Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Caparzo trzeba wierzyć w swoje możliwości, a nie odsyłać ludzi do centrum terapii. Problemem potężnych firm jest to, że nie słuchają swoich klientów.

....tak jak Caparzo napisał w tyłku to mają bo ludzie i tak kupią.. więc po części to ludzie są winni takiej, a nie innej sytuacji.. że dają się wkręcać w pewne rzeczy.. samrtfony z głośnikami Atmos, Soundbary 4k - co jeszcze Ci ...... wymyślą ... rozkładane tv... na ścianach.. i wiele innych głupot.. co rok to w amplitunerach coraz mniej jakości dźwięku w stereo, a więcej "gadżetów" nie wiem do czego to doprowadzi..
 
Ostatnia edycja:
Zadzwońcie pod te numery. Oni wam pomogą z waszym problemem firmy
tel. (22) 810 63 90
tel. kom. 791 769 069
Czekam na 10x lepszy sprzęt niż potężna firma :popcorn:

Czekaj grzecznie, a ja też mam coś dla Ciebie, zamów od razu karton. Przyda Ci się na pewno.
http://i1.memy.pl/obrazki/df6a951915_bol_dupy_wyczuwam.jpg
Żeby nie było kto zaczyna prowokować.

Co najśmieszniejsze,
Jako dorosły facet ubierasz godzinami figurki swoich bohaterów, ubranka, buciki, spodenki i takie tam męskie zabawy, do tego robisz im półeczki, następnie rozstawiasz je w swoim pokoju, fotografujesz je, potem wrzucasz na forum i Ty, ten sam odsyłasz pod te numery kogoś, kto myśli o upgrejdzie urządzenia które lepiej spełni swoją funkcje od urządzeń które oferują producenci? Producenci którzy mają GDZIEŚ twoje oczekiwania, bo KAŻDY ich produkt z oferty uzupełnia inny i jedyne co się liczy w tej zabawie, to zysk?
A Ty żuczek, typowy konsumpcjonista niczego nie świadomy z klapkami na oczach nie widzisz żadnej alternatywy i łykasz wszystko jak pelikan.
Bo przecież nie kumasz, dlaczego amplitunery nie mają na pokładzie takich serwisów jak chociażby Netflix, HULU, Amazon Video czy w końcu KODI? To Ci wytłumaczę:
Bo handlują playerami Blu Ray! A dlaczego te nie mają rozbudowanych funkcji audio?
Bo mają strumieniowce. Kumasz?
To teraz już wiesz, dlaczego HTPC zalewa od lat rynek i jest niemal w każdej liczącej się salce KD.
Kumasz już polityke biznesu? Czy mam dalej wymieniać setki przykładów łączenia i uzupełniania oferty, nawet tam gdzie szamasz swojego burgera w WIELKIEJ pożal się Boże firmie, nie możesz zjeść go tak jak chcesz, a tak jak Ci podał "uczony" w centrali.
Zjesz go takiego jak chcesz, jak sobie zrobisz SAM!

Więc przestań krytykować, a przede wszystkim zabijać idee, bo to nic nie ma wspólnego ze szczerością, a z typową zawistną pełną jadu naturą.
Może coś Ci się nie podobać, ok. Wyjaśnij dlaczego, co będzie gorsze i co się nie sprawdzi.
Konkretnie. Który wsad będzie gorszy od tego co jest na rynku.
Każdy z pokorą podejmie dyskusje. Sam się czegoś dowiem.

Każdego dnia powstają setki projektów DIY. Genialne projekty, od których wielu producentów mogłoby się uczyć, ale Ty tego nie widzisz. Bo producent zrobił, to sie już nie da lepiej? Nie rozśmieszaj ludzi.
Już sam zalew urządzeń multimedialnych, czy takich otwartych projektów jak Raspberry dużo mówi o oczekiwaniach i tego co ludzie chcą. Poczytaj co na tym można robić, bo nie mam tu na myśli takich banałów jak budowanie inteligentnego domu, a poważne projekty które Ci się w głowie nie mieszczą, przy czym są 10x tańsze od swoich odpowiedników i nie potrzebują pilnie strzeżonego "laboratorium" w "Dżaponi", a wystarczy 15 letni student z Rumuni.
Nie masz internetu, czy jak?

A tutaj co ja czytam, banał.
Wrzucenie większego ekranu (jak w CoctailAudio za 8tyś. bo to ten sam ekran), wykorzystanie wysokiej klasy komponentów i zamknięcie tego w fabrycznej obudowie jest złym pomysłem?
Do tego, pasujące do reszty posiadanego sprzętu i co najważniejsze, spełniające wiele funkcji, to żle?
Ja pierdziele. Wypisz wymaluj Polska.
Dobrze, że pozbywałem się takich osób jak tworzyłem firmy i szczerze się nie dziwię, że ludzie stąd wypieprzają.
Btw. Już nawet nic nie pisze nt. konfekcji kabli, czy chociażby mebli. Bo tu tez się da lepiej i przede wszystkim taniej.
 
Ostatnia edycja:
Odtwarzacze multimedialne/htpc to produkty, które coraz częściej będą się pojawiać u użytkowników. Koszt produkcji takiego np Himedia q10 pro to pewnie jakieś 200zł, dostajemy odtwarzacz, który łyka wszystko, możliwość instalacji HDD 8tb.
 
Do powstania naszej spółki i sprostania oczekiwaniom klientów:D

Pakolo ale jak byśmy zabrali się za produkcję np wzmaków to wiesz święta Trójca jeszcze by zbankrutowała..

A poważnie osobiście jestem tym który lubi nowe technologie ale żeby z głową to robić, a nie smartfon z głośnikami atmosa - czytaj z dźwiękiem atmosa .. dzwoni się do Horna pytasz się o amplituner grający dobrze w stereo (patrząc że to jest amplituner) to Gość Ci mówi żeby szukać coś starszego :) to ja się pytam o co tu chodzi.. Oczywiście rozumiem że są odtwarzacze strumieniowe ale też nie każdy chce, czy tez ie każdy ma możliwości żeby z tego korzystać.. nie wspominając, że są tacy dla których płyty cd czy płyty winylowe to coś więcej niż kawałek plastiku..co pokazał 2016 rok..

Każdy ma swoje indywidualne podejście do tematu nowości - osobiście nawet jak ja atmosa nigdy nie będę używał w salonie użytkowym to generalnie twierdzę ze fajnie że coś się dzieje bo innym sprawia to przyjemność , mniejszą większą ale sprawia i o to w tym chodzi.. tylko żeby jednego nie dawać, a innego innym zabierać.. i nie robić głupot o których pisałem w które nikt rozsądny nie wierzy, ale X osób i tak kupi ...bo sprzedawcy wiedzą jak naciągać na takie głupoty..
 
Ostatnia edycja:
lolek
Wzmaków to ja bym nie ruszał bo nie mam bladego pojęcia o ich budowie.

Natomiast HTPC to fajna sprawa. Powiedzmy sobie szczerze, że obecnie każdy ma dostęp do neta i prędkości stale się zwiększają. Na wsi gdzie będę się budował lada chwila mają puszczać światłowody. Ludzie kombinują teraz, stawiając na wygodę - zgrywają swoje kolekcje Audio/Video na dyski aby nie wstawać co chwile i zmieniać płyty w napędzie.

Są netflixy, amazony i inne pierdoły dzięki którym nie musisz kupować fizycznego nośnika. Plików DSD, flac itd również przybywa w sklepach internetowych.
 
Dokładnie tak. Forum HDTV i trzeba to tłumaczyć...

Lolek, ale my piszemy o czymś innym.
Wcześniejszego nie doczytałeś ze zrozumieniem, Caparzo wysyła nas do lekarza bo nie podoba mu się pomysł wrzucenia do obudowy bebechów które dadzą więcej możliwości jak to co oferuje producent, a ten ma mocno ograniczone funkcje. Dlatego popularność HTPC itp. rośnie z dnia na dzień.

Dlaczego producenci obudów do HTPC nawiązują stylistyką do producentów popularnych marek - Marantz, HK itp.?
Bo ktoś kto chce postawić taki klocek w salonie, chce, żeby to się prezentowało z resztą systemu. Proste i zrozumiałe.

W wątku HTPC wklejałem kiedyś zdjęcia.
Dlatego jest pomysł, żeby zrobić dokładnie coś takiego, ale w obudowie konkretnej marki + dorzucić większy (czyt. normalny) wyświetlacz.
Tyle. Nie trzeba się z tego tłumaczyć. Sieć jest zalana projektami.

Przykłady, a to tylko zamienniki:

s16tavr255gu5.jpg


marantz_htpc_silverstone5.jpg
 
Ostatnia edycja:
lolek chodzi to żeby zbudować fajny HTPC(coś co na dzień dzisiejszy łyknie wszystkie pliki jakie mu człowiek zapoda) z napędem do zgrywania multimediów na dyski opcjonalnie dokładane wg upodobań, z dobrej jakości wyjściami audio video i to zamknięte w obudowie, kopii Marantza, Denona, Cambridge Audio itd. wrzucałem wcześniej obudowy dostępne w popoularnym sklepie internetowym, które wyglądają 1:1.

Armanig pewnie chciałby taki wyświetlacz w obudowie końcówki Marantza:D

 
Miałem kupić tą obudowę, ale kupiłem moim zdaniem lepszą ;)
Zresztą tą też mam, ale mniejszy model.
Ta trochę jednak za duża, nie prezenci się na żywo tak dobrze jak moja obecna.
 
Świat idzie do przodu ja to rozumiem :) ale też zauważ że w wielu nawet blisko mieszkających ludzi pod dużymi miastami mogą zapomnieć o dobrym necie.. Myślę sobie że za jakieś 10 lat będzie już standard ze światłowód będą ciągnąc do takich miejsc.. a na razie jest jak jest.. deweloperzy nie chcą ciągnąc bo to podwyższa im koszty domów a oni walczą o każda złotówkę, a ludzie i tak by zapłacili bo czy wyda się powiedzmy 480 tys za dom w stanie surowym czy powiedzmy 15 tys więcej - bzdura ale takie życie..

Choć powiem Ci uczciwie że ja np w samochodzie (wielu mam takich znajomych) i tak używam fizycznego nośnika :) na palcach mógłbym policzyć ile razy użyłem USB do muzyki .. Mój Prezes w samochodzie audio ma za ponad 20 tys i to ze 3 lata temu tyle kosztowało, a tak samo wkłada fizyczną płytkę A. Bocelli i jak to gra Kolego :)
 
Pochwalisz się jaką masz?:)

Ja aktualnie mam Himedia, ale zaczyna mnie irytować android i problemy z brakiem odtwarzacza audio, który wymusi wypuszczenie dźwięku 2.0 czy 5.1 po HDMI albo coaxialu z plików sacd.iso czy dsf i zaczynam się skłaniać ku HTPC na windowsie z foobarem i jego wtyczkami.

lolek
Ja w samochodzie tylko flaci po usb, zgrane z płyt audio, Twój prezes ma audio w samochodzie o wartości połowy mojego auta więc akurat jemu się nie dziwie:D
 
Ostatnia edycja:
Luxa2 - długo szukałem, bo w zasadzie nie dostępna i jak dla mnie nie ma lepszej.
Chore ceny, ale raz się żyje. Nigdy jej nie sprzedam, bo i tak nie ma na co zamienić.
Jakość wykonania powalająca. Wszystko z alu. Na żywo rewelka.
Chyba jeden z najlepszych zakupów w ostatnich latach jeżeli chodzi o sprzęt.

Ta druga od prawej, najwyższy model. Z dotykowym ekranem itp.
Lecą tam wszystkie informacje dot. temp. pojemności HDD, obciążenie proc. ilość nowych maili, wiadomości na pasku. Przydatne i fajne.
Do tego możliwości obsługi multimediów, jest wszystko co można sobie wymyślić i nie tylko świeci, a się przydaje.

Thermaltake_LUXA2_Case_01.jpg

090306.jpg

hqdefault.jpg

:D
luxa2_1.jpg
 
Obudowa ładna, ostatnie zdjęcie to edycja dla bogatego mudzina:D W zasadzie w htpc ważne jest chłodzenie o czym zapomniałem, a musi być cichutkie:D
 
Z tą mikrofalą i Onkyo to jakiś fetysz chyba ;)
Ja do dziś nie wiem o co chodzi. Już to pisałem przy premierze RZ.
Nigdzie po za tym forum nie spotkałem się z taka opinią, ale rozumiem ;)
Wszędzie nowy dizajn zaliczany jest na plus. Chociaż sam wolę Marantza, jeżeli chodzi o wygląd, to słowa nie powiem na Onkyo.
Jest płaski, surowy. Na żywo świetnie wygląda.
Dziwne to forum jest. Chyba chodzi o te przyciski małe z boku. Cholera wie ;)
 
Pisaliśmy kiedyś, że Onkyo rz przypomina mikrofalę:D
Nie chce mi się szukać, ale ta dyskusja miała miejsce w jakimś wątku prezentującym ten amplituner, wtedy chyba jeszcze nie myślałeś o Onkyo, albo się nie chwaliłeś o planowanej przesiadce:D
 
Do góry