Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Z tą mikrofalą i Onkyo to jakiś fetysz chyba ;)
Ja do dziś nie wiem o co chodzi. Już to pisałem przy premierze RZ.
Nigdzie po za tym forum nie spotkałem się z taka opinią, ale rozumiem ;)
Wszędzie nowy dizajn zaliczany jest na plus. Chociaż sam wolę Marantza, jeżeli chodzi o wygląd, to słowa nie powiem na Onkyo.
Jest płaski, surowy. Na żywo świetnie wygląda.
Dziwne to forum jest. Chyba chodzi o te przyciski małe z boku. Cholera wie ;)
Tak o te przyciski, a w tej obudowie ten duży wyświetlacz wygląda jak szybka.

Można na tym wyświetlaczu wyświetlić zdjęcie na całą jego szerokość?
 
Ja się domyślam, że o te przyciski chodzi. Widocznie większość kupiło mikrofale tej samej marki i takie skojarzenia. Można robic co się chce. Oprogramowanie jest do tego. Kolory, czcionki, slajdy, playlisty z utworami, equalizer itp.

Pakolo
Pamiętam, bo pisałem w tym wątku.
Pisałem też chyba tam, że mi nic takiego nie przypomina.
Nie byłem jeszcze na etapie Onkyo, a wręcz trzymałem się z daleka od tej firmy.
Zresztą ostatnio widziałem sporo wpisów na tym forum (od tych samych osób), że jednak Onkyo się podoba i to nawet bardzo, mi to lotto, bo nigdy nie byłem fanem tej marki.
Po prostu uważam, że świetnie grają te nowe klocki. Obiektywnie.
Dziwią mnie czasami tylko niektóre opinie, bo o ile są pewne rzeczy co do których ogół się zgadza, to np. w przypadku Onkyo gdzie byśmy nie czytali, nikt a nikt nie piszę o takich porównaniach. Właśnie odwrotnie, że dizajn dużo lepszy. A tak obiektywnie, na żywo jak stoi w salonie pomiędzy innymi, szczególnie srebrny, to właśnie ten czołg robi największe wrażenie.
Bo już taki Pionek słabo wypada i nie mam na myśli genialnego Susano, ale to wyjątek.

Ja głównie czytam zagraniczne testy, fora. Może dlatego, że tam są zupełnie odmienne opinie, to dziwią mnie te. Mi generalnie też bliżej do tamtych.
 
Ostatnia edycja:
Powiedziałbym, że w srebrnym wygląda lepiej jak większość popularnych na rynku, a już na pewno lepiej od Denona ;)
Nie zmienia to faktu, że Marantza i tak nic nie przebije.
 
Zresztą lodówkę otwierasz a tam Denon.
Cambrige nowe w zestawie fajne, monumentalne. Podobnie jak Onkyo.
No i ten wyświetlacz w CXN na środku.
 
Ostatnia edycja:
Mission Impossible.
Zresztą jak wszystkie, zgrywanie muzyki na HDD? Tidal?
Tak se ne da. Zresztą ja już nic nie chce, nic nie piszę, nic nie wklejam, a potem forum wymrze i zostaną dyskusje co jest ładniejsze od czego ; )
Projekty będą na innych forach.
 
Armanig a co jest brzydkiego w tym amplitunerze? Skoro twierdzisz, ze Pionki takie brzydkie, albo przynajmniej tak zrozumialem ;)

sclx79srightangle_1439975758.jpg
 
Mission Impossible.
Zresztą jak wszystkie, zgrywanie muzyki na HDD? Tidal?
Tak se ne da. Zresztą ja już nic nie chce, nic nie piszę, nic nie wklejam, a potem forum wymrze i zostaną dyskusje co jest ładniejsze od czego ; )
Projekty będą na innych forach.

Ale Denon i tak wygra :)

Ps. Pionek z wyglądu spoko..
 
Wygra, nie wygra. W czym. W biegu na 100m?
Sobie żartujemy, to ma przede wszystkim grać, a jak gra podobnie, to wybieram to co ładniej się prezentuje. A wygląd też cieszy, nawet jak nie gra.

Armanig a co jest brzydkiego w tym amplitunerze? Skoro twierdzisz, ze Pionki takie brzydkie, albo przynajmniej tak zrozumialem ;)

Nie twierdzę, że brzydkie. Brzydkie to są NADy.
Natomiast nie ma tu nic co porywa. Jest "spoko" jak to Lolek pisze.
Zdecydowanie wolę dizajn Onkyo. Zresztą widziałem na żywo zestawione.
To jak spotkanie z Dawida z Goliatem. A jak zestawimy Onkyo z końcówką, to już mamy konkret.
Widziałem na targach, na żywo to zupełnie inna bajka. Zresztą jak ze wszystkim.
Jedyne co mi sie faktycznie nie podoba w ampli, to te cienkie naleśniki.
To w zasadzie dyskwalifikuje w moich oczach każdy ampli.
Ja lubię duże potężne klocki, a nie takie bezsensowne wychudzanie.
Wystarczy spojrzeć na starsze konstrukcje, to były maszyny, a dziś?

Kolega tutaj wklejał fotki i jak dla mnie jest to jeden z lepszych na tym forum zestawień elektroniki (wizualnie) :
Sam miałem iść w srebro od Onkyo, nawet miałem przez chwilę, ale czerń bardziej mi pasuje do całości.

1c934ef079fe.jpg


Zresztą proponuje nie przejmować się opiniami.
Sami widzicie jakie są i na jakim poziomie. Więc albo trzeba się zniżyć, albo olać.
Ja proponuje to drugie, chociaż sam niepotrzebnie się wciągam. Mój błąd.
 
Ostatnia edycja:
Fajny pomysł z tą malinką. Sam jej używam do video. Ostatnio szukałem jej gdzieś za półką, bo leży gdzieś między kablami. :p Ale w ciekawym opakowaniu super. Choć nazwę chyba trzeba by było nieco zmienić, na np Qnkyo, Onkjo, Omkyo, żeby nie było posądzenia o prawa autorskie. Ale mogę się mylić.
Edit.
Co powiecie o takim DAC-u: http://www.audiophonics.fr/en/kits-...2-i2s-p5-32bit384khz-raspberry-pi-p-8884.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry