Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Większe możliwości,jednak w 90 % gorszy efekt końcowy.W nowym "Bournie",była już kwintesencja :wink:
Jaki gorszy? Wez chlopie Slumdog Millionaire'a lepiej powtorz i powiedz mi co w tych zdjeciach Ci sie nie podoba, a nie pieprz o tym shitcie Bournie.
(IMHO scena poscigu w Vegas jest akurat OK)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja to zassałem z ciekawości o polski dubbing.
1:1 śmiga już od kilku dni :wink:

Łap Boyegę,na odstresowanie :grin::wink:
John-Boyega-cast-in-Pacific-Rim-2.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam może ktoś napisać jak jest z jakością obrazu i z dźwiękiem w filmach Indiana Jones? Można zobaczyć zdjęcia z filmów ale wiadomo co na tv to na tv..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Patrząc na zdjęcia to słabiutko to wygląda.. a jak do tego dźwiękowo będzie porównywalnie do tego co na dvd to nawet i 30 zeta to szkoda.. wydaje mi się a nawet jestem przekonany że AW 4,5.6 lepiej wyglądają pod względem obrazu..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Według mnie,nie wygląda to najgorzej,no ale jak nie chcesz rozwiązywać zagadek w lepszej jakości :D ,to kup sobie jakąś nowość :p;-)

6666_3_1080p.jpg

6666_5_1080p.jpg

6666_8_1080p.jpg

6666_15_1080p.jpg

6666_34_1080p.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z nowości jak i z tych starszych to co chciałem mieć to mam :) u mnie wchodzi w rachubę coś ze starych co mam na dvd a teraz kupić na BR ... ale na ile to warto biorąc pod uwagę że z kilkoma pozycjami wyszło średnio.. zobaczę w końcu to i tak do stycznia będzie leżeć.. a jeśli chodzi o I. J. to myślę że najsłabiej to pierwsze dwie części będą wyglądać 3 i 4 pewnie lepiej - później były robione..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Omijam recenzje, szczególnie przed obejrzeniem filmu, ale Pietrasa lubię i nie mogłem sobie odmówić. Jak widać wszystko się potwierdza.
Obecnie to mój nr. 1 na liście

[youtube]DE1l4TGbGxs&t=316s[/youtube]
 

italy

New member
widze że temat wątku się troche zmienił :D ale chciałem spytac czy ogladaliscie juz film Nowy początek? ja byłem kilka dni temu i mega mi się podobał!
 
Do góry