Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Mi sie udało obejrzeć do końca :wink:
Pomimo sporej ilości żartów niskich lotów,znalazły się tam także sceny,które mnie rozbawiły :wink:
Film w swojej większości mocno odrealniony,jednak końcówka oraz przekaz,może nie oryginale,jednak niegłupie...:wink:
No i sexi mała czarna :wink:

No to jak taki dzielny jestes, to masz w nagrode superbobhatera bijacego caly Marvel ansamble i DC razem wziete.
Deadpoo to amator przy Hentai Kamen.
A wlasnie wyszla nowa czesc ;)
[youtube]fccKsQkwDfs[/youtube]
[youtube]DCB2FmoF_5A[/youtube]
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Lolek,.nie lubie czytać tegobsteku bzdur. Dlatego że oni żyją statystyką, liczbami wziętymi z dupy. Pierwszy lepszy przykład.. Wybory, statystycznie to wygrywała baba a dostała po głowie jak kiepski boxer. Tak samo te ich sondaże.. Czy film zarobił 100 mln czy miliard to jest jakaś różnica ?? Dla mnie żadna.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Caparzo wiadomo że to tylko liczby ale ja lubię takie ala ciekawostki poczytać.. ale świat potrafi zadziwić zobacz na przykładzie II cz 50 twarzy G. kiedy pierwszy zwiastun się pokazał w sieci to w ciągu 24 godzin otworzyło go nie pamiętam liczby ale masakryczna ilość ludzi.. a film (Icz) przez wielu krytykowany na maksa, a pomimo wszystkiego film zarobił masę kasy , II cz myślę że będzie podobnie.. świat swoimi ścieżkami się porusza jeśli chodzi o oceny filmów..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Mase kasy, ale gdyby nie książki to mało lasek by na to poszło bo nie wiedzieli by co z czym sie je. A ja w robocie słyszałem czytałam książkę i była m mokra ... Pożyczyła drugiej i to samo więc z chęcią do kina. A kobiety są wiadomo jakie bułkę przez bibułkę a na film pójdą. Weź 10 kolegów z otoczenia, jakiś bliskich powiedz że organizujesz wyjście do kina na film wojenny ( przełęcz ocalonych ) lub jakaś sensacje... Pójdziecie we 3. A twoja żona niech weźmie i powie 10 koleżankom na romansidło z erotyką jak Grey, pójdzie 15..
Też czytam co i ile zarobiło, ale bez spiny.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadzam się ale kobitki mówią ze książki są fajne ... wiec pewnie coś w tym jest skoro tak mówią .. ale II cz też pewnie obejrzę :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja drugą część Grejuchny odpuszczam :wink:

Za to Affleck kozaczy :grin:
Ostatnio zaczyna swoje życiówki i mocno wybija się w świecie aktorów "do 50-tki".
(trailer nr.2) :wink: ;

[youtube]ClcQUlXcCKw[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Everest dzisiaj leci - zobaczę bo już raz oglądałem u sąsiada ten film, a mnie tego typu filmy to najbardziej grzeją że tak powiem za pierwszym razem jak je oglądam.. ale zobaczę ..
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Napisali ze na faktach, cos sobie przypomiasz?


[youtube]zIkzuXDhCcQ[/youtube]


[youtube]F2UFA8btZ-4[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry