Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak będziesz miał możliwość pożyczenia od kogoś materiał nagrany na kamerze 4k - sobie zerknij i zobaczysz jaka jest różnica do dem na YT, choć niektóre fajnie wyglądają.. ostatnio oglądałem z Chin 1,5 godziny materiał - żałować tylko można że na tak małym tv się to ogląda..
 

zgred72

New member
Jak będziesz miał możliwość pożyczenia od kogoś materiał nagrany na kamerze 4k - sobie zerknij i zobaczysz jaka jest różnica do dem na YT, choć niektóre fajnie wyglądają.. ostatnio oglądałem z Chin 1,5 godziny materiał - żałować tylko można że na tak małym tv się to ogląda..

Poszperam :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Właśnie wróciłem z kina - miałem rezerwację na dzień dzisiejszy i jutrzejszy niestety jutro nie dałbym rady więc musiałem meczyk poświęcić na Doktora SSS.. jak weszliśmy na salę przerażenie mnie wzięło bo prawie cała sala, kupa młodych ludzi .. więc pomyśleliśmy, że będzie seans jak ta lala... ku naszemu zdziwieniu naprawdę było kulturalnie, czyli bez większego mlaskania, chrupania itp.. Teraz sam film jeśli chodzi o jakość to było średnio z obrazem jak i z dźwiękiem, myślę że na BR będzie lepiej, a przynajmniej mam taką nadzieję. :) Sam film jak dla mnie bardzo fajny (oczywiście trzeba brać poprawkę na mnie bo lubię MS) ale jest troszkę momentów do pośmiania się (i naprawdę były momenty że cała sala się śmiała) , fabuła jak to w MS bez jakiegoś szału ale i tak wg mnie lepiej chyba jak w niektórych innych tytułach z tej "stajni" Efekty jak dla mnie piorunujące i naprawdę w 3d robiły wrażenie - film jak dla mnie do obejrzenia w kinie bo na szych mega tv 55-65 cali w większości wypadków w życiu tak tego filmu się nie dobierze jak to ma miejsce w kinie przy tego typie produkcji..Kto lubi Marvela niech idzie do kina, myślę że nie będziecie żałować, a kto nie lubi to niech wcale nie ogląda :) nie będzie miał powodów do marudzenia- oczywiście żartuje ..dla mnie osobiście ze wszystkich Marvelów na pewno ten film plasuje się w czołówce.. I dzięki filmowi zarobiłem kolejny zegarek bo żona stwierdziła, że Doktorek ma większą kolekcję niż ja, więc zapowiedziałem, że w przyszłym roku kupuje kolejny, ale żona za bardzo chyba się tym nie zmartwiła bo wie że i jej kupię przy tej okazji :)
Piramida ciekawy jestem co powiesz na takie efekty jak były w tym filmie - czy będziesz miał jakieś ale :) pożyjemy - przeczytamy.. a może dojdziesz do kina :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida ciekawy jestem co powiesz na takie efekty jak były w tym filmie - czy będziesz miał jakieś ale :) pożyjemy - przeczytamy..

W dzisiejszych czasach liczę na CGI z pomysłem a w opisywanym przez Ciebie filmie,bardzo możliwe,że jakieś się znajdzie ;-)
Nawalanka w stylu 100 na 100 statków kosmicznych,mnie nudzi :wink:

Caparzo,mam więcej info o Twoim wyczekiwanym filmie :grin::mrgreen:;) :
[youtube]9eoKeVClefQ[/youtube]

Tutaj też dobra wiadomość :wink: :
http://www.filmweb.pl/news/Millie+Bobby+Brown+ponownie+wcieli+się+w+Jedenastkę-120220
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W Doktorku trochę to inaczej wygląda (przynajmniej moim zdaniem) i troszkę przy okazji można się pośmiać.. :) i oczywiście po pierwszych napisach jest scenka - też całkiem spoko :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Lolek.
Sa 2 sceny. Ale tego powinienes sie spodziewac. Wroc!- powinienies to wiedziec, "bo to Marwel" ;)
W kwestii efektow. [Ciach ciach]
Najwyrazniej przeczytalem zbyt pospiespiesznie i nie zrozumielem wlasciwie ale postanowilem na glodniaka nie komentowac

I dzięki filmowi zarobiłem kolejny zegarek bo żona stwierdziła, że Doktorek ma większą kolekcję niż ja, więc zapowiedziałem, że w przyszłym roku kupuje kolejny, ale żona za bardzo chyba się tym nie zmartwiła bo wie że i jej kupię przy tej okazji :)
Piramida ciekawy jestem co powiesz na takie efekty jak były w tym filmie - czy będziesz miał jakieś ale :) pożyjemy - przeczytamy.. a może dojdziesz do kina :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Masz rację zgadzam się że 3d trochę zabiera filmu :) ale lubię 3d a szczególnie jak są tego typu efekty plus głębia , plus duży ekran - to jest silniejsze ode mnie.. :) żałuję że mój salon jest do bani dla projektora.. bo takie filmy warto by było oglądać chociaż na tych 100-130 calach.. chociaż szczerze to przy pewnych produkcjach jak dla mnie i tak musi być kino ..
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No to moze projektor, zamiast kolejnego zegarka? Wiesz rolowany ekranik (ALR - nic ni3 bedziesz sciemnial) sie schowa w suficie. Nic nie bedzie przeszjadzac, dzici sie beda cieszyc. Musisz je tylko nakrecic a wtedy mama sie zgodzi. Bedzie lepeij niz w kinie z oszczednoscia pieniedzy i czasu, nie wspominajac o bezpieczenstwie. Przy okazji wskoczysz na HDR, tanim Epsonkiem Wszyscy happy.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No to moze projektor, zamiast kolejnego zegarka? Wiesz rolowany ekranik (ALR - nic ni3 bedziesz sciemnial) sie schowa w suficie. Nic nie bedzie przeszjadzac, dzici sie beda cieszyc. Musisz je tylko nakrecic a wtedy mama sie zgodzi. Bedzie lepeij niz w kinie z oszczednoscia pieniedzy i czasu, nie wspominajac o bezpieczenstwie. Przy okazji wskoczysz na HDR, tanim Epsonkiem Wszyscy happy.

To nie chodzi o pieniądze - kiedyś kiedyś opisywałem - nie będę powtarzał - była ekipa z fajnym projektorem i sprawdzaliśmy (dokładnie ten sam co Bipo) i niestety ja bym mógł oglądać albo wyłącznie w nocy albo musiałbym zrobić jaskinię coś w stylu jak ma Bipo podczas oglądania .. a jedno jak i drugie nie w chodzi w grę. więc pozostaje żyć i oglądać czasem w kinie na dużym ekranie.. jak się ma taki salon jak mój - czyli niemalże w całości otwarty na jadalnie plus kupa okien to lipa na maksa dla projektora.. ale pogodziłem się z tym już jakiś czas temu..

Bubcio a byłeś na filmie albo zamierzasz być na

http://www.filmweb.pl/film/Fantastyczne+zwierzęta+i+jak+je+znaleźć-2016-697720

w 2018 II cz a w 2020 III cz.

Ciekawy jestem tego filmu.. i coraz bardziej podoba mi się .. E. Redmayne...
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
No to moze projektor, zamiast kolejnego zegarka? Wiesz rolowany ekranik (ALR - nic ni3 bedziesz sciemnial) sie schowa w suficie. Nic nie bedzie przeszjadzac, dzici sie beda cieszyc. Musisz je tylko nakrecic a wtedy mama sie zgodzi. Bedzie lepeij niz w kinie z oszczednoscia pieniedzy i czasu, nie wspominajac o bezpieczenstwie. Przy okazji wskoczysz na HDR, tanim Epsonkiem Wszyscy happy.

Fajnie fajnie tylko ze wypady do kina maja pewien urok i szkoda bylo by je porzucic .
Choc z drugiej strony zbyt czeste powoduja ze ta cala "euforia"(moze za mocno powiedziane) traci na wartosci.
Gdyby odpalac choinke kilkanascie razy w roku a nie tylko w swieta Bozego , to nie byla by juz taka zielona ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
To nie chodzi o pieniądze - kiedyś kiedyś opisywałem - nie będę powtarzał - była ekipa z fajnym projektorem i sprawdzaliśmy (dokładnie ten sam co Bipo) i niestety ja bym mógł oglądać albo wyłącznie w nocy albo musiałbym zrobić jaskinię coś w stylu jak ma Bipo podczas oglądania .. a jedno jak i drugie nie w chodzi w grę. więc pozostaje żyć i oglądać czasem w kinie na dużym ekranie.. jak się ma taki salon jak mój - czyli niemalże w całości otwarty na jadalnie plus kupa okien to lipa na maksa dla projektora.. ale pogodziłem się z tym już jakiś czas temu..

Bzdura. Silny projektor i WLASCIWY EKRAN i mozesz ogladac nawet w dzien. Przeciez w oknach masz zaslony, Jesli przeswituja, to dodasz blackouty.Poza tym kto oglada w dzien? w lato nieech dzieciska lataja po dworze, a w zimie ciemno sie robi o 4-5

Bubcio a byłeś na filmie albo zamierzasz być na

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć (2016) - Filmweb

w 2018 II cz a w 2020 III cz.
Nie moge sie doczekac. Ale najpierw chyba obejrze Harrego Pottera, tzn jak sie zmusze, albo dorobie wnukow.

i coraz bardziej podoba mi się .. E. Redmayne...
Lepiej zeby Twoja zona tego nie przeczytala. ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Fajnie fajnie tylko ze wypady do kina maja pewien urok i szkoda bylo by je porzucic .
Choc z drugiej strony zbyt czeste powoduja ze ta cala "euforia"(moze za mocno powiedziane) traci na wartosci.
Gdyby odpalac choinke kilkanascie razy w roku a nie tylko w swieta Bozego , to nie byla by juz taka zielona ;)

Też prawda ;-)
Przeglądając program...
New Movies Coming Soon - IMDb
...to Bubafat jest na każdym ciekawszym filmie (nic nie mówi o tych mniej ciekawszych :grin:) więc wypad do kina nie jest już taką zajawką,jak dla kogoś,kto chodzi raz w miesiącu :wink:
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Fajnie fajnie tylko ze wypady do kina maja pewien urok i szkoda bylo by je porzucic .
Choc z drugiej strony zbyt czeste powoduja ze ta cala "euforia"(moze za mocno powiedziane) traci na wartosci.
Gdyby odpalac choinke kilkanascie razy w roku a nie tylko w swieta Bozego , to nie byla by juz taka zielona ;)

I tak bylo za mlodu. A teraz zapytaj Lolka, czy kogokolwiek z dziecmi, mieszkajacego na suberbiach, jak czesto chodzi do kina i jak bardzo to lubi robic ?
Kino domowe nie odbiera urokow wypadom do kina. Jedyny problem, ze musisz chodzic do lepszego kina. ;)
 
Do góry