Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Aaaa....i Stathama mam na tapecie :mrgreen:

80ff2ea950768ad7296cb871341b248b.jpg


Ale wydaje.mi.sie że masz bez spodenek :p
Piramisa, ale Statham ??
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam pytanko , dzisiaj leci film zoolander 2 - czy jeśli I cz się nie oglądało (a przynajmniej nie pamiętam) to tę dwójkę można oglądać , czy jest to jakoś powiązane ??

Jakiś czas temu pisaliśmy o kilku aktorkach i dzisiaj kolejny wywiad oglądałem z A. Vikander to albo ja mam takie szczęście na nią (dzisiaj kolejny wywiad z nią oglądałem) albo coś w tym jest, że podczas wywiadów jest taka bardzo niedostępna i zero emocji wykazuje, zero uśmiechu patrząc na wywiady Alby to ta promieniuje niemalże w każdym wywiadzie - uśmiech na cała buzię - sprawia wrażenie dużo bardziej dostępnej, otwartej i co za tym idzie milszej kobiety.. ale może ja mam pecha na tę aktorkę :)

Piramida ciekawy jestem jak to w RP będzie bo dystrybutorem na Mechanika 2 jest Monolith więc kto wie może tylko dvd wyjdzie bo jak zwykle nie będzie się opłacać :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida ciekawy jestem jak to w RP będzie bo dystrybutorem na Mechanika 2 jest Monolith więc kto wie może tylko dvd wyjdzie bo jak zwykle nie będzie się opłacać :)

Zobaczymy.A co,przymierzasz się do zakupu ? Ja zaraz idę oglądać :wink:

Widzieliście już?
W sieci od kilku dni...

Widzieliśmy,widzieliśmy :wink:

Ciekawe jak to wyjdzie w praniu ale muszę przyznać,że trailer i klimat w nim,podoba mi się :wink:
Armanig,zobacz jak ładnie Scarlett zaprasza :grin: :
[youtube]wUtG93BebJ4[/youtube]
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Co Wy chce Cię od tej Scarlett, bardzo ładna dziewczyna. Ja by tam nie odmówił. Zakładam się ze większość na tym forum tez.:eek:k
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Jak pogodzic fanow SW i ST?
[youtube]yAxJg74NbwA[/youtube]

I z cyklu napisy niepotrzebne.

Sorry Piramida.
I hate to break it to you, but the Rock is.. . well his not the Indiana Jones. ;)
[youtube]wHxEOgTFc_0[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
Polecam serial na kanale BBC Earth "Planeta ziemia 2"
Coś pięknego, nakręcony kamerami 4K HDR, jak wyjdzie na UHD to trzeba będzie pomyśleć o jakimś odtwarzaczu ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co Wy chce Cię od tej Scarlett, bardzo ładna dziewczyna. Ja by tam nie odmówił. Zakładam się ze większość na tym forum tez.:eek:k
Ja nigdy nie twierdziłem,że jest brzydka,jednak nie znajduje się w mojej czołówce aktorek,które uważam za najładniejsze :wink:

Sorry Piramida.
I hate to break it to you, but the Rock is.. . well his not the Indiana Jones. ;)

Dzięki,dobra końcówka z wyssaniem trucizny :mrgreen:

Lolek,nie ma sensu zastanawiać się nad tym "Mechanic - Resurrection".
Mam nadzieję,że nowy "Jason Bourne" mnie nie wynudzi :wink:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Wróciłem właśnie z Przełęczy Ocalonych. Film lux, sceny walki, bitwy, wojny - Mel Gibson potrafić zrobić to doskonale. Uczył się od najlepszych, Szeregowiec, Furia ;) Za te efekty 10/10. Możliwy spoiler...
długo się rozkręcał, ale jak się rozkręcił to dobre kino wojenne. Momentami można spać lub płakać ze śmiechu, mi się udało akurat popłakać :lol: :lol: :lol:

Reasumując, ciekawa historia, zupełnie zapomniałem, że ten gostek grał spajderciecia, myślałem że będzie źle a wyszło super. Dobrze wydane 26 zł. Ogólnie póki co 8/10, czekam na blu obejrze jeszcze pare razy i będzie może i więcej ;) Dodam, że pare razy wzdrygnąłem na krześle jak z lewej strony poszła kulka z karabinu z metalicznym odgłosem, super efekt.

Tak czy siak, koneserzy kina powinni być zadowoleni ;)

a przed filmem 30 min reklam.... w tym pare zwiastunów, jeden mnie zaciekawił ;P będzie z czego się pośmiać.

[youtube]AUDFVQsVBU4[/youtube]

:popcorn:
 

pantomima

Banned
Caparzo - jak jest dobrze to czemu tak slabo ?
Tylko 8 ? .Hmmm. Jest jakis wojenny film ktoremu przypisal bys dyszke ?
Z tym slabo to swiruje !, bo to bardzo dobry film ! Nie ogladalem , ale zewszad splywaja super recenzje,pochwaly .
Gibson sprawdza sie niesamowicie jako rezyser :)
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
A ja w zamian obejrzałem Sekretne życie zwierzaków domowych.
I po trailerach zapowiadała się super bajka niestety zawiodłem się. Być może dla takich najmniejszych będzie ok ale jak dla mnie to Zootopia hit animowany tego roku no i w Kung fu Panda jeszcze trzyma poziom
 
Do góry