Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida to mówisz że mechanik słabiutki - jeszcze nie mam żadnego filmu na BR z Albą :) ale może i tym razem lepiej poczekać i najpierw obejrzeć w tv..

Bourne to pewnie kupię - mam wszystkie części więc i ta pewnie zostanie kupiona.. ale czytałem wiele opinii że nawet ta wcześniejsza część ludziom bardziej podeszła..


Caparzo - to jednak "pająk" dał radę :) cieszę się.. film do kupienia..


Piramida ale ten zoolander 2 czy jak tam temu filmowi - masakra to już chyba nawet 50 Twarzy G było lepsze :) jedyny plus to miło jest popatrzeć na P. Cruz.. bo naprawdę nieźle się prezentuje, a troszkę wiosen już ma kobieta..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No i co widzials Sw.pam. Bourna?

Jeszcze nie,ale pewnie za jakiś tydzień obejrzę :wink:

Jest jakis wojenny film ktoremu przypisal bys dyszke ?

"Szeregowcowni Ryanowi " to dał nawet 15/10 :grin:

Piramida to mówisz że mechanik słabiutki - jeszcze nie mam żadnego filmu na BR z Albą :) ale może i tym razem lepiej poczekać i najpierw obejrzeć w tv..

Według mnie,lepszy od ostatniego "Jokera",w którym grał główną rolę ale i tak się nudziłem.
A Alba ? Trochę drewniana tam była :wink:
miło jest popatrzeć na P. Cruz.. bo naprawdę nieźle się prezentuje, a troszkę wiosen już ma kobieta..
Racja.Dobrze się laseczka trzyma ;-)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Imperium z Danielem Radcliffem zaliczone. Całkiem przyjemny zabijacz czasu. Pomyśleć, że te środowiska zaczynają się budzić w Niemczech, a Mein Kampf sprzedaje się jak ciepłe bułeczki:D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Caparzo - to jednak "pająk" dał radę :) cieszę się.. film do kupienia..

Jest jedna wada tego filmu ... Monolith jest wydawcą :/

"Szeregowcowni Ryanowi " to dał nawet 15/10 :grin:

To jest niedościgniony wzór :D

Imperium z Danielem Radcliffem zaliczone. Całkiem przyjemny zabijacz czasu. Pomyśleć, że te środowiska zaczynają się budzić w Niemczech, a Mein Kampf sprzedaje się jak ciepłe bułeczki:D

Odrzuca mnie Hary Poter w takim filmie, ale jak o Niemcach to obejrzę ;) A że coś się odradza, to nic dziwnego. Niektórzy nie pozwolą żeby ciapate weszli im na głowy.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Caparzo
W filmie akurat akcja ma miejsce w USA, nie w Niemczech. Te ugrupowania ogólnie współpracują razem, nienawidzą każdego koloru skóry różnego od klasycznego Aryjskiego:D Co do ciapatych w pełni się zgadzam.

Sam Harry Potter moim zdaniem jest za miękki do tej roli:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Caparzo miejmy nadzieję, że Monolit wejdzie na swoje szczyty i da radę na BR wydać ten film :) choć mała niepewnosc jest skoro film familijny dla calej rodziny(BFG) na razie daje tylko na dvd - ale może na BR wychodzi ten film tak jak w Czechach czyli połowa stycznia.. to przy wojennym filmie dadzą na BR :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam wszystkie na dvd - 2 razy oglądałem I cz. i raz drugą - pewnie jeszcze z raz obejrzę drugą cz. - ale to nie mój konik te filmy.. może dlatego, że czarno biały obraz nie bardzo do mnie przemawia..
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Nigdy nie zetknales aie z terminem swiadomosci kolektywnej? A moze to jakas sekta? ;)
 
Ostatnia edycja:

darekguma

New member
Bez reklam
Wróciłem właśnie z Przełęczy Ocalonych. Film lux, sceny walki, bitwy, wojny - Mel Gibson potrafić zrobić to doskonale. Uczył się od najlepszych, Szeregowiec, Furia ;) Za te efekty 10/10. Możliwy spoiler...
długo się rozkręcał, ale jak się rozkręcił to dobre kino wojenne. Momentami można spać lub płakać ze śmiechu, mi się udało akurat popłakać :lol: :lol: :lol:

Reasumując, ciekawa historia, zupełnie zapomniałem, że ten gostek grał spajderciecia, myślałem że będzie źle a wyszło super. Dobrze wydane 26 zł. Ogólnie póki co 8/10, czekam na blu obejrze jeszcze pare razy i będzie może i więcej ;) Dodam, że pare razy wzdrygnąłem na krześle jak z lewej strony poszła kulka z karabinu z metalicznym odgłosem, super efekt.

Tak czy siak, koneserzy kina powinni być zadowoleni ;)

a przed filmem 30 min reklam.... w tym pare zwiastunów, jeden mnie zaciekawił ;P będzie z czego się pośmiać.
Pytanko, chcę wyciągnąć syna na ten film, lat nie całe 15 a film od 15. Da radę?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
hmmm nie wiem ... tam są prawdziwe kotlety ;) trupy się gęsto ścielą, kończyny pourywane, robaki na ludkach, żywe pochodnie ... no jest to mocne kino ;) 15 latek to już szkoła średnia czy gimnazjum jeszcze ? Sam zdecyduj. Albo inaczej, czy on coś ogladał już w tych klimatach ?
 

darekguma

New member
Bez reklam
hmmm nie wiem ... tam są prawdziwe kotlety ;) trupy się gęsto ścielą, kończyny pourywane, robaki na ludkach, żywe pochodnie ... no jest to mocne kino ;) 15 latek to już szkoła średnia czy gimnazjum jeszcze ? Sam zdecyduj. Albo inaczej, czy on coś ogladał już w tych klimatach ?
Gimbaza, jak gra w czołgi z kumplami i inne strzelanki to chyba flaki na ekranie ma opanowane, co do filmu to jeszcze na takim nie był.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Nigdy nie zetknales aie z terminem swiadomosci kolektywnej? A moze to jakas sekta? ;)

Poszperałem trochę w necie.Okazuje się,że w przypadku tego filmu,ocenianie odbywa się tylko w zamkniętym kręgu,a dokładnie,trzeba mieć zaproszenie.Stąd taka wysoka ocena ;-)

15 latek to już szkoła średnia czy gimnazjum jeszcze ? Sam zdecyduj. Albo inaczej, czy on coś ogladał już w tych klimatach ?

To ja to chyba jestem jakiś dziwny (albo moi rodzice),bo w tym wieku,miałem już dawno zaliczonego "Obcego","Coś","Koszmar z ul. Wiązów","Piątek 13-go","Martwe zło" "Noc żywych trupów" i podobne,nie mówiąc o filmach z Arnim i Sylwkiem,gdzie dzisiaj,to już wielkie tabu dla młodzieży :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ja to chyba jestem jakiś dziwny (albo moi rodzice),bo w tym wieku,miałem już dawno zaliczonego "Obcego","Coś","Koszmar z ul. Wiązów","Piątek 13-go","Martwe zło" "Noc żywych trupów" i podobne,nie mówiąc o filmach z Arnim i Sylwkiem,gdzie dzisiaj,to już wielkie tabu dla młodzieży :wink:

No i dzisiaj są efekty :D
Ja nie jestem lepszy, niemieckie produkcje też odcisnęły piętno ;)
 

darekguma

New member
Bez reklam
Mi w tym wieku pamiętam udało się zaliczyć Pluton, do dzisiaj nie wiem jak nas wpuścili do kina, ale głęboko utkwił mi w pamięci w tamtych czasach.
 
Do góry