Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Avatara miałem na myśli w 3d , 2d nawet nie oglądałem ... choć znam osoby co Avatara nadal uważają za jeden z lepszych filmów pod względem obrazu ... ile ludzi tyle opinii..
 

Dubek

Member
Bez reklam
Bylem wczoraj w kinie na Inferno, jeśli komuś podobały się dwie pierwsze części to nie wyjdzie zawiedziony, zero nudy, ciągle coś się dzieje, częste zwroty akcji. Ogółem dobry film.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Lolek, ok. Szanuję Twoje zdanie. Jak zawsze. Każdy ma swój punkt widzenia 😊

A widziałeś trailer Logana? Ktoś wrzucił nagranie komórką z jakiegoś zamkniętego pokazu. Fajnie Jackman wygląda, a poza tym niewiele widać. I fajna muza Johnego Casha.

A ja dziś właśnie oglądam Marsjanina 3d. I... dla mnie super. Nie wiem czemu tak wielu znudził. Dla mnie jest odpowiednie tempo story tellingu. Do tego..... uwaga.... najlepsze 3d od czasu Avatara i Life of Pi. Szkoda, że większość oglądała w 2d i z neta 😐
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A widziałeś trailer Logana? Ktoś wrzucił nagranie komórką z jakiegoś zamkniętego pokazu. Fajnie Jackman wygląda, a poza tym niewiele widać. I fajna muza Johnego Casha.

Rzeczywiście jest nagranie ;) :
https://vid.me/W5VL

Podobno dziś maja wypuścić oficjalnie...
Piramida - nic tam nikomu nie odstaje :wink:

Słaba ostrość w "Avatarze" jest już od dawna opisywana w necie,gdzie ludzie podczas seansu ręcznie ją podkręcają...:wink:

Chocbys nie wiem jak kombinowal i okladal sie palka po piszczli, to nic nie poradzisz na to :wink:

To dobrze,skoro uważasz,że taki dobry :D
Już się nie mogę doczekać,aby zobaczyć go w akcji :wink:
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
To dobrze,skoro uważasz,że taki dobry :D
Już się nie mogę doczekać,aby zobaczyć go w akcji :wink:

Napisalem tylko, ze lepszy. Nie napisalem, ze taaki dobry. Poza tym, jakbym tak napisal, to przeciez by Ci sie nie podobal. Jakbym napisal ze lipa to dopiero bys cmokal. ;)
Niestety tak napisac nie moge.
Bylo calkiem Ok Poza tym widzialem (slyszalem) na sali, ze film sie bardzo podobal. Publicznosc wlasciwie nie chcdiala wyjsc, po tym jak sie skonczyl.
To jeden z tych filmow, ktore krytycy zjada, ale publicznosc bedzie usatysfakcjonowana.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może żyją wspomnieniami lub zauroczyła ich scenografia,kolorki czy zdjęcia ;)
Ale dobra,wiem,że to ich zdanie i nikomu nic do tego :D


O to Kolego właśnei chodzi :)

Lolek, ok. Szanuję Twoje zdanie. Jak zawsze. Każdy ma swój punkt widzenia 😊

A widziałeś trailer Logana? Ktoś wrzucił nagranie komórką z jakiegoś zamkniętego pokazu. Fajnie Jackman wygląda, a poza tym niewiele widać. I fajna muza Johnego Casha.

A ja dziś właśnie oglądam Marsjanina 3d. I... dla mnie super. Nie wiem czemu tak wielu znudził. Dla mnie jest odpowiednie tempo story tellingu. Do tego..... uwaga.... najlepsze 3d od czasu Avatara i Life of Pi. Szkoda, że większość oglądała w 2d i z neta 😐

Nie oglądałem tego o czym piszesz... ciekawy jestem jak wypadnie Logan ale do przyszłego roku trzeba poczekać...

Star Wars VII w 3d zamawiasz? Ja już zamówiłem..
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Tak. Ale zaczekam na dobrą cene. Póki co mam steelbooka z 2d. Dziś zamówiłem steelbooka z pięcioma filmami o Bournie. Pojawiła się taka opcka w Empiku. Jeden cienki steel, 5 filmów i 240 zeta. Dobra oferta.

A co do Logana. Jest trailer już official. Super to wygląda!!!!! Stary wolverine. Taki ludzki. A trailera polecam wersję Red Band.

Tymczasem wracam do JFK Directors cut (3,5h...).
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Trailer (wygląd Logana) super. Życie jednak uczy, że ludzie nie lubią starych, uczłowieczonych, czasem upadłych herosów (dwa ostatnie Batmany, Iron Man 3). Ja tam uwielbiam takie zabiegi fabularne, więc na Logana czekam.
 
Do góry