Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jakoś cicho tutaj odnośnie Westworld, a za nami już 8 odcinków. Mnie osobiście serial się podoba, trochę zaskoczył w ostatnich dwóch odcinkach:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
:D

photofunky.gif

A ja dzisiaj Star treka będę atakował i jak się uda to na tv obejrzę Stangerland czy coś takiego ..
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja obejrzałem wczoraj (3d). Fabularnie gorszy od dwóch poprzednich, aczkolwiek zły nie jest. 3d też gorsze, niż w dwójce.

Za to jest w filmie jedna scena, która dla mnie należy do czołówki ever. Będę ja wspominal latami. 😊 91 minuta i... Beastie Boys. Ale moc! To jest mega.

Zaliczylem też Wojownicze Zolwie 2 3d. Bez zaskoczenia - podobnie jak jedynka top of the top w 3d. Audio też cudowne. Np. scena z wodospadem - sub pompowal jakby mial sie zaraz rozleciec. Polecam sprawdzic na wlasne oczy. Jak zblizylem twarz to jakbym wiatrakiem dmuchal. Potega.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Star trek najnowszy zaliczony i tak wg mnie jeśli chodzi o obraz w 3d w sumie jest ok - nie jest to obraz typu Zjawa czy Tarzan ale dobrze wygląda. Pod względem dźwiękowym wydaje mi się że troszkę jest słabiej niż w 2-ce ale też nie ma co marudzić a momentami naprawdę zarówno sub jak i surandowe głośniki wymiatają fajnie..samo 3d w 2-jce było fajniej ale i tutaj kilka scen mi się podobało.. generalnie nie żałuję że kupiłem 3d.. Fabuła - to ja bym powiedział ze taka star trekowa aczkolwiek troszkę widać że kto inny jest reżyserem.. Jeśli ktoś jest fanem że tak powiem ST to myślę że nie będzie żałował jak kupi.. ja lubię więc całkiem całkiem mi się oglądało, chociaż 2 była dla mnie trochę lepsza...

A jutro FF XV i w kinie IMAX fantastyczne zwierzaki.. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja StarTreka wyłączyłem, a idż im Pan z tym...
Jeden wielki chaos, tyle się tam dzieje, że nie dałem rady.
Pstrokato, kolorowo, jak na wiejskim festynie.
Wiem, że kogoś zapewne uraziłem i z góry przepraszam, ale wyrażam swoje zdanie w taki a nie inny sposób.

Może dlatego, że ostatnio odświeżyłem Interstellara i po tym seansie, miałem wrażenie, jakby mi ktoś puścił bajkę dla 4 latka.
Naturalnie nie ma co porównywać tych dwóch pozycji, ale taka konfrontacja w tak krótkim czasie chyba mnie przerosła.

Wracając do seriali.
Znalazłem na Netflixie bardzo fajną pozycję, mianowicie:
Better Call Saul (Serial TV 2015- ) - Filmweb
Dramat/Kryminał/Komedia
Sporo dialogów, dobre tempo - bez świrowania. Pęka odcinek za odcinkiem.
Świetnie się ogląda, znudzony superprodukcjami zawsze chętnie do niego wracam.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A ja skończyłem pierwszy sezon "Narcos" i uważam go za bardzo dobry.
W ostatnich dwóch odcinkach sporo emocji :grin:
Zobaczymy,jak to się dalej potoczy,chociaż sporo faktów jest już znanych...;-)
Jakość obrazu z Netflixa bardzo dobra,szczególnie w jasnych scenach.
2160p nawet na moim ekranie FHD,wygląda fajnie (~14 GB/odcinek 50 min.) ;-)

Wracając do seriali.
Znalazłem na Netflixie bardzo fajną pozycję, mianowicie:
Better Call Saul (Serial TV 2015- ) - Filmweb
Dramat/Kryminał/Komedia
Sporo dialogów, dobre tempo - bez świrowania. Pęka odcinek za odcinkiem.
Świetnie się ogląda, znudzony superprodukcjami zawsze chętnie do niego wracam.

Mam to na oku,gdyż jest to spin-off "Breaking Bad",z wyczesanym prawnikiem ;-)
Jednak następne miejsce na liście,z nowo rozpoczętych seriali,przypada dla "Mr. Robot",który bardzo polecali chłopaki ;-)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Miałem okazje wczoraj obejrzeć jeden z najgłupszych filmów sajens fikszyn, z durną fabuła, z gimnazjalistami w walce, z debilnym pomysłem finałowej sceny na pustyni, lądowaniem na ziemie czegoś co jest od niej praktycznie większe..
ten film jak dla mnie nie zasługuje na ocenę. Will Smith dobrze wiedział, że nie ma sensu w tym filmie grać, ale za jego zdjęcie wykorzystane w filmie na półeczce na pewno kilka stówek dostał.

film mega dno i kilometr mułu.
Chyba wiadomo o co chodzi ;P
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Po prostu jak widze te wycackane gęby, wypudrowane, same ideały jak w słonecznym patrolu na plaży ... ( widział ktoś tam starszych ludzi ), to aż mnie trafia, jakby na świecie nie było innych ludzi tylko sami bohaterzy...
 

DrWredman

Active member
Wracając do seriali.
Znalazłem na Netflixie bardzo fajną pozycję, mianowicie:
Better Call Saul (Serial TV 2015- ) - Filmweb
Dramat/Kryminał/Komedia
Sporo dialogów, dobre tempo - bez świrowania. Pęka odcinek za odcinkiem.
Świetnie się ogląda, znudzony superprodukcjami zawsze chętnie do niego wracam.

Też mam go na liście bo skojarzyłem po obejrzeniu Breaking Bed. Tu jest aż 5 sezonów, ale każdy kolejny lepszy od poprzedniego. Scena po wybuchu bomby w domu starców gdzie "szef KFC" poprawia sobie krawat - bezcenna. Dialogi i sposób myślenia głównego bohatera wg mnie na bardzo wysokim poziomie.
Podobnie Ray Donovan, nadal nie wiem, czy to bohater pozytywny czy negatywny. :)

Narcos - świetny, do tej pory odsypiam ;)

Vikingowie, pierwsze sezony fajne, ale ostatni już mnie tak nie zachwycił.

Teraz dla odmiany oglądam Marco Polo, zupełnie inny klimat, ale akcja zaczyna się rozkręcać i rozwija nowe wątki.

Jeszcze na koniec. Orange is black. To serial, który ogląda moja córka, 17 lat. Wkręciła się na maksa. Mnie więzienne życie kobiet nie kręci, ale to coś takiego dla nastolatek, gdzie nie ma za dużo przemocy i krwi. Chyba, bo obejrzałem tylko 2 odcinki. ;)
 
Do góry