Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Lolek, czy myślisz że jak ja sie spotykam ze znajomymi czy z roboty na grilu to leci mięso jak w Pulp Fiction ?? Są żony, są dzieci ... W robocie jest całkiem inaczej i tego mi nikt nie powie. W określonej grupie będziesz przeklinała przy innych nie.
Wspominasz niezniszczalnych... Norris postawił jeden warunek, zagra jak nie będzie przekleństwo, w słowniku amerykańskim słowo f*ck zastępuje 10 innych zwrotów, a nasz język jest kolorowy i barwny pod tym względem.

Jakoś do starych polskich filmów nikt nie marudzi że przeklinają jak np w Psach.. :blagam:

Zarzucanie Vedze że zrobił kiepski film bo przeklinają jest totalnym bezsensem... To jest Pitbull, nie ma miętkiej gry! Jak ktoś nie zna pitbula ( poprzednie serie ) może marudzić a jak zna ? To nie ojciec Mateusz tylko kino sensacyjne ze Strachem :D
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja nie mówię że Oni nie przeklinają tak samo jak ludzie w cywilu jedni mniej drudzy więcej..ale
na pewno z tego co z nimi się rozmawia że nie jest to tak jak pokazują te filmy.. a odnośnie spotkań i grilli itp to my na tych spotkaniach jesteśmy sami bez Żon, dzieci itp.. sami faceci i z ręką na sercu mówię Ci Kolego, że to nie wygląda tak jak w filmach - to samo z piciem.. to jest przesadzone... mam tez bardzo dobrego Kolegę w dochodzeniówce w Krakowie - też kilka razy w się spotykamy i naprawdę dużo by pisać.. a jeśli są takie komisariaty w których tak się klnie i tak się pije to dla mnie powinni tam być wszyscy do zwolnienia .. Pracę powinno się szanować, a na picie to jest stosowny czas i miejsce, a nie komisariat Policji czy JW. I wielu się już o tym przekonało...


I raz jeszcze powtórzę ja nie jestem przeciwnikiem w tego typu filmach zabronienia przeklinania ale z umiarem żeby to było ze smakiem, a nie żeby wyszło że Policjant to alkoholik i cham, który co trzecim zdaniu musi sobie przekląć.. bo to są naprawdę przyzwoici ludzie w większości wypadków. A przysłowiowy cham wszędzie się znajdzie bez względu na wykonywany zawód.. i nie trzeba do tego zakładać munduru żołnierza czy też policjanta.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Lolek, czy myślisz że jak ja sie spotykam ze znajomymi czy z roboty na grilu to leci mięso jak w Pulp Fiction ?? Są żony, są dzieci ... W robocie jest całkiem inaczej i tego mi nikt nie powie. W określonej grupie będziesz przeklinała przy innych nie.
Wspominasz niezniszczalnych... Norris postawił jeden warunek, zagra jak nie będzie przekleństwo, w słowniku amerykańskim słowo f*ck zastępuje 10 innych zwrotów, a nasz język jest kolorowy i barwny pod tym względem.

Jakoś do starych polskich filmów nikt nie marudzi że przeklinają jak np w Psach.. :blagam:

Zarzucanie Vedze że zrobił kiepski film bo przeklinają jest totalnym bezsensem... To jest Pitbull, nie ma miętkiej gry! Jak ktoś nie zna pitbula ( poprzednie serie ) może marudzić a jak zna ? To nie ojciec Mateusz tylko kino sensacyjne ze Strachem :D

Tyle tylko ze w Pulp Fiction to mieso jest wywarzone , rzucane rownie czesto ale jednak ze smakiem,taktownie .
W przypadku krytykowanym przez Lolka sa to bluzgi obrzydliwe i nienaturalne.(zreszta jak w wieszkosci tego typu polskich produkcji )
Poprostu kwintesencja prostactwa'chamstwa polskiego !
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Caparzo ja nie napisałem że ta ostatnia cz. to lipa - nawet nie oglądałem to nie mógłbym tego napisać, moje opinie w stosunku do przeklinania odnoszą się do tego co do tej pory oglądałem ( a skoro napisałeś o tym to znaczy że i w tym filmie jest tego dużo)..uważam że jest tego za dużo w naszych filmach i jest to pozbawione smaku...żeby nie powiedzieć tego co napisał Pantonima.. z którym się zgadzam.. ale każdy podchodzi indywidualnie do każdego filmu..natomiast w filmie PF ja też tak postrzegam ten film jak napisał Kolega.. U nas w filmach /serialach jest to wkładane wszędzie , w każdej możliwej sytuacji w serialu Misja Afganistan przy zwykłym obiedzie nie można go zjeść żeby nie przekląć w taki czy w inny sposób.. a serial Pacyfik - świetny serial i jakoś dało radę zrobić i specjalnie nie przeklinać .. a dla mnie jest to mega serial .. i myślę że nie tylko dla mnie..

Mnie uczono w ten sposób że są momenty że faktycznie można/trzeba przekląć ( bo jesteśmy tylko ludźmi) ale w pewnym momencie to już nie jest "zwykłe" przeklinanie tylko to już jest prostactwo .. i trzeba umieć to oddzielić.. bo robi się to niesmaczne, a sposób wypowiadania się świadczy o człowieku... a w tym wypadku daje obraz taki a nie inny naszej Policji...gdzie jak człowiek popatrzy z boku to... co tu pisać..
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Tyle tylko ze w Pulp Fiction to mieso jest wywarzone , rzucane rownie czesto ale jednak ze smakiem,taktownie .
W przypadku krytykowanym przez Lolka sa to bluzgi obrzydliwe i nienaturalne.(zreszta jak w wieszkosci tego typu polskich produkcji )
Poprostu kwintesencja prostactwa'chamstwa polskiego !

W pitbulach też jest to wyważone i to bardzo, a pamiętasz 1 serie pitbula ?? z każdym przekleństwem był jakiś dźwięk który zagłuszał bluzga i tak nie raziło w oczy fanów Ojca Mateusza :p

Ten film ogląda się dobrze, nie wyłapuje się sztucznych gadek gdzie są przekleństwa, film jest długi i nie czuć jakiegoś zmęczenia. Bo cały czas coś jest. A jak się Strachu pojawia i scena z babcią.. to łzy same lecą ze śmiechu :D
 

Henry

Active member
Bez reklam
Stary, co ty tak z tym Ojcem.... widzę, że namiętnie oglądasz i próbujesz nam się do tego przyznać i nie wiesz jak to zrobić :p

Mi I-sza seria Pitbula też znacznie bardziej się podobała,
a co "branży"... czytałeś?
Ciszewski_Gliniarz_500px (1).jpg
 

pantomima

Banned
Caparzo - krotko wyrazilem co mysle i to tyle :p

Henry - co sie z Toba dzieje ? Obejrzales ten Berlin Calling i uderzyles w nieplanowany dlugoterminowy Rave ? ;)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Z tym ojcem tak, bo jak się komuś nie podoba że gdzieś tam się przeklina to niech obejrzy parodię filmów typu pitbull czyli ojca lub w11.

Nie tej książki nie czytałem :p
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pantomima,
nie ma mnie ostatnio w domu za wiele, jak wracam, to ostatnią rzeczą o której myślę jest oglądanie czegokolwiek...planuję nadrobić jak śnieg spadnie ;)
a tak to praca, budowa, dom i znowu praca... i tak w kółko :???:

Caparzo,
Pozycja niezła, myślę, że ci się spodoba ;)
masz tu próbkę audiobooka ;)
[youtube]6dSu3NoZoW8[/youtube]
 

pantomima

Banned
Pantomima,
nie ma mnie ostatnio w domu za wiele, jak wracam, to ostatnią rzeczą o której myślę jest oglądanie czegokolwiek...planuję nadrobić jak śnieg spadnie ;)
a tak to praca, budowa, dom i znowu praca... i tak w kółko :???:

Caparzo,
Pozycja niezła, myślę, że ci się spodoba ;)

Rozumie .
Wlasnie zauwazylem , ze ostatnio sporadycznie sie pojawiasz .
No nic , pogadamy jak znajdziesz wiecej czasu , jak obejrzysz to co Cie bardziej przeraza od tego co na dworze (mroz,snieg ),jednym slowem - hebel ;).
 

Dubek

Member
Bez reklam
Serio scena ze Strachem i babcią? Chyba najbardziej nieśmieszna scena z tego filmu :D Humor w tym filmie jest beznadziejny, cały czas się coś dzieje a mimo to film się ciągnie i nudzi. Wyrażam oczywiście tylko swoje zdanie, nie każdy musi się z tym zgadzać.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Henry buduj ta sale kinową szybciej bo nie wiem czy mam się już szykować w odwiedziny i popcorn kupować ... ;-)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Na scenie z babcia sala ponad 100 osobowa rykła śmiechem... Wszyscy sie mylili że scena kiepska?

Nie ma co dalej ciągnąć tematu..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Opiekunowie warszawskiego zoo, państwo Żabińscy, próbują ocalić setki ludzi i zwierząt podczas niemieckiej okupacji".

[youtube]eiEfrA6MWs4[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z tym ojcem tak, bo jak się komuś nie podoba że gdzieś tam się przeklina to niech obejrzy parodię filmów typu pitbull czyli ojca lub w11.

Nie tej książki nie czytałem :p

Wiesz wg wielu Policjantów z tego co mi wiadomo to tak samo realistycznie pokazana jest Policja np w Drogówce jak i np w W11 czy w innych serialach ala Policja.. prawda leży gdzieś po środku...
Nie wiem czy wiesz ale Drogówka nigdy w C+ nie była puszczona wcześniej niż po 23 ...

I jeszcze jedna sprawa mi się przypomniała z Drogówką bo na premierze tego filmu było troszkę policjantów (znajomych mojego sąsiada jak i on sam) i za nimi siedzieli młodzi ludzie tak powiedzmy od 20-24 lat.. film się skończył ludzie zaczęli wychodzić, a dziewczyna idąca za sąsiadem spytała się chłopaka ( nie pamiętam dokładne jak to było ) ale chodziło o to że spytała się go : ..czy wg niego to jest możliwość żeby tak w Policji pić jak to pokazali w tym filmie ?? Pytanie moje czy na pewno reżyserowi chodziło o pokazanie takiej Policji i ilu w Policji naprawdę ma problem w jakimś znaczeniu tego słowa z piciem alkoholu.. Chłopaki cieszyli się że nie byli w mundurach w tym kinie.. bo jeden wielki wstyd..

Dla mnie osobiście Pitbull bardziej mi podszedł niż Drogówka ...
I tyle w tym temacie idę obejrzeć detektywa w sutannie :) skoro tyle się o nim pisze to może dobry serial :)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Drogówka to są czasy odległe od dzisiejszych. Tam jest wizyta papieża więc ?? Niewiem kiedy był ale dawno. Isą tamte czasy pokazane. Jak kolegom był wstyd to znaczy że są chyba w służbie 5 lat.. A nie 15 kiedy to sie działo. Nie mów o w11 itp serialach bo w nich tyle samo prawdy co w pamietnikach z wakacji.
 

Dubek

Member
Bez reklam
No jak ja byłem w kinie to prawie nikt się nie śmiał na tym filmie, może tam sami gimnazjaliści byli bo żarty na tym poziomie są w tym filmie ;) Tak jak mówisz, nie ma sensu ciągnąć dyskusji bo Ty wiesz swoja a ja wiem swoje.
 
Do góry