Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

zgred72

New member
Na 55-65 calach to za bardzo nic więcej nie zobaczysz - chyba że masz oczy zapożyczone np. od Sokoła wędrownego :) bo ludzkie oko fizycznie nie ma możliwości zobaczenia szczegółów różniących FHD od 4k na takich tv ( mam na myśli wielkość) w stosunku do odległości z jakiej oglądamy tv..
Jeszcze długo nacieszysz się jakością jaka dają filmy na BR. :)

Na razie cieszy mnie , to baarrddzzoo :)
A potem no cóż wymiana sprzętu ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście kiedyś wymienisz na 4k tv jak i odtwarzacz bo nie będzie innej alternatywy i również będziesz się cieszył - ale myślę, że nie będziesz wymieniał filmów BR na BR 4k .. jak dla mnie szkoda by było kasy.. ale każdy ma swój sposób myślenia i podejmuje swoje decyzje..
 

zgred72

New member
Oczywiście kiedyś wymienisz na 4k tv jak i odtwarzacz bo nie będzie innej alternatywy i również będziesz się cieszył - ale myślę, że nie będziesz wymieniał filmów BR na BR 4k .. jak dla mnie szkoda by było kasy.. ale każdy ma swój sposób myślenia i podejmuje swoje decyzje..

Telewizor 4k mam ale tylko 55 cali :-( Filmów raczej nie zamierzałbym wymieniać.Pewnie tylko jakiś mały update plus nowości już w 4k.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Lolek ale ja to wiem doskonale. I zgadzam sie.z tobą w100%. Tylko ludzie myślą że jest inaczej i sie jarają 4k ;p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek ale ja to wiem doskonale. I zgadzam sie.z tobą w100%. Tylko ludzie myślą że jest inaczej i sie jarają 4k ;p

Wiesz 4k nie jest złe tylko niech nie wkładają ciemnoty sprzedawcy ludziom jaka to jest różnica na tv 55-65 cali jeśli się siedzi od niego 3,5-4 m.. bo to śmiech na sali... tylko teraz ludzie są już mądrzejsi i jak poczytasz testy tv to już w cale nie rozpływają się jeśli chodzi o różnicę pomiędzy FHD a 4k tylko o HDR.. i to faktycznie jest widoczne i nawet na 55 calach z tych 3 m na spokojnie to widać, ,,, a im lepszy i nowszy tv tym lepsza jakość tego HDR i z tym się zgadzam. jakby każdy z nas miał tv 80 cali 4k to tez byśmy inaczej rozmawiali a weż i kup obecnie dobry tv 4k w tej wielkości.. nie licząc tego jak tv lubią się psuć ..przecież to jest jakaś plaga z tymi awariami tv..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nu właśnie. Zawsze wiedziałem ze RA zna się na rzeczach. I koniec "dyskusji".

yesjacknicholson.gif


:D;-)

No przeciez Ci sie nie spododba ;-)

Z pewnością będzie to jeden z najgorszych filmów jakie oglądałem,ale wiesz...chciałem być po prostu miły :D:mrgreen:;-)
 

pantomima

Banned
Lolek ale ja to wiem doskonale. I zgadzam sie.z tobą w100%. Tylko ludzie myślą że jest inaczej i sie jarają 4k ;p

Glupoty totalne wygadujecie !
Obraz Uhd napewno nie jest czterokrotnie lepszym obrazem od Full Hd ale jest to zapewne duzo lepszy obraz pod wzgledem ostrosci jak i glebi szczegolow .
I jak najbardziej mozna juz ta roznice zauwazyc na tych nawet 55 calach .
Obraz 4k nabiera intensywnosci i niewidocznych wczesniej detali za sprawą 8x większej ilości pikseli .
Tylko slepiec nie jest w stanie zuwazyc tej roznicy w jakosci !

Tak , bylem ,widzialem , porownywalem w Sony Centre i bylem zachwycony ! 4k to zuplenie inne doznania ! Przepiekny obraz , full hd sie nie umywa !
Po co zaklamujecie rzeczywistoasc ??
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Stary, warunki sklepowe nie zrobią ci domowych. Tam.jest wszystko przekoloryzowane, dema specjalnie klepane a jablka bardIej czerwone niż na targu. Ślepy stojąc w markecie nie widzi tej sztuczności... Jakie szczegóły ?? Widać pryszcze a w ful hd nie widać? Prosze cie.

Buba to na czym byłeś w kinie :p
 

pantomima

Banned
Caparzo prosze Cie , opanuj sie .
Wiem jak to jest z warunkami sklepowymi . domowymi itp .
Jak wiekszosc tutaj , nie od wczoraj interesuje sie tym tematem .

Nie probuj mi wmowic ze nie widac roznicy bo jest wrecz namacalna .
Serrio nie ogarniam jak mozna takie dyrdymaly opowiadac !
Przeciez byles widziales i doskonale wiesz ze obraz 4k to zupelnie inna bajka !
Porywa,zachwyca ! To zupelnie inny poziom jakosci .
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jak oglądam Johna Wicka na bluray to w 4k co zobacze jak.tam jest idealnie? Jak już w ful hd u Keanu można liczyć włosy na brodzie bo ma taki zarost to w 4k widać co? Bakterie na włosach?

Nie ma sensu rozmowa. Ty wiesz swoje, ja swoje. Ja cie nie przekonam ani ty mnie. Takie życie :D
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Buba to na czym byłeś w kinie :p

Arrival.
Dla mnie zajebisty film. Bardzo nastrojowy,ale niektorych zanudzi. Poza tym, nawet nie ma sie co zabierac za ogladanie na TV, a przede wszystkim bez zestawu KD, bo dzwiek w synergii z obrazem, "robi polowe" tego nastroju.
Nie chce antagonizowac, ale wspomnisz moje slowa, jak za jakis czas, okaze sie, ze oceny projektorowcow, beda o 2 pkt wyzsze od reszty. Dla mnie 9/10
Od razu mowie, ze jest to swiadomie naciagnieta ocena, bo sa slabsze chwile. Trudno mi bylo znalezc magie obrazu, bo przez czesc filmu byly klopoty z ostroscia, raz nawet obraz zadrzal i do teraz nie wiem, czy we wszystkich momentach byl problem projekltora, czy wina kamerzysty. Mix audio nie jest najwyzszych lotow, bo nie tylko nie ma efektow surround, ale pewne dzwieki sa chwilami nienaturalnie glosnie, tak aby spotegowac nastroj.
Ocene naciagam za rezyserie, dobor aktorow i ogolne wrazenie. Poza obecnymi paroma "ruchami lopata" w strone mniej rozgarnietego widza, moge napisac ze mi sie podobalo. Pozycja wyjatkowo do kina, ale przed poludniem, kiedy nie ma mlaskaczy.
Ale uwaga. To jest ten sam Villenueve, wiec jesli nie przypadly Ci Enemy, Incendiens (Pogorzelisko), czy Prisoners, to nie bedziesz podzielal mojego entuzjaznu. Pomimo iz film zrealizowany jest na slabszym poziomie niz Sicario, podobal mi sie zdecydowanie bardziej, stad tez pewnie ekstra punkty. Innymi slowy film trafil w moje preferencje. Zreszta nie bez powodu lubie filmy tego rezysera.
 
Ostatnia edycja:
Do góry