Nowe modele Panasonic 2011 (seria TX-L32/37/42E30)

krampek

New member
Witam. Testował ktoś może opcję nagrywania z timerem? Działa OK? Czy podczas nagrywania można oglądać obraz z innego źródła zewnętrznego? Czy napisy w filmach są wystarczającej wielkości ( czy ewentualnie da się zmienić wielość czcionki ) ? Wciąż się zastanawiam nad zakupem wersji 37 cali .. i wciąż się waham pomiędzy Samsungiem UE37C6500..
 

deywies

New member
Bez reklam
Czyli co, wciąż jesteśmy skazani na samsunga jeżeli chodzi o odtwarzacz?!
Szkoda bo napaliłem się na ten TV. Jednak jak nie odpala co drugiego filmu to niedobrze. Jutro przejdę się z dyskiem i sam zobaczę co i jak w temacie.
 

stawisz

New member
no i nie mila niespodzianka w 42 cale po niecalym miesiacu wypalil sie pikselek - na szczecie w nieszczesciu na samej krawedzi w rogu :)
moj pierwszy wypalony piksel we wszystkich ekranach LCD jakie mialem. trzeba bedzie uczcic ide zakupic Perełke niepasteryzowana :)
 

lukasz_gl

New member
Usb

Koledzy powiedzcie mi jak to jest w tym modelu Panasonic tx-l37e30e Jestem na jego kupnie i gościu w sklepie Panasonica powiedział mi że wejście usb jest tylko do nagrywania obrazu z TV i firma panasonic nie daje gwarancji na to żeby czytał dyski zewnętrzne przez USB. Do odczytu filmów i zdjęć służy czytnik karty SD. Czy to prawda? nie można podłączyć dysku zewnęcznego?? jak tak to lipa straszna. Proszę o wypowiedź osób które już przetestowały ten model TV
 

gamperek

New member
Czyta dyski od 160gb do 3tb takie info dostałem od panasonica. Szczegóły instrukcja obsługi na stronie producenta str 95. Poczytaj.
 
A teraz mam inne pytanie. Jeśli bym nie kupował oryginalnego adaptera WIFI lub tego zamiennik od Netgear to jak mogę inaczej podpiąc 37e30e do sieci? Wystarczy kupić jakiś router, podpiąc kabelkiem do TV i skonfigurować z siecią? Jeśli tak to czy ktoś może mi napisać jak to krok po kroku zrobić? Można pisać na PW. Pierwszy raz będę miał stycznośc z takimi mozliwościami i nie wiem jak to zrobić.

Obecnie posiadam router TP-Link TL-WR340G. Czy wystarczy kupić drugi taki, podłączyć do TV i skonfigurować czy kupić muszę na przykład TP-Link TL-WR543G?

Pozdrawiam
 

Andrew55

New member
Mam podobne zapytanie.Będę przedłużał umowę na mobilny internet i będe miał do laptopa zestaw :modem ZTE MF 637 + Router ZTE MF 10 i bedę chciał podłaczyć go do Panasonica l32E30E.Ciekawi mnie jak rzeczywiście działa Viera Conect i jak jest wymagalna minimalna prędkośc .
Ktoś juz to przerabiał?
 

deywies

New member
Bez reklam
Obecnie posiadam router TP-Link TL-WR340G. Czy wystarczy kupić drugi taki, podłączyć do TV i skonfigurować czy kupić muszę na przykład TP-Link TL-WR543G?

Pozdrawiam

a po co Ci drugi router? jeden wystarczy. Masz w nim 4porty LAN + 1 WAN.
komputery i Tv podpinasz pod lany, internet pod wan i powinno chodzić bez konfiguracji.

Jeżeli nie będzie chodzić, to można wtedy pomyśleć nad ustawieniem wszystkiego na "sztywno".
Router to router, obojętnie jaki kupisz. Wszystkie działają według tych samych standardów.
 
a po co Ci drugi router? jeden wystarczy. Masz w nim 4porty LAN + 1 WAN.
komputery i Tv podpinasz pod lany, internet pod wan i powinno chodzić bez konfiguracji.

Jeżeli nie będzie chodzić, to można wtedy pomyśleć nad ustawieniem wszystkiego na "sztywno".
Router to router, obojętnie jaki kupisz. Wszystkie działają według tych samych standardów.

Chyba nie do końca się zrozumieliśmy. Tv mam w dużym pokoju, a router w innym pokoju. Odległość jakieś 12-14 metrów i musiałbym pruć ściany i ciągnąć kabel. Chodzi mi o to aby połączyć TV bezprzewodowo z routerem który jest w innym pokoju.


Pozdrawiam
 

arko1981

New member
Jestem na kupnie tv. Zastanawiam się nad LG 37LE5500 a Panasonic TX-L37E30E. Wiem że w LG jest możliwość a nawet duże możliwości ustawienia proporcji ekranu do danego filmu, że czy to divix czy DVD to nie ucina i nie powiększa czy pomniejsza a ładnie dopasowuje obraz. Jak mają być pasy to są itd, przez co wyświetlany film jest w oryginalnej postaci. Problem ten występuje już u kolegi w Samsungu, tam obraz ucina pasy lub rozszerza ekran tak że najszczuplejsza laska jest przy kości. Jak to jest z Panasonic`iem, proszę o odpowiedź osobę która ma ten tv lub go testowała. A może lepiej zainwestować we wspomnianego LG????
 
Do góry