Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak. Ale zaczekam na dobrą cene. Póki co mam steelbooka z 2d. Dziś zamówiłem steelbooka z pięcioma filmami o Bournie. Pojawiła się taka opcka w Empiku. Jeden cienki steel, 5 filmów i 240 zeta. Dobra oferta.

A co do Logana. Jest trailer już official. Super to wygląda!!!!! Stary wolverine. Taki ludzki. A trailera polecam wersję Red Band.

Tymczasem wracam do JFK Directors cut (3,5h...).

Ja miałem lepiej bo w kinie byłem więc w 2d nie kupowałem..wiedząc że wyjdzie wersja 3d.. a ceny na SW to przynajmniej z VII to jakoś nie chce spadać jak 99 zł kosztowało to wydanie tak kosztuje i na dzień dzisiejszy..

Logan trailer ten obejrzałem i tak jak piszesz - stary dobry Rosomak - miejmy nadzieję że będzie fajny film i godnie aktor pożegna się z tą postacią...

Obejrzałem Piksele w 3d powiem Ci że jak masz jeszcze dzieci w odpowiednim wieku :) to warto kupić im w 3d moje się bawiły fajnie, wczoraj oglądały dzieciaki mojego brata i też zadowlone było towarzystwo.. jest kilka efektów i generalnie w 3d trochę inaczej się odbiera ten film niż w 2d - choć jak dla mnie to i tak film dla dzieciaków.Choć nie potrafią uwierzyć że graliśmy w takie gry i że do tego jeszcze się tym zachwycaliśmy :) ach te dzieci ... :) choć chętnie by pograły ..:)
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja miałem lepiej bo w kinie byłem więc w 2d nie kupowałem..wiedząc że wyjdzie wersja 3d.. a ceny na SW to przynajmniej z VII to jakoś nie chce spadać jak 99 zł kosztowało to wydanie tak kosztuje i na dzień dzisiejszy..

Logan trailer ten obejrzałem i tak jak piszesz - stary dobry Rosomak - miejmy nadzieję że będzie fajny film i godnie aktor pożegna się z tą postacią...

Obejrzałem Piksele w 3d powiem Ci że jak masz jeszcze dzieci w odpowiednim wieku :) to warto kupić im w 3d moje się bawiły fajnie, wczoraj oglądały dzieciaki mojego brata i też zadowlone było towarzystwo.. jest kilka efektów i generalnie w 3d trochę inaczej się odbiera ten film niż w 2d - choć jak dla mnie to i tak film dla dzieciaków.Choć nie potrafią uwierzyć że graliśmy w takie gry i że do tego jeszcze się tym zachwycaliśmy :) ach te dzieci ... :) choć chętnie by pograły ..:)
Mi jakoś ostatnio szkoda kasy na takie filmy. Ja za stary, syn za młody.

A chodzi mi o 3 tytuły w 3d, które ostatnio mogłem kupić po 50 zł i... nie kupiłem:
- Pixele
- Gesia skórka (Goosebumps)
- Pan

Może jak syn będzie starszy...
 

venomas200

New member
Bez reklam
Zakończyłem seans Tarzana i przebajerowany film już takie niedorzeczne sceny co niektóre to szok . Ale film efekciarski z b dobrym audio. Fabuła też nie jakaś tragiczna jak dla mnie takie 6.5 ocena . Oczywiście byłaby wyższa jakby Margot więcej pokazała w tej roli 😆
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nei ściemniaj, na bank nic poniżej setki :D
Poniżej tego,to nawet nie wstaję :wink:

Grubo powyzej :), nie dostrzega ostrosci w obrazie Avatara na Blu ray :wink:

Tak naprawdę,to ja się jeszcze nie urodziłem.W brzuszku sobie na goglach VR śmigam :-D:mrgreen:

Zakończyłem seans Tarzana i przebajerowany film już takie niedorzeczne sceny co niektóre to szok .

Ale chyba nie masz na myśli tej z dostaniem się na dach pociągu...:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zakończyłem seans Tarzana i przebajerowany film już takie niedorzeczne sceny co niektóre to szok . Ale film efekciarski z b dobrym audio. Fabuła też nie jakaś tragiczna jak dla mnie takie 6.5 ocena . Oczywiście byłaby wyższa jakby Margot więcej pokazała w tej roli 😆

To jak nic nie pokazała to nie kupuje tego filmu na BR :) :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,wiesz z jakiego to filmu ? :grin:

image.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi jakoś ostatnio szkoda kasy na takie filmy. Ja za stary, syn za młody.

A chodzi mi o 3 tytuły w 3d, które ostatnio mogłem kupić po 50 zł i... nie kupiłem:
- Pixele
- Gesia skórka (Goosebumps)
- Pan

Może jak syn będzie starszy...

GS za tydzień będzie w tv to zobaczę, ale jakby dzieciakom się spodobał to jakbym trafił za 40-50 zł to bym kupił.. Pan to powiem Ci że i mi się nawet spodobał :) i całkiem fajne 3d i generalnie pod względem audio-video udany film. Polecam.
Niestety filmy kosztują i Ci co kupują sporo to jest dla nas odczuwalne..
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dokładnie. Nie żebym tych 3 nie chciał raz w 3d obejrzeć. Ale nie za 150 zł i potem jeszcze się wozić z odsprzedaza. Może jak kiedyś spadną do 29 to się nadrobi. Na razie kolejka do obejrzenia i tak dluga.

A na dziś mam TYLKO dwa filmy. W sumie....... 401 minut! Wersje rezyserskie JFK i Troii. W pięknych steelbookach. Pierwszy polski, drugi z zachodu (w polsce wersja rezyserska nie była wydana).
 
Do góry