Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bubcio wszystko ok - Kolega był zaskoczony i określił w taki sposób film który zamówiłem to chciałem wytłumaczyć jak ja podchodzę do tego.. i dlaczego kupuję film który dla wielu jest słaby, że tak powiem, a dlaczego nie kupuje filmu gdzie dwie wcześniejsze części mam na dvd...
A odnośnie wiesz ściągania to nie będę psiał bo znowu bym się musiał napisać - ja w tej kwestii powiedziałem co myślę wiele razy i zdania nigdy ale przenigdy nie zmienię :) .. i ściągających to miałem na myśli ogół ludzi w RP, a nie Piramidę, który zresztą w jakimś znaczeniu tego słowa lubi marvela czy też inne filmy, które mi podchodzą - choć nie wszystkie ( na pewno Star Trek ocenię inaczej - przynajmniej tak myślę:) ) ..... ale jak w tamtym roku czytałem że średnia prędkość netu w Polsce to coś około chyba 8mb/s to wyobrażasz sobie ile ludzi ściąga filmy ważące po 40 Gb ??? Ogląda wielu ludzi dziadostwo i nawet nie na 24 calowych monitorach ale na 15 calowych laptopach.. Co nie zmienia faktu, że są i tacy co ściągają w dobrej jakości.. ale koniec jeśli chodzi o ściąganie bo szkoda czasu na ten temat.. dla mnie ten temat nie istnieje..
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Bubcio wszystko ok - Kolega był zaskoczony i określił w taki sposób film który zamówiłem to chciałem wytłumaczyć jak ja podchodzę do tego.. i dlaczego kupuję film który dla wielu jest słaby, że tak powiem, a dlaczego nie kupuje filmu gdzie dwie wcześniejsze części mam na dvd...
A odnośnie wiesz ściągania to nie będę psiał bo znowu bym się musiał napisać - ja w tej kwestii powiedziałem co myślę wiele razy i zdania nigdy ale przenigdy nie zmienię :) .. i ściągających to miałem na myśli ogół ludzi w RP, a nie Piramidę, który zresztą w jakimś znaczeniu tego słowa lubi marvela czy też inne filmy, które mi podchodzą - choć nie wszystkie ( na pewno Star Trek ocenię inaczej - przynajmniej tak myślę:) ) ..... ale jak w tamtym roku czytałem że średnia prędkość netu w Polsce to coś około chyba 8mb/s to wyobrażasz sobie ile ludzi ściąga filmy ważące po 40 Gb ??? Ogląda wielu ludzi dziadostwo i nawet nie na 24 calowych monitorach ale na 15 calowych laptopach.. Co nie zmienia faktu, że są i tacy co ściągają w dobrej jakości.. ale koniec jeśli chodzi o ściąganie bo szkoda czasu na ten temat.. dla mnie ten temat nie istnieje..

Widzisz ale my nie rozmawiamy o sciaganiu, a przynajmniej ja nie chce, Nie chce tez abys zmienial swoje zdanie, tylko zwracam Ci uwage, zebys zrezygnowal z pewnego sposobu argumentowania, ktory nie tylko nie pasuje do omawianej istoty rzeczy (material nie musi byc piracki, rownie dobrze mozna ogladaC VOD-a na monitorze ), co jest po prostu falszywy, a co moze byc mlynem na wode Twoich potencjalnych adwesarzy, bo moga skonfrontowac to co piszesz, w taki spoob, aby wskazac ze sie mylisz, bo nie do konca wiesz o czym piszesz, a publika temu przyklasnie w calej rozciaglosci, bo o ile moze nie miec wyrobionego zdania, czy dodstatecznie duzo informacji na temat glownego watku, o tyle moze miec do czynienia z ogladaniem rippow na roznych wyswietlaczach oraz konfiguracjach i z wlasnego doswiadczenia uzna, ze piszesz o czyms, o czym nie masz pojecia. Zwlaszcza, ze wystarczy, zeby ktos zapytal Cie ktos, czy ogladales i porownywales cos na 24" monitorze i kiedy to bylo i odpowiedz automatycznie odbiera Ci pola, chocbys mial upper hand w dyskusji ;)
Rozumiesz? Mam odmienne zdanie na wiele rzeczy na ktore moglbym podjac dyskuje i moglaby byc mniej lub bardziej ciekawa. Ten element do nich nie nalezy i apeluje abys go porzucil, raz na zawsze, bo on poprostu "nie dziala".
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Lolek, jeżeli jakiś film ma ciekawy zwiastun potem opis, ma jakiegoś fajnego aktora to jestem ciekaw filmu i raczej obejrze. Jeżeli z góry wiem że Ocalony to historia gościa z navy seals to biore w ciemno bo to lubie, czytałem na ten temat wiele dlatego w ciemno wale. Ale nie wszystkie tego typu filmy są 10/10. Jest ten nowy film wojenny/sensacyjny z tym gościem.od spajderciecia co sie bał broni. Jestem ciekaw filmu ale szczerze z tym gościem nie za wiele chce mi sie oglądać ;) ale obejrze :) ale żeby w ciemno kupić ?

Jeżeli widze zwiastun z aktorem którego jakoś nie wielbię,.do tego kolejny stek bzdur z czarami i latającymy pajacami w kolorowych wdziankach to już wiem że zobacze ale jako megachit w polszmacie. Jeśli na national geographic nie będzie czegoś ciekawszego.

Są filmy neutralne. Jeżeli wielu mówi że film jest kiepski to i widząc zwiastun i nie spełnia on moich prywatnych kryteriów. Bedę wierzyć że film jest z tyłka i raczej nie obejrze :p

Jeżeli grono będzie polecać film bo wysokie noty, zerkne ale po dwóch filmach ost czasy o jakimś pokoju i redakcji co pisała o pedałach w kościele jakoś już jestem ostrożniejszy z czytaniem opini i polecanych filmów :p

Każdy ma jakieś kryteria, a ja to ja. Specjalny przypadek Adriana Caparzo :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Capazro Kolego ja też jestem ciekawy tego filmu i mam nadzieję, że będzie fajny bo podobnie jak Ty lubię wojenne filmy, znam wielu żołnierzy którzy czynnie służą w WP i byli zarówno w Iraku jak i w Afganistanie (a których diabelnie szanuję) i bardzo chciałbym żeby ten film wyszedł na podobnym poziomie jak Ocalony, który dla mnie jest w pierwszej trójce najlepszych filmów wojennych.. Nie wspomnę już o technicznych sprawach gdzie jest to bardzo wysoki poziom ... Natomiast jeśli pajączek zagra przyzwoicie to rozumiem że na forum napiszesz ze dał radę w tej roli :) :)
Trailery obiecująco wyglądają , choć nie wiem czy On nie jest za młody do takiej roli (mam na myśli grę aktorską), ale zobaczymy.. a że takich filmów jest mało przez co ubolewam to tez i oglądam takie filmy jak Star Trek :) Pozdro..
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Za mlody ? - prosze nie szufladkowac ;)
Boris Becker(Bum Bum) jako 17 latek zdobyl mistrzostwo Wimbledonu stajac sie najmlodszym triumfatorem turnieju wielkoszlemowego tak ze no, ostroznie z tym klasyfikowaniem ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Pantomima chodzi o to że pewne osoby nie powinny grać pewnych ról ;)
Dlatego ja nie lubie xmena ost częsci bo tam łapanka z gimnazjum jest ;p

Ta dziewczyna Shia Leboueff czy jak to sie pisze, w furii myślałem że będzie tragedia, ale charakteryzacja mu pomogła. A ten łebster... No niewiem
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Ja bym tych dwóch zawodów nie porównywał - ale zobaczymy - trzymam kciuki za pająka :)

Zmierzam tylko do tego ze wiek niekoniecznie musi byc ograniczeniem lub pewnym wyznacznikiem .
Zgadza sie . Moze niefortunnie uzylem tego porownania bo sa to dwie tak bardzo rozne profesje od siebie ,ale to pierwsze co przyszlo mi do glowy ;)
Materia tak rozna ale pomimo to wydaje mi sie ze nie jest to jednak zly przyklad ,choc w przypadku wskazanym przeze mnie akurat arcy trudno bylo osiagnac ten poziom , by zdobyc w tak mlodym wieku tego typu mistrzostwo .

Pewnie ze pewne osoby do pewnych rzeczy sie nie nadaja Caparzo ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj obejrzałem Crimson Peak miał to być niby horror ale przestraszyć to mnie nie przestraszył pomimo dość późnej pory... ja już dobrych kilka lat horrorów nie oglądałem pomimo że mam ich pewnie około 80-100 ale od x czasów nie odświeżyłem żadnego.. jakoś mnie to już przestało kręcić... bardziej obejrzałem dla naszej rodaczki :) Oceny które niżej podałem jak dla mnie deko za wysokie ja bym dał około 4,5-5.

Crimson Peak: Wzgórze krwi (2015) - IMDb


Crimson Peak: Wzgórze krwi (2015) - IMDb
 

zgred72

New member
Po latach przypomniałem sobie - teraz na jedynym słusznym nośniku :wink:
"Piraci z Karaibów" - Klątwa Czarnej Perły. Ależ obraz:eek:k: Dzieciaki też zadowolone.
Jedynie pozostaje wściekłość,że tak późno taki nośnik, jak blu ray odkryty :fool:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niedługo kolejna część Piratów.. a nośniki BR to już trochę wiosen mają - Kolego może przy późno zacząłeś kupować :) Klątwa czarnej perły to pod koniec 2003 roku film zawitał do kin (o ile się nie mylę), a na nośniku BR też już w sklepach leży kawał czasu..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
kac, nie moge z nim walczyc, bo jade do kina. Wiesz juz na co? ;)

Ok Skoro nnie tylko ja dzisiaj jestem spowolniony, to dam Ci podpowiedz na RottenTomatoes 100%

No to trzeba będzie się na to zaczaić :grin:

Całkiem przyjemna wiadomość ;-) :
Sylvester Stallone obmyśli kolejny "Plan ucieczki" - Filmweb

Ta już nie taka przyjemna :wink: :
Będzie nowy Rambo! Bez Sylvestra Stallone'a! - Filmweb

Armanig,coś dla Ciebie :D :
(właśnie leci na NG)
[youtube]6UGsRcxaSAI[/youtube]
 

zgred72

New member
Niedługo kolejna część Piratów.. a nośniki BR to już trochę wiosen mają - Kolego może przy późno zacząłeś kupować :) Klątwa czarnej perły to pod koniec 2003 roku film zawitał do kin (o ile się nie mylę), a na nośniku BR też już w sklepach leży kawał czasu..

Lepiej późno niż wcale. ;-)
Trzeba będzie pewnie nabyć szybciej odtwarzacz z 4K, aby znowu nie było za późno :lol:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lepiej późno niż wcale. ;-)
Trzeba będzie pewnie nabyć szybciej odtwarzacz z 4K, aby znowu nie było za późno :lol:

Na 55-65 calach to za bardzo nic więcej nie zobaczysz - chyba że masz oczy zapożyczone np. od Sokoła wędrownego :) bo ludzkie oko fizycznie nie ma możliwości zobaczenia szczegółów różniących FHD od 4k na takich tv ( mam na myśli wielkość) w stosunku do odległości z jakiej oglądamy tv..
Jeszcze długo nacieszysz się jakością jaka dają filmy na BR. :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja nie psuję Kolego :) prawdę piszę mam obydwa w moim temacie można poczytać o testach tych dwóch technologii - jeden koło drugiego stał ... oglądałem tez typowe materiały nagrane kamera 4k - wszystko opisałem ... kilka osób ze mną testowało ..

Ale już na 75-85 calach radość będzie większa, czy tez na projektorach 4k z ekranami 120 cali.. tylko ile osób jest stać na takie sprzęty.. ale za 2-3 lata tylko tv będą w 4k i nie będzie porównywania.. :)
 
Do góry