Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
Myslisz ze siedze na forum caly dzien ? hehe , a to dobre.
Przewaznie pisze z tela ( w ktorym sie nie wylogowywuje,odswierzanie mam ustawione na doscy czeste ) stad tez chyba moja ciagla dostepnosc .
Nie bd wrzucal Ci mojego grafika dnia bo to moje prywatne sprawy , ale uwierz mi , jestem tu gdy tylko znajde chwile bo lubie zwyczajnie to forum bardziej niz fb .

W weekendy praktycznie mnie nie ma, inaczej wykorzystuje czas wolny,ujmijmy to ze sie odcinam , jestem na wylocie ;)
Gdyby bylo tak jak to przedstawiles to myslisz , ze siedzial bym tu bita dobe ?? No prosze Cie..
Az tak to jeszcze sie nie uzaleznilem ;)

Piramida - z calym szacunkiem !, ale mnie naprawde malo interesuje kto ile filmow obejrzal , jakie , w jakim odstepie czasu .
Nie przesadzaj ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Już myślałem,że obijasz się jak Armanig,który przysłał mi swoje zdjęcie,na którym brzuchol dotykał mu do sufitu :grin::mrgreen:;-)
 

pantomima

Banned
Fajnie ma ! Obijanie czasami jest przyjemne , ale nie koniecznie brzuchem o sciane ;)

Jest czas na obijanie i ten na ostre zapieprz.anie , po to tylko by tego pierwszego kiedys na starosc nie bylo za malo :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jest czas na obijanie i ten na ostre zapieprz.anie ,

Idę zobaczyć jak ten Bourne obijał facjaty ;-)

tumblr_o28fwitnFr1qiuc6yo1_r1_500.gif
 

pantomima

Banned
Niezly z niego bombardier ;)

Zeby troche w temacie , to dodam ze nie szczegolnie przepadam z Damonem.
W Ocean's mi pasowal, podobnie jak w Marsjaninie , ale w pozostalych rolach juz niekonicznie .
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Idę zobaczyć jak ten Bourne obijał facjaty ;-)

tumblr_o28fwitnFr1qiuc6yo1_r1_500.gif

Durny ten film, odgrzewany kotlet. Jedno i to samo 5 film nic nowego. Mordobicie, poscigi, zastrzelony dyrektor,wrobiony born, laska, motor itd. I film sie kończy. Lelum polelum nic więcej. Lubie Bourna no ale seria skończyła sie na 3 części.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przewaznie pisze z tela ( w ktorym sie nie wylogowywuje,odswierzanie mam ustawione na doscy czeste ) stad tez chyba moja ciagla dostepnosc .

Dobrze, że to poruszyłeś. Dobra okazja aby wytłumaczyć kilku osobom którzy mieli do mnie "żal", że nie odpisuje na priv, bo przecież się "świece".
No to wyjaśniam. Mam kilka komputerów, na każdym odpalone gdzieś forum.
Jak wychodzę z domu, to nawet nie chce mi się ich wyłączać.
Inna sprawa, że forum przeglądam często, a chyba jeszcze częściej odświeżam. Głównie na telefonie. Takie przyzwyczajnie.

Już myślałem,że obijasz się jak Armanig,który przysłał mi swoje zdjęcie,na którym brzuchol dotykał mu do sufitu :grin::mrgreen:;-)

Dobrze, że nie wspomniałeś o czymś innym, co by Koledzy nie dostali kompleksów :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja obejrzałem Whiskey, tango foxtrot - myślałem że to troszkę taki ala wojskowy filmek będzie, a w nim za dużo to tego wojska to nie było, kilka tekstów które mi się spodobały, a poza tym nic specjalnego..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A ja obejrzałem Whiskey, tango foxtrot - myślałem że to troszkę taki ala wojskowy filmek będzie, a w nim za dużo to tego wojska to nie było, kilka tekstów które mi się spodobały, a poza tym nic specjalnego..

Zapomniałeś napisać, że do oglądnięcia tego filmu zmotywował Cie udział Margot:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego znasz mnie :) nawet jedno zdanie fajne powiedziała :) poprawka dwa zdania..

A dzisiaj będę oglądał Strategię mistrza i wywiad jest w C+ z Pistoriusem .. a jeszcze muszę odebrać Final fantasy XV i Star treka najnowszego.. ale przez pomyłkę nie ten Empik wkleiłem do zamówienia i niestety nie po drodze mi do niego, ale w przyszłym tygodniu już muszę tam zawitać..
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Armanig Invades Poland XXXXXXXXXXXXXXXXXXXL Edition :mrgreen:;-)


Rzeczywiście ten Jason Bourne (2016) - IMDb trochę nudny i przewidywalny...a chaotyczne/rwane sceny akcji,wołają o pomstę do Nieba :fool:
Lolek,będziesz miał tam sporo ulubionego ziarna :grin:;-)

Jason Bourne , na jeden raz. Ale za to Hacksaw Ridge, wymiata. 9/10.
Arrival od Villeneuve to majstersztyk. Mocny film. Wziąć "Kontakt" dodać "Prometeusz" , trochę "Interstellar" , dodać marihuany, odrobiny dobrego wina, dobrze wymieszać i powstanie "Arrival"
Jest wybitnym reżyserem. Dziwie się , że w tak młodym wieku , można nakręcać takie filmy. Maestro.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja dzisiaj nowego Mechanika obejrzałem.... jako naparzanka to ok, ale całościowo głupi film. Ostatnio chyba te filmy dla idiotów robią, mam na myśli to że główny bohater jest debilem i nie myśli racjonalnie.
 
Do góry