Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida ja zaraz będę oglądał I odc. II sezonu serialu PAKT - dla mnie najlepszy serial RP...:) a potem 9 odc. Belfer :)

Serialowiec się zrobiłeś :-D

Bubafat,dzisiaj u mnie leciał film o charyzmatycznym dowódcy,świetnym strategu wojennym,uwielbiającym ponad wszystko odnosić zwycięstwa,nieznośnym ale zarazem takim,którego jednak można lubić...
Dodam,że rola bardzo dobrze zagrana a obraz na BD malina.Wiesz jaki to film ? :mrgreen::-D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To szkoda, że nikt się nie pokusił o info. Ja przed chwilą zauważyłem. Też nagrywam.
A prosiłem kiedyś, żeby wrzucać info o takich akcjach, szczególnie, że niedziela.

Ps.Pitbull 2 też ma być w odkodowanym?
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Serialowiec się zrobiłeś :-D

Bubafat,dzisiaj u mnie leciał film o charyzmatycznym dowódcy,świetnym strategu wojennym,uwielbiającym ponad wszystko odnosić zwycięstwa,nieznośnym ale zarazem takim,którego jednak można lubić...
Dodam,że rola bardzo dobrze zagrana a obraz na BD malina.Wiesz jaki to film ? :mrgreen::-D
... ktorego laczyla dwuznaczna relacja ze swoja siostrzenica. ...o czym film nie wspomina. ;)
Ja mam jeszcze stary transfer ale przechodze na UHD wiec. juz nowego BD sobie "nie sprawie" ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida, ja zgadlem.

Warto obejrzeć w nowym wydaniu (na pierwszym screenie - stary BD) ;) :
388_2_1080p.jpg

7020_4_1080p.jpg


Chyba sobie na dniach wybiorę coś jeszcze ze starego kina wojennego :-D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No to nadrabiaj ;)
Tylko tam nie ma mega dużej ilości scen balistycznych...
Film skupia się bardziej na osobie generała Pattona ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja nie zawsze musze oglądać sceny walki. Film ma być dobry.

Wzięła mnie ochota na stare filmy w tym klimacie. Bitwa o ardeny, złoto dla zuchwałych czy parszywa 12.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Priwiet Dzygit.
Nie wiem czy Wy sobie szutki stroicie, czy tak na powaznie, ale jesli film Ci sie naprawde podobal, to pewnie obejrzysz go jeszcze raz i kilka szczegolow wpadnie w oko ;).
Nie zamierzam spoilowac, bo raczej wiekszosc czytelnikow seans ma przed soba, wiec moge tylko wrzucic jeden okruszek. Relacje miedzy pierwsza i ostatnia scena raczej kazdy qychwytuje ale czy zwrociles np uwage, na ksztalt szpitalnego korytarza na poczatku filmu, kiedy Louise wychodzi z pokoju? Przy drugim podejsciu, takich szczegolow wylapuje sie wiecej.
Ale ciiii....;)
BTW. Czytalem opowiadanie Chianga i uwazam ze to co zrobili ze scenariuszem, aby zrobic z tego film, to jest naprawde kawal dobrej roboty. IMHO troche spartolili koncowke, ale wlasciwie nadaje sie na case study. Moze jakas nagroda wpadnie.
Witam . Ja to na poważnie. Dla mnie twardy kandydat na film roku. A może i więcej. Końcówkę można wybaczyć ze względu na moc tego filmu.
No to nadrabiaj ;)
Tylko tam nie ma mega dużej ilości scen balistycznych...
Film skupia się bardziej na osobie generała Pattona ;)
Ty by jemu jeszcze Bitwa o LA zaproponował. Bo za bardzo od tego gniota nie różnić się. Dobry do spania. Śmiało można stosować jako zamiennik leków na sen.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Bitwe oglądałem w kinie potem na tvpuls często lecał. Są gorsze badzewia od tego ;)

O jeden most za daleko - super stara pozycja
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron,niedługo trailer Transów 5 mają puścić,także wypatruj :grin::mrgreen:;)

:D "Transy" skończyli się na drugiej części. Ja "Na noże" oglądam.:p
Nu powiedz mi , co w tym "Patton" ciekawego? Że co, że był "wielkim" generałem i co dalej?
Jakiś niezapomniany sceny z tego filmu? Czy co? Oświeć mi. :razz:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Byłeś ostro napojony i pewnie dlatego sen Cię łapał :grin:
Jak co ciekawego ? Nawet sama osobowość typa,dobrze przelana na ekran ;)
 
Do góry