Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja wiem, ze wkrecasz, ale ze nie wszyscy wiedza, to tlumacze.
Wydanie UHD BD ukazalo sie miesiac temu i bylo calkiem tanie. Mimo wszystko czesc z widzow nie wyrazila zadowolenia. Rzuc okiem na temat na bluray.com
Wyszczegolnilem te "specyfikacje", celowo dla Lolka i innych, ktorzy zwyczajowo przywoluja "argument jakosci zrodla". Wyedytowalem, bo tak naprawde nie ma to znaczenia jak dobry jest dzwiek czy "czysty obraz". To gowno wola o pomste do nieba. Jesli komus sie podoba, to znaczy ze ma szczescie. Ja zmarnowalem w sumie 4 godziny, nie liczac dojazdu do kina, reklam i traileroow i ani poczucie poswiecenia, ani to, ze nie wydalem na film grosza, nie jest w stanie odmienic opinii, ze oba seansy to byl czas stracony. Tym bardziej ze zona w domu sie na tym pospala (a lubi takie popierdolki) .
Ogladam filmy slabe i glupie regularnie. Ten zdobyl srebrny medal w naszym domowym turnieju na najbardziej shitowy film roku. Moze nawet zdobylby i palme pierwszenstwa, gdyby Bad Moms, ktory to nawet moja zona, po 20 min meczarni, zaproponowala aby wylaczyc.

Ale żeś się ściśnieniował.Nie każdy skacze po drzewach tak dobrze,jak Ty :grin::mrgreen:;-)
Kupujesz płyty UHD ? :wink:
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ale żeś się ściśnieniował.Nie każdy skacze po drzewach tak dobrze,jak Ty :grin::mrgreen:;-)
Kupujesz płyty UHD ? :wink:
Bez odpowiedniego wyswietlacza?
Ale czaje sie i wchodze w OLEDa w okolicy poswiatecznych wyprzedarzy. CES mnie w tym roku chyba nie zatrzyma.
Slucham tez co w trawie piszczy, zeby nie marnowac siana, bo spora czesc tych dyskow jest do dupy.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Caparzo ale TY jeszcze nie oglądałeś - a może akurat jak na tv to sobie obejrzysz i popatrzysz na Margot przy fajnych plenerach.. a do tego miło popatrzeć na tak czysty obraz i na tak fajnie zrobiony dźwiękowo film.. ale szanuje inne zdania i nie mam zamiaru nikogo przekonywać..

W trakcie mojego dalekiego pobytu ostatnio, było co nieco do oglądania i ten klops akurat oglądałem.
Miałem nadzieje co do tego filmu bo lubie tego aktora ale film beznadziejny :spam:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Caparzo Piramida jest w tej samej klasie co i ja czyli jest ostatnia klasa gimnazjum ale dajemy radę we dwóch i jakoś ukończymy to gimnazjum :) a na przerwach oglądamy na tabletach takie trailery :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ten Gościu w "pająku" grał.. 5 element osobiście lubię film ,trzeba będzie to zobaczyć.. być może w kinie..

Ciekawe,jak wypadnie sam scenariusz,jednak póki co,efekty specjalne i praca kamery,jak dla mnie na plus ;-)

Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci..
Piramida do której klasy gimnazjum chodzisz :-D ;P

Jeszcze nie zacząłem :mrgreen:
Przypuszczałem,że po tym trailerze,usłyszę od Ciebie tekst o Gimnazjum :-D:mrgreen:
Laska 24 lata,typ 29.
Tak do 40-stki,to Gimnazjaliści :grin:

Caparzo Piramida jest w tej samej klasie co i ja czyli jest ostatnia klasa gimnazjum

Znowu podajesz się za starszego :grin:
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bad Moms, ktory to nawet moja zona, po 20 min meczarni, zaproponowala aby wylaczyc.

Mi sie udało obejrzeć do końca :wink:
Pomimo sporej ilości żartów niskich lotów,znalazły się tam także sceny,które mnie rozbawiły :wink:
Film w swojej większości mocno odrealniony,jednak końcówka oraz przekaz,może nie oryginale,jednak niegłupie...:wink:
No i sexi mała czarna :wink:
Aaaa....bym zapomniał,Caparzo mi polecił ten film :grin:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mi również się wstępnie podoba.Efekty specjalne bardziej pomysłowe a nie nudna rozpierducha,jak to dzisiaj często bywa :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Te przerysowane stwory tylko u Besona mogą wyglądać dobrze.
Dobra wrzuca, przynajmniej się układa na ekranie 21:9.
Czekamy.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Każda część jest świetna. W każdej jest ciekawa fabuła a ostatnia część, rozpoczęła Underworlda od nowa. I jak go tu nie lubić? :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Do góry