Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
I jeszcze konkurs ogłosił- do wygrania - gwiazda szeryfa....
Który to Caparzo? ;)
George-Clooney-in-The-Men-Who-Stare-at-Goats-george-clooney-26650835-1280-720.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A czy coś ciekawego? Poza tym, że Armani w końcu Hobbita i LOTR obejrzał od deski do deski i chwalił, to w sumie nic ;)

Pamiętam jak rozmyślał o swojej ulubionej postaci...
Scarlett-Johansson-as-Legolas-66264.jpg


...a później nagle wspomniał o innym filmie :mrgreen::D;-) :
sausage-party1.jpg


Poza tym co scisle tajne.
Caparzo byl na szkoleniu. Trenowali zabijanie kozlow sila woli. Podobno da sie.

Głównym celem jest Black Phillip :D

Obejrzałem te "Kiedy gasną światła" i w sumie mogłem w to miejsce wybrać coś innego...;)

Bubafat,widziałeś ten film ? ;-) :
Mr. Church (2016) - IMDb
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No ba, jakżem się mylił. Po seansie zostałem fetysztą stóp.
Podeślijcie lepiej na priv te linki gdzie mogę kupić stellbooki limited edyszyn ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ta koleżanka to chyba też z Hobbita :D
Ja rozumiem, jakąś dżungle zrobić z Predatora, tudzież pobojowisko z Termisia, ale, że komuś się chciało domki dla lalek robić, jeszcze te talerze, kwiatuszki, garnuszki, a idż Pan w pizd.. :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No tak ale tylko makietka do fan clipu Transformersow. Podtylul Total Destruction. Reszty sie domyslacie.
Piramida. Nie widzialem. Moja zona wybrala na niedzielne polegiwanie w lozku Nine Lives, a dzisiaj to byl czas tylko na Westworld, ktory chyba wreszcie zaczyna sie rozkrecac.
Mam zalowac?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zobaczcie jak się pisze żeby tylko redaktorek coś napisał na WP.. film zarabia kilka razy więcej niż włożono, a piszący "wieszczy koniec" Toma C. - jakoby strach go obleciał :) myślę że wielu by chciałoby mieć taki strach jak ON ma... chyba piszący redaktorek nie zdaje sobie sprawy ile ten człowiek ma kasy... i nawet jakby jakis film nie przyniósł zysku to na pewno nie będzie się z tego powodu kroił...

Box office USA: Toma Cruise

A normalną sprawa jest to że Ci co robią filmy chcą żeby dana produkcja zarobiła możliwie najwięcej.. w tym wypadku film generalnie ma dobre opinie, a dochód nie jest zły ale wiadomo zawsze może być lepszy.. ale co z tymi filmami gdzie krytycy w kosmos dany film wysłali, a produkcja zarobiła potężne pieniądze... można byłoby trochę takich filmów wymienić .. raz jest lepiej a raz jest gorzej.. ale jak film zarabia prawie 300% i pisze się że jest to przeciętny zysk to chciałbym zobaczyć jak to redaktorek zarabia na swoim pisaniu dla WP...:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry