Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
Wlasnie skacze po kanalach i probuje cos wybrac by sie zrelaksowac i co prosze ?
National Geographic - Apollo 13 ! Ta Dam ! Zaden tam dokument a pelnowymiarowy film z T.Hanksem .
Na poczatku pomyslalem ze to moze z racji rocznicy , ale dzis mamy listopad a nie 11 kwietnia .
No niezle :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Drugiego Pitbula obejrzę, ja trochę inaczej podchodzę do tego kina.
Nie patrzę przez pryzmat rozrywki i żartów, a przez to co słyszałem czy widziałem w życiu, więc mam kompletnie w poważaniu opinie.
Vega też nie jest z pierwszej łapanki, pytanie czy celowo odpłynął i poszedł w popcorn czy przemycił realia, a może zmiksował. Zobaczymy.

Piramida, no pamiętam, że było coś o tym na forum, ale nie widziałem.
Lukne to ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jak dla mnie to pitbull miażdży inne polskie produkcje ostatniej dekady wypełnione karolakami, Adamczykami, Stuhrami i innymi pseudo aktorzynami. Sam jestem wrażliwy na przekleństwa, ale w tym filmie są dobrze wpisywane w sceny, a gość odgrywajacy rolę Stracha jest mistrzem bo zagrać takiego debila na prawdę trzeba umieć.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Najnowszej części jeszcze nie widziałem,jednak w poprzedniej,w ciągu dwóch godzin,skumulowanych było za dużo żartów,przez co odebrałem to trochę jako komedię sensacyjną :wink:
 

pantomima

Banned
Jak dla mnie to pitbull miażdży inne polskie produkcje ostatniej dekady wypełnione karolakami, Adamczykami, Stuhrami i innymi pseudo aktorzynami. Sam jestem wrażliwy na przekleństwa, ale w tym filmie są dobrze wpisywane w sceny, a gość odgrywajacy rolę Stracha jest mistrzem bo zagrać takiego debila na prawdę trzeba umieć.

Wszystkie te produkcje sa tak beznadziejne.. , ze rostrzyganie ktore bardziej nie ma sensu !
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pantomima
Mogę się z Tobą zgodzić, chociaż Pitbulla dało się oglądnąć całego, a nawet pośmiać co stawia go troszkę wyżej od reszty:)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pantomima.Ty w ogóle oglądasz jakieś nowe filmy ?
Bo tylko non stop piszesz o horrorach z duchami,ewentualnie o jakiś filmach z Hanksem ;)
 

pantomima

Banned
Czasami sie zdarza,choc rzadziej niz koledzy bo az takiego parcia nie mam .
W swieta planuje nadrobic kilka nowosci ktorych do tej pory jeszcze nie widzialem.
Gowniane filmy ktorych nie zamierzam kupic na blu ogldam w sieci (tak ogladam ,jak zreszta wszyscy).

W tym tygodniu nie obejrzalem nic z racji tego ze bardziej interesujace dla mnie sa rozgrywki ATP World Tour Finals w Londynie :)

Choc na swiecie jest wiele fascynujacych filmow , to wlasciwie jest duzo ciekawszych zajec niz tylko ich ogladanie .
Gdybym tylko ogladal filmy tak czesto jak Ty , to nie mial bym w ogole czasu na reszte wspanialych zajec ;)

Filmy ogladam dla przyjemnosci , nie dla zaliczenia ! ;)
Podobnie jest z pisaniem.


Edit . Rozumie , ze rozjuszyla Cie moja wstawka odnoszaca sie do poslkich produkcji, ktore okreslilem mianem "beznadziejnych" stad to poruszenie, ta szpila w moja strone :p

Spokojnie, nie traktuj tego wszystkiego tak serrio ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry