Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Widać fajny basstrap w postaci poduszki za centralnym, albo pozostałość po wojnie na poduszki...;-)
...
Ps. Mógłbyś zrobić jedną fotkę jak masz kolumny z tyłu oraz atmos na suficie będę bardzo wdzięczny

Testowalem akustyke tego miejsca, mam tam sporo podbarwien i planuje panel na sciane w tym miejscu. (wprawne oko ;) )

Sorki, mialem na uwadze zrobic ta fotke dla Ciebie i w koncu wylecialo mi z glowy...
 
Nie tylko Ty, a pokoik bardzo fajny.
Generalnie sam pomysł z wideo-prezentacją jest dobry.
Powinniśmy takie wrzucać, a żonki mogłyby robić prezentacje ;)
 
Oj, Panowie wy tylko o jednym... ;-)
Ps. Ale jak by tak przy okazji prezentacji sprzętu przeszła z miotelka ze strusich piór prezentacja na pewno by była dużo lepsza. . ;-)
 
Domyslam sie :) a co wy słuchacie?
Ja Uwielbiam marillion,Petera Gabriela,Grechute,Stonga,u2,słuchacie podobnych? Dołuzcie cos do listy:)

Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
Nie tylko Ty, a pokoik bardzo fajny.
Generalnie sam pomysł z wideo-prezentacją jest dobry.
Powinniśmy takie wrzucać, a żonki mogłyby robić prezentacje ;)
Video prezentacje to mam jak film ogladam na projektorze,obowiazkowo rozwijam wtedy ekran,otwieram szafkę i puszczam film z projektora,obowiazkowo oczywiscie wł. Suba:)


Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
Artiz, nie zmieniaj tematu. Nie samą muzyką człowiek żyje ;)

Bipo, zapomniałeś o przepinaniu kabelków... tam gdzieś na dole, za szafką ;)
 
9df1a611f5bb0611518fec6ebf7adc90.jpg


Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
Do góry