Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
"Młody papież" może kiedyś obejrzę.Od dłuższego czasu w kolejce czeka "Narcos" :wink:

Mlody papiez ? - phi. Pius XIII ! ,bardzo ekscentryczny namiestnik Jezusa Chrystusa (troche diabel w sutanie ) uwiklany w watki, ktore niekiedy moga wstrzasnac najbardziej zagorzlymi katolikami generuje tak wielki magnez, ze oderwac sie od tv nie pozwala.(bez kitu)
Mnie ten serial wciagnal na maxa ! Takiej produkcji nie bylo juz dawno !
Polecam :)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Piramida pewnie że mam jak we wszystkim ... dla mnie (choć nigdy nad tym aż tak się nie zastanawiałem ) to jednak bliżej mi do takich filmów jak np właśnie szeregowiec R, pluton czy helikopter w ogniu..

Ja oglądałem dwa odcinki , kiedyś myślę że obejrzę wszystkie :) dobre było jak papież księdzu kazał na globusie wybrać sobie przyszłe miejsce pracy :)

Zabawnych jak rowniez absurdalnych sytuacji jest tam od groma :)
Szkoda Lolek ze nie doleciales do odcinka , w ktorym byla pierwsza homilia - istnie z piekla rodem ;)
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Piramida ogladales choc z jeden odcinek , kojarzysz serial ?
Serial ma bardzo skrajne recenzje.
Dla mnie bomba. Coś innego, świeżego. Bardzo dobrze zagrany, nieprzewidywalny, wizualnie wysmakowany. Mnóstwo smaczków.


Mr. Church
Nie spodziewałem się, że Eddie Murphy zagra kiedyś w takim filmie. Nie wiem, czy to nie najlepsza jego rola. Zero błazenady, ciepły, emocjonalny film. Pozycja obowiązkowa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zabawnych jak rowniez absurdalnych sytuacji jest tam od groma :)
Szkoda Lolek ze nie doleciales do odcinka , w ktorym byla pierwsza homilia - istnie z piekla rodem ;)

Kiedyś obejrzę ale nie da rady wszystkiego oglądać za mało jest 24 godzin.. sam Papież jest świetnie grany.. przez aktora.. choć pewnie jak Franciszek by obejrzał to pewnie zdziwiłby się lekko zachowaniem swojego odpowiednika w tym serialu :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Coraz więcej super opinii o filmie Przełęcz ocalonych - nawet czytałem takie opinie że pod względem batalistycznym to nie było do tej pory takiego filmu.. aktorsko też ludziom się podoba.. Gibsona chwalą - same superlatywy :) także coraz bardziej to ciekawie wygląda.. co mnie cieszy.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Zapewne posypią się Oskary. Może wybiorę się w weekend do kina na Arrival i jak czas pozwoli to przy okazji zaliczę też nowe dzieło Mela.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Lolek, jak ty się zastanawiasz nad sensem oglądania jakiegoś podrzędnego filmu 3 kategorii zoolander, to ta pozycja jest dla ciebie obowiązkowa :popcorn:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
O tym Zoolanderze to Ty nic mi nie mów .. :), ja nie wiem czy to jest nawet 3 kategoria..a Przełęcz już mam zapisaną do kupienia..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na przełęcz to ja się wybieram w weekend:D
Wczoraj Warcrafta w 3D zaliczyłem i chyba jestem dziwny bo mi się nawet podobał ten film. Fajne 3D, dźwięk, jakość materiału na wysokim poziomie.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Wstydz sie Caparzo ! Nie dales rady jeszcze jedynki zaliczyc a smiesz snuc wywody o czesci drugiej ktorej jeszcze nie ma ... :p

Sam musze znalezc chwile by obejrzec czesc pierwsza bo faktycznie ,recenzje ciekawe a i trailery nie glupie ;)
 
Do góry