Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

zgred72

New member
Dokładnie. Nie żebym tych 3 nie chciał raz w 3d obejrzeć. Ale nie za 150 zł i potem jeszcze się wozić z odsprzedaza. Może jak kiedyś spadną do 29 to się nadrobi. Na razie kolejka do obejrzenia i tak dluga.

A na dziś mam TYLKO dwa filmy. W sumie....... 401 minut! Wersje rezyserskie JFK i Troii. W pięknych steelbookach. Pierwszy polski, drugi z zachodu (w polsce wersja rezyserska nie była wydana).

JFK , jak jakościowo video??
 

zgred72

New member
Nadspodziewanie dobrze. Byłem zaskoczony jakością. Aczkolwiek to nie jest bardzo stary film. 1991. Do tego bardzo ładny, tłoczony steelbook.
Widziałem steelbook w MM i z tyłu opakowania były fotki z filmu - jakościowo nie ciekawie, to wyglądało, ale jeśli mówisz ,ze ok, to nabędę w takim razie.Dobry film.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Pytanie do czego porownujesz. Mam nadzieję że nie do Obliviona.

Poza tym film jak napisałem - obraz ma nadspodziewanie dobry, ale są i takie sceny, które wyglądają słabo.

Jak chcesz to zajrzyj na hidefgigest, blu-ray.com lub capsaholic - sobie zobaczysz i poczytasz o jakości.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niepamięć pomimo że film ma już kilka wiosen dalej jest lepszy od wielu dzisiejszych pozycji -- świetny film i świetna jakość..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jeśli chcesz obraz żyleta polecam ze swojej strony film Need for speeda... ;-) Jak dla mnie mieści się w pierwszej piątce pod względem jakości obrazu. No i dźwięk również bajka, scena wyścigu 3 samochodów po autostradzie miodzio.. ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cytując jeden z komentarzy:
"Pitu, pitu. Sam zobaczę.", ale już to mnie zaskoczyło:

"Premiera w Polsce już 26 października. Amerykanie obejrzą go 4 listopada"
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nikt nie pisze o ostatnim filmie Smarzowskiego? Czyżby nikt z Was jeszcze nie widział?

Ja wczoraj obejrzałem..
Wołyń od strony realizacyjnej zrobiony jest na poziomie, do którego Smarzowski zdążył nas już przyzwyczaić. Widać ogrom pracy włożony w scenografię, odwzorowanie epoki, ukazanie kultury i obyczajów Kresów.
O realizmie scen też pisał nie będę, każdy kto oglądał choćby Dom Zły wie czego spodziewać się można na jeszcze większą skalę.

Bardzo ciężko ten film oceniać, wystawiać noty w jakiejkolwiek skali. Uważam, że z obrazem tym zapoznać powinien się każdy i nie chodzi tutaj o gloryfikowanie czy oczernianie jakiejkolwiek ze stron, a raczej zobaczenie mechanizmów, które te wydarzenia uruchomiły.
Nie mamy tutaj bohaterów jednoznacznie dobrych czy do końca złych, jednoznacznego kata i ofiary...

Ja osobiście odbieram ten film jako swego rodzaju przestrogę, do czego prowadzić może brak poszanowania innego człowieka, innej kultury.

Po seansie przyszła refleksja ile szczęścia mamy żyjąc w obecnych czasach.

Polecam każdemu, lektura obowiązkowa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam

Ja już kiedyś psiałem z Piramidą że w ciemno daje że będzie to jeden z najlepszych filmów Marvela.. Piramida wtedy zadał mi pytanie czy jest w stanie ten film dużo zarobić, napisałem wtedy że nie koniecznie i można wyczytać że prognozy są w okolicach 55-75 mln$ a to nie dużo więc troszkę jakbym zgadł, ale zobaczymy.. ale też co istotne że ten film może wielu osobom się spodobać którzy średnio lubią marvela tak jak to miało miejsce własnie z Ant -Manem, który zarobił zaledwie 50 kilka mln $, a pomimo tego marvel uważa, że Świat pokochał mrówkę, gdzie po części ja się też z tym zgadzam. Bo pomimo bardzo małej ilości rozpierduchy itp film mógł się podobać..Ale oczywiście to moje zdanie..

A ja korzystając że Żonka na podyplomówce to mogłem sobie obejrzeć koncercik Nightwish , bo jak Ona jest to mam wybór koncert tej kapeli albo ... :) także korzystam z sytuacji..a taka energię mam po koncertach tego zespołu że z samym Doktorkiem mógłbym się zmierzyć :)

Armanig mam wrażenie że u nas tez byłby później ten film tylko 1 .11 wypada we wtorek więc część ludzi już w sobotę będzie wyjeżdżać na groby i dlatego jest u nas wcześniej..


Henry refleksję masz jak najbardziej odpowiednią niestety tylko w naszym kraju za diabła nie potrafimy tego docenić co dla menie jest to nie do wytłumaczenia.. ale jak się też troszkę ludziom do"bani" pewnych rzeczy wklei to i później są tego efekty, tylko nie zrozumiałe jest to że ludzie nie potrafią samodzielnie myśleć i wyciągać winsoków..
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Lolek prosba - rozwin , sprecyzuj ,ewentualnie doprowadz do jako takiego porzadku swoja ost. wypowiedz gdzie nawiwzujesz do opisu wrazen Henrego po obejrzeniu film Wolynn bo za choler. nie moge zrozumiec o czym Ty mowisz..
Bez urazy ale piszesz tak chaotycznie , niezrozumiale ze czesto bardzo trudno odnalezc w tym wszystkim jakikolwiek sens ;)
Sorry Lolek ale powaznie nic z tego nie rozumie , moge sie jedynie tylko domyslac o co chodzi..
 
Ostatnia edycja:
Do góry