Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
O stary .... Masz u mnie mega + za ten namiar !
Zawsze marzylem o tym aby zobaczyc wilkiego ptaka na duzym ekranie i zaiste tak sie stanie ;)
Ten niebieski z tymi slipiami to nie Piramida przypadkiem ? ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ten niebieski z tymi slipiami to nie Piramida przypadkiem ? ;)

Dokładnie to ja.Uwielbiam ciasteczka :mrgreen:

U tutaj Armanig i Jego nowy audiofilski dywan :grin: :
tumblr_o2d837n3m91uv4psfo1_500.gif
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie oddychaj (2016) - IMDb Dla mnie bomba i największe pozytywne zaskoczenie tego roku po ostatnich wysokobudżetowych padakach jakie oglądałem. Nie spodziewałem się aż tak dobrego filmu. Chociaż ten momentami miewał absurdalne motywy, a ślepy jest lepszy niż terminator, to braku dobrego klimatu, czy napięcia nie można mu zarzucić.
Moim zdaniem jest to jeden z najlepszy filmów swojego gatunku jakie pojawiły się w ostatnim czasie.

Potwierdzam.Jeśli przymrużyć oczy na niektóre absurdy,błędy logiczne czy zbiegi okoliczności i przesadnie nie doszukiwać się realizmu,to można obejrzeć i nawet lekko się zaskoczyć :wink:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
ja potwierdzam pitbula :D zajebiste polskie kino z humorem ;P
zwiastun mówi całkiem co innego, a nie zawsze tak jest. Polecam. A jak komuś przeszkadza przeklinanie, to chyba jest księdzem a jego ulubiony serial to ojciec mateusz...
 

Dubek

Member
Bez reklam
Co do Pitbulla to Nowe porządki był całkiem fajny ale Niebezpieczne kobiety to niestety dno, mega pocięty, chaotyczny i skrajnie nieśmieszny film. Niby dwie godziny akcji a i tak nudzi, po prostu słaby film.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja sie świetnie bawiłem. Lepszy od 2 części. Dobrze wydane 15 zł. A jak ktoś nir rozumie pracy jak w filmie to ojca mateusza polecam

Cała sala po korek załadowana. Film juz 800k widzów widziało do końca tyg bedie bańka... Wszystkie filmy z karolakiem tyle nie mialy a ty mówis nudny film...
 

Dubek

Member
Bez reklam
A co ma praca do tego? Najlepiej praca była pokazana w pierwszej części. Po prostu film jest słaby i tyle, druga część dużo lepsza.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
A pracujesz że wiesz jak była pokazana czy słyszałeś od kolegi ? ... A ma to do tego że ludzie nie rozumieją tego zawodu i myślą że jest jak w w11. A jest dokładnie jak w 50 filmach pitbula..

W 1 poście piszesz że nowe porządki lepsze a w drugim że drugi film lepszy. To ja jestem pijany czy ty
 

Dubek

Member
Bez reklam
Ok. Skoro taki obeznany to nawet mi się nie chce w dyskusję wchodzić. Nie wiem co tam było takiego odkrywczego pokazanego poza miałkim humorem i słabym tekstami :D
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Caparzo. Moze za trzezwy jestes i chaotycznie czytasz. Niesmialo stwierdze, ze byc moze Koledze chodzilo o oryginalnego Pitbulla. Tego z Dorotka i Jankiem. A "druga czesc" jest lepsza od trzeciej.
Mysle ze wallniesz banie, zmienisz zdanie.

A filmu nie widzialem, wiec nie komentuje.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Tam każdy po troche gra główną rolę, nie ma że cały czas kogoś jest więcej. A od Vegi w tym klimacie dla mnie jest super. Wiem że moge liczyć na dobre kino i sie nie zawiodłem.

1 putbul po którym nakręcono serial to nie jest pitbul 1 nowe porządki 2 a kobiety 3.. tamto to tamto, zero powiązania z tymi oprócz Gebelsa. Bo po tamtym pitbulu były jeszcze 2 sezony serialu... Ale jak sobie ktoś tłumaczy inaczej to jego sprawa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
ja potwierdzam pitbula :D zajebiste polskie kino z humorem ;P
zwiastun mówi całkiem co innego, a nie zawsze tak jest. Polecam. A jak komuś przeszkadza przeklinanie, to chyba jest księdzem a jego ulubiony serial to ojciec mateusz...

Ja mam trochę inne zdanie odnośnie przeklinania, a Ojca Mateusza nie oglądam.. :) w filmie nie trzeba przeklinać "w co drugim zdaniu" żeby wyrazić pewne uczucia - emocje. Dla przykładu np w filmie Niezniszczalni 2 zagrał niejaki CH. Norris i w tym filmie pierwotnie kilka razy były użyte pewne słowa... kiedy zaproponowano jemy role powiedział że zagra ale pod warunkiem - wszystkie przekleństwa zostaną wycięte..i producent musiał się zgodzić - nie było wyjścia.. I oglądałem wywiad z nim i został zapytany o to czy to było prawdą... Powiedział ze jak najbardziej, gdyż zdaje sobie sprawę że ten film będzie oglądany również przez młodych ludzi, a On nie chce być utożsamiany z zachowaniem chamskim..

Teraz co do samego przeklinania wśród żołnierzy i policjantów - tak jak kiedyś pisałem mieszkałem w bloku w którym bardzo wielu żołnierzy jak i policjantów mieszkało , mam wielu znajomych z tej branży ze tak powiem, kilka razy w roku spotykamy się na grillach itp.. i nawet po kieliszku jakoś nie zauważyłem żeby tak przeklinali jak np w Drogowce itp filmach.. u nas w RP pewni ludzie z branży filmowej uważają że przeklinanie dobrze się sprzedaje w tego typu filmach i klną na potęgę..
Osobiście lubię jak czasem się przeklnie w takim filmie ale gdzieś uważam, że powinna być granica, bo potem dochodzi do takich absurdów jak było u mojego byłego sąsiada, który jest oficerem w Policji i jego dziecko po tym jak w kinie zagrali Drogówkę to od chamów było wyzywane itp nie wspominając co mówili temu dziecku na temat jego ojca, że na pewno jest alkoholikiem itp.. bo dzisiaj nawet 12 latkowie takie filmy mogą sobie obejrzeć .. mi np zdarzyło się dwukrotnie kiedy jechałem z córką w autobusie interweniować u kierowcy ze względu na fakt że dzieciaki po 14-16 lat tak przeklinali że nie zdane było żeby dziecko 6 letnie słuchało tego.. jednym słowem masakra i to zarówno chłopcy jak i dziewczęta.. w jednym prostym zdaniu po dwa razy przeklinali - takie jest słownictwo w wielu wypadkach wśród naszej młodzieży.... a z tych filmów jakie mamy to Policja to tylko, pije , przeklina i generalnie to chamy na maksa.. tylko tak się zastanawiam bo P. Vega lubi Policjantów, a jakoś tak się składa ze dla wielu Policja po obejrzeniu takich filmów z niczym dobrym się nie kojarzy..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida nie róbmy z igły widły,, dobrze wiemy co miał na myśli..:) weź porównaj dwa seriale Misja Afganistan i ile tam razy były używane słówka, a np. serial Pacyfik - który dla mnie kilka razy jest lepszy ale nie o to chodzi , oba seriale pokazują wojnę i można zrobić bez przeklinania w nadmiarze.. powtarzam w nadmiarze bo nie oznacza, że ja jestem przeciwnikiem używania czasem takich czy innych słów.. ale z umiarem i ze smakiem.. bo to jest istota sprawy.. i nie będzie takich sytuacji o której pisałem że kolega musiał interweniować u dyrektorki szkoły.. a jesteś pewny że to tylko taka jedna akcja była w Polsce ??
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To był jego warunek zagrania w tym filmie.. wywiad był w tvn ... z tego co On mówił strasznie dzieciaki lubi i chyba stąd się to bierze.. dla mnie to On już jest zupełnie inny człowiek niż wiesz to co filmy z jego udziałem przedstawiają. Tak czy siak ale postawił na swoim pomimo że niektórzy chyba średnio do tego podchodzili a jednak.. poszli na taki układ.
 
Do góry