Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zmień lepiej dilera. On Ci okłamuję.:razz:

Sam zbieram plony :mrgreen:

UyuniPyramids2.jpg


Co polecasz z tematu ortodoksyjnych thrillerów psychologicznych?

To zależy jakie są objawy ? :grin:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
O, nie ch...ja sobie!:D To Ty w raju mieszkasz:D Ortodoksyjnym;-)
Nu cóż w klimacie "Kontakt" albo "Obecność". Może być mieszanka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida tak myślę że ten film może mi się bardziej spodobać od Czarownicy, a jak wiesz na razie ta pozycja nr 1 dla mnie z tego typu filmów.. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
LOTR/Hobbit to jest numer 1 a potem długo długo nic - dla mnie :) ale czarownice itp to tak troszkę do innej grupy dałem i dlatego napisałem że czarownica to numer 1 :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
...też to zauważyłem nawet chyba gdzieś o tym tutaj pisałem.. ale dużo się potwierdza jeśli chodzi o daty premier.. to nie od niego zależy takie dostaje terminy i takie wpisuje.. Ale Gość jest na poziomie .. ja lubię sobie czasem z nim pogadać..
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ja tego poniżej już prawie nie pamiętam.
W ogóle praca kamery była kiedyś normalna a nie jakaś poyebana trzęsawka,jak dziś...;)
https://www.youtube.com/watch?v=AWL184ZcSxA&feature=youtu.be
No co Ty?!?
Jak bylem maly to byl hicior. Bylem 2x z ojcem w kinie (VHS przyszedl dopiero pod koniec lat 80).
Kamery byly wtedy ciezkie *, a rezyserzy i kamerzysci oldschoolowi, rzadzil wozek, malo kto uzywal steadicama (wprowadzony w 1975). Prawdziwa rewolucja przyszla w zasadzie w XXI wieku. Jak obejrzycie materialy o kreceniu Slumdog Millionaire, to stanie sie jasne, jak dzisiejsza technika moze byc pomocna w kreceniu dynamicznych scen, zwlaszcza w miejscach pozbawionych dostatecznej ilosci wolnej przestrzeni aby zapewnic prace wozka, czy dzwigu
Chociaz jesli obejrzycie Angst (1983) http://imdb.com/title/tt0165623 , to napewno zadacie sobie pytanie, skad Rybczynski mial GoPro w tamtych czasach? ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry