Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Chciałbym się podzielić z Wami swoją przygodą. A było tak:

Zakupiłem polskiego steelbooka Warcraft 2d + 3d i... nie odpaliła żadna z dwóch płyt. Mój odtwarzacz Panasonic 460 po długiej próbie uruchomienia filmu za każdym razem wyrzucał komunikat "płyta niekompatybilna". Przez ponad rok użytkowania (około 300-400 filmów) nigdy tak nie miałem. Zacząłem szukać odpowiedzi w sieci i znalazłem JEDNĄ poszlakę na amerykańskim forum Xboxa. Kilka osób sugerowało odłączenie playera od sieci i/lub wyłączenie live-bd (internetowe dodatki dla filmu). Sprawdziłem i poskutkowało. Dziś - mimo zmienionych już przecież ustawień - problem powtórzył się. Musiałem znów włączyć i wyłączyć odpowiednie opcje. I działa.

Może komuś to pomoże 😊
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
To ja coś z moja Misia wrzucę :)

https://www.youtube.com/watch?v=xNrV3cAvMT0

Żałuję że nie ma Jej w Szybkich...

Piramida widziałeś obsadę KIngsmana 2 :)

Kingsman: Złoty krąg (2017) - Filmweb

i kolejna część się szykuje filmu z Małpkami nie mylić tych od wódki :)

Wojna o planetę małp (2017) - Filmweb

a nie wspomnę o kolejnej części

Obcy: Przymierze (2017) - Filmweb

i coś dla Armniaga i nie tylko

The Predator (2018) - Filmweb

a Ci co czekają na 3 cz. Więźniów z labiryntu tez dopiero w 2018 roku... zawita do kin..

The Maze Runner: The Death Cure (2018) - Filmweb


i nie będę sobą gdybym nie wrzucił :)

Logan (2017) - Daty premier - Filmweb

Lolek. A dla mnie widze nic nie masz. Trudno cale szczescie sezon kinowy sie zaczyna zaraz.
[youtube]Zvy9-bwF9zc[/youtube]

No dobra, zeby nie byc samolubem
[youtube]zXpLKnkfqzY[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned


Jestem zachwycony ! Uwielbiam ten serial !
Nic nie przebije Twin Peaks'a .
Dla mnie to serial wszechczasow ! Az mnie ciary przeszly :)
Jedyne co smuci to braki w obsadzie no ale coz .Czas nie oszczedza nikogo, na nikogo nie czeka .
Juz doczekac sie nie moge ! Akcentuje wykrzyknikami bo naprawde jaram sie ta informacja ;)
Ten newsik sklania tylko do rychlego odswierzenia sobie tego wszystkiego co juz za nami na mysl o tym co przed nami , co pan Lynch wymyslil,zaproponowal w nowym rozdniu :)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Moj terminarz mowi tak

Wed, Oct 19th, 20:30 :
Mr Christian Wolff is coming to town.

:)



"Apocalypto" ? :D

Już wiem,chociaż nie będę ściemniał,że nie obyło się bez pomocy...chociaż gęba wydawała mi się jakaś znajoma.
Fajny ten film ? ;)

Sorry Winetou. Cos mi notyfikacje nie przychodza. Chyba musze tego tapatalka wymienic.
Film OK. Slabe efekty, ale mysle ze moze Ci sie podobac. ;) Troche over the top jak to mowia u nas we wsi, ale humorystyczny i cieply, taki hippie-disney.

Widze, ze cos Cie zgielo, czy to moze trauma po odkryciu, ze Mr Sulu okazal sie byc homoseksualista?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Chciałbym się podzielić z Wami swoją przygodą. A było tak:

Zakupiłem polskiego steelbooka Warcraft 2d + 3d i... nie odpaliła żadna z dwóch płyt. Mój odtwarzacz Panasonic 460 po długiej próbie uruchomienia filmu za każdym razem wyrzucał komunikat "płyta niekompatybilna". Przez ponad rok użytkowania (około 300-400 filmów) nigdy tak nie miałem. Zacząłem szukać odpowiedzi w sieci i znalazłem JEDNĄ poszlakę na amerykańskim forum Xboxa. Kilka osób sugerowało odłączenie playera od sieci i/lub wyłączenie live-bd (internetowe dodatki dla filmu). Sprawdziłem i poskutkowało. Dziś - mimo zmienionych już przecież ustawień - problem powtórzył się. Musiałem znów włączyć i wyłączyć odpowiednie opcje. I działa.

Może komuś to pomoże 😊

To jest kwestia oprogramowania odtwarzacza tak mi się wydaje - bo u mnie na Denonie wczoraj oglądałem dodatki i na chwilę też włączyłem 3d i wszystko działa.. pamiętam podobny był problem z filmem Avatar jak wszedł...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Moj terminarz mowi tak

Wed, Oct 19th, 20:30 :
Mr Christian Wolff is coming to town.

:)

Powiedział,że będzie w formie na tą godzinę :-D:mrgreen:;) :
tumblr_o1b5jqPk3m1t4kk4jo1_500.gif


Film OK. Slabe efekty, ale mysle ze moze Ci sie podobac. ;) Troche over the top jak to mowia u nas we wsi, ale humorystyczny i cieply, taki hippie-disney.

Chyba się skuszę ;)
W ogóle,przeglądałem sobie filmy z 2016r. z ósemkami z przodu (IMDB) i mam na oku jeszcze ze trzy pozycje,które mogą okazać się ciekawe...
Widnieje tam też sporo indyjskiego kina z wysokimi notami,jednak oceny tych filmów są często z kosmosu ;)

Widze, ze cos Cie zgielo, czy to moze trauma po odkryciu, ze Mr Sulu okazal sie byc homoseksualista?

Jeszcze nie oglądałem.Widziałem tylko jak Kapitan zareagował,gdy się dowiedział :mrgreen:;)

giphy.gif


Masz pociag do kwiaciareczek, czy tak ogolnie?
Jak tak ogolnie, to zdecydowanie lepiej sie prezentuje w sniadaniu u Tiffaniego. ;)

Wczoraj obejrzałem i racja.Bardzo dobrze tam zagrała.Piękna i utalentowana aktorka ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Sx3tksVT--U
https://www.youtube.com/watch?v=YQdnuL6YRBc
Sam film także mi się spodobał (w tym również kot) :D

A widziałeś z nią produkcje,gdzie gra niewidomą ? :wink:
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Chyba się skuszę ;)
Ale wiesz, ze "over the top", nie oznacza ze jest debesciak, tylko ze jest przegiety? ;)
Wogole to sorry za szarade, ale balem sie, ze jak napisze tytul Captain Fantastic, to zaczniecie dyskutowac o produkcjach Marvela. ;)

A widziałeś z nią produkcje, gdzie gra niewidomą ? :wink:
Nie przypominam sobie. Czyli nawet jesli tak, to juz sie przedawnilo ;).
BTW, Cillian sie o Ciebie pytal :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale wiesz, ze "over the top", nie oznacza ze jest debesciak, tylko ze jest przegiety? ;)

Ja w ogóle myślałem,że to jakaś kolejna część tego :grin: :
8333e76eddc67f8f034ad606b81231e1.jpg


BTW, Cillian sie o Ciebie pytal :)

Wiem,Dorociński już mi mówił ;)

Coś czuję że ten film to będzie padaka.

Według mnie,trailer nr. 2 (czekamy aż ktoś go tutaj wrzuci czwarty raz - w ciągu 24 godzin :p) wygląda przyzwoicie.
Dodatkowo,podoba mi się tam praca kamery.
Tylko ciekawe,jak to wypadnie finalnie i czy nie będzie podniety a potem zawodu...;)
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Mnie tez sie jakos skleila i jej nie widzialem, tak ktos obslinil. ;)
Piramida miał jeszcze ślinotok po tym co zobaczył :p
Wczoraj obejrzałem i racja.Bardzo dobrze tam zagrała.Piękna i utalentowana aktorka :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=Sx3tksVT--U
https://www.youtube.com/watch?v=YQdnuL6YRBc
Sam film także mi się spodobał (w tym również kot) :grin:
A widziałeś z nią produkcje,gdzie gra niewidomą ? :wink:

Uważam, że akurat w tym przypadku określenie "przyzwoity" jest kompletnie nie na miejscu :D
 
Do góry