Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
1durt7.jpg


tak powinno być :hihi:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale co by nie mówić, ma gość dystans do siebie.
Oglądałem roast z ww, linczowali Trumpa jak burą sukę, gość totalnie niewzruszony. W obsadzie SnoopDog, ale byli o wiele lepsi.
Hardcore, u nas by to nie przeszło. Absolutnie.
 

pantomima

Banned
Ale co by nie mówić, ma gość dystans do siebie.
Oglądałem roast z ww, linczowali Trumpa jak burą sukę, gość totalnie niewzruszony. W obsadzie SnoopDog, ale byli o wiele lepsi.
Hardcore, u nas by to nie przeszło. Absolutnie.

Z takim zapleczem baniek na koncie pewnie malo co jest w stanie go wzruszyc ;)

Widzial ktos jak Alec Baldwin w programie "Saturday Day Night" parodiowal Trumpa ?
Polewa max :)

Oj Piramida , jakis Ty obojetny :p
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ale pocisk ! Hahahaha
Mi sie udalo :D
Piramida'Caparzo odstrzeleni :p

Ale ja nie celowalem w Piramide i Caparzo, bo oni nie brandzluja sie bez konca, nad tymi 2 laskami, ani zreszta w nikogo innego. Ot probuje skierowac dyskusje na inny temat.
Smieszne te War Dogsy?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Własnie jestem po obejrzeniu Tarzana i jesli chodzi o walory techniczne to film świetnie nagrany obraz bardzo bardzo fajny, dźwięk super normalnie każdy szelest słychać i dynamika jak trzeba.. już w 3-4 minucie dźwięk pokazuje swoje walory w tym filmie.. super - tak powinno być w każdym filmie.. i człowiek by nie marudził..że ma obraz w ziarnie itp..

Sam film to jeśli podejdzie się odpowiednio do tej produkcji - czyli niezbyt poważnie to uważam ze film spoko, troszkę może niektórych denerwować to jak on sobie "sika" po tych chaszczach itp ale w końcu to Tarzan a nie jakiś zwykły człowieczek.. :) i Margot zawsze miło na nią popatrzeć, a do tego dosyć fajne krajobrazy :) ja nie żałuję że kupiłem teraz a nie za 6 miesięcy ..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego zawsze pisze że świat jest piękny bo każdy z nas może zdanie swoje wypowiedzieć i nic nam za to nie grozi, a mało tego nikomu nic do tego jakie mamy zdanie na dany film :) cieszę się że w takim kraju żyje .. koledzy..

Caparzo ale TY jeszcze nie oglądałeś - a może akurat jak na tv to sobie obejrzysz i popatrzysz na Margot przy fajnych plenerach.. a do tego miło popatrzeć na tak czysty obraz i na tak fajnie zrobiony dźwiękowo film.. ale szanuje inne zdania i nie mam zamiaru nikogo przekonywać..
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,nie przesadzaj (widzę,że edytowałeś) ;-)
Po prostu nie uznaję wyższości nośnika BD 1080p nad tym co można znaleźć w sieci ;-)

Ja wiem, ze wkrecasz, ale ze nie wszyscy wiedza, to tlumacze.
Wydanie UHD BD ukazalo sie miesiac temu i bylo calkiem tanie. Mimo wszystko czesc z widzow nie wyrazila zadowolenia. Rzuc okiem na temat na bluray.com
Wyszczegolnilem te "specyfikacje", celowo dla Lolka i innych, ktorzy zwyczajowo przywoluja "argument jakosci zrodla". Wyedytowalem, bo tak naprawde nie ma to znaczenia jak dobry jest dzwiek czy "czysty obraz". To gowno wola o pomste do nieba. Jesli komus sie podoba, to znaczy ze ma szczescie. Ja zmarnowalem w sumie 4 godziny, nie liczac dojazdu do kina, reklam i traileroow i ani poczucie poswiecenia, ani to, ze nie wydalem na film grosza, nie jest w stanie odmienic opinii, ze oba seansy to byl czas stracony. Tym bardziej ze zona w domu sie na tym pospala (a lubi takie popierdolki) .
Ogladam filmy slabe i glupie regularnie. Ten zdobyl srebrny medal w naszym domowym turnieju na najbardziej shitowy film roku. Moze nawet zdobylby i palme pierwszenstwa, gdyby Bad Moms, ktory to nawet moja zona, po 20 min meczarni, zaproponowala aby wylaczyc.
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
A ja właśnie obejrzałem tego nowego Kickboxera i film raczej słaby. Drewniany JCVD Już nie te lata. Inna sprawa że talentu aktorskiego nigdy nie miał. Widać straszne braki w wyszkoleniu aktorów podczas walk. Injie mam tu na myśli ja Jeana. Jako ćwiczący od czasu do czasu małe kuksance widzę to od razu.
Ale z tego filmu zapamiętam jedna scenę i nie będzie to spojler jak napisze. Jest tam taka Pani policjantka która jak się pojawia poraz pierwszy ma zajebiscie dobrane do swojej figury ciuchy.
Tzn żeby nie brzmieć jak baba dogadam tylko że niesamowite dupsko podkreślone właśnie w tej scenie jest i tak samo z cycem. Ta scena zrobiła na mnie największe wrażenie naprawdę.
Kurna samiec 100 dziś mi się załączył
 
Do góry