziś Dziką Droge (Wild). Niesamowita (prawdziwa) historia. Ech, lubię takie kino.

i co, znalazła ta baba sens życia i siebie ? :blagam:
Czemu ta historia jest niesamowita ? Czym cie ujął ten film ? pytam z ciekawości ;) jak to ja
Taki forest gump po damsku ale bez biegania ?;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Forest to fikcja. Wild to prawdziwa historia. Widzisz różnicę?

26 letnia laska z problemami (bijący ojciec alkoholik, smierc matki, heroina, przygodny sex, niechciana ciąża, rozwód) bierze 32kg plecak i rusza na szlak. 1800 km. Ma na szlaku czas pomyśleć, powspominać (retrospekcje) i "narodzic sie na nowo". Jest w tym filmie sporo madrych slow.

Ale nie bede Cie zachecal. Nie pada w tym filmie nawet jeden strzał... chociaż pojawia się na chwilę rewolwer i dwa myśliwskie łuki.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Forest to fikcja. Wild to prawdziwa historia. Widzisz różnicę?

26 letnia laska z problemami (bijący ojciec alkoholik, smierc matki, heroina, przygodny sex, niechciana ciąża, rozwód) bierze 32kg plecak i rusza na szlak. 1800 km. Ma na szlaku czas pomyśleć, powspominać (retrospekcje) i "narodzic sie na nowo". Jest w tym filmie sporo madrych slow.

Ale nie bede Cie zachecal. Nie pada w tym filmie nawet jeden strzał... chociaż pojawia się na chwilę rewolwer i dwa myśliwskie łuki.

Patrz w Jasiu Fasoli to nawet rewolweru nie ma a śmieje sie przy tym jak dziecko w sklepie z zabawkami :blagam:
w/g opisu film raczej nudny, a te jej problemy to problemy z tyłka ;) ale to moja opinia. Dlatego byłem ciekaw czym sugerowałeś się oglądając ten film. I tyle. nic złośliwości, ale ty musiałeś dodać strzały...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dokładnie. Chociaz dla mnie jeszcze lepiej zagrala Laura Dern. Znow Reese najlepiej w Spacerze po linie.

Dodatkowo w Wild mamy super zdjecia Californi i Oregonu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
i co, znalazła ta baba sens życia i siebie ? :blagam:
Czemu ta historia jest niesamowita ? Czym cie ujął ten film ? pytam z ciekawości ;) jak to ja

Nie jest. To jedno z większych rozczarowań. Miało być refleksyjnie, wyszło zupełnie coś innego.
Zachowanie tej kobiety z plecakiem, wręcz żenujące.
Nie wypada pisać o tym filmie żle, bo to przecież "ambitna" pełna przekazu historyjka, ale dla mnie to tandeta dla tych co lubią się silić na coś głębszego. Zaraz ktoś wyśle na seansy z przebierańcami, a to nie tak.
Ja uwielbiam takie kino, ale ten konkretny zupełnie mi nie podszedł.
Idiotyzm i zachowania bohaterki nie do strawienia, przynajmniej dla mnie, a już na pewno nie w takiej formie jak to było podane.
 
Do góry