Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Nie wiem czy to wpływ waszych oczekiwań, ale przed zalogowanie takie reklamy się u mnie dzisiaj pojawiają ..... ;)
View attachment 13284
Do tej pory były same kolumny, a tu ...i do tego to jeszcze nic ciekawego

pozdrawiam z Turynu ;)
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem czy to wpływ waszych oczekiwań, ale przed zalogowanie takie reklamy się u mnie dzisiaj pojawiają ..... ;)

Pojawiają Ci się, bo Twoja przeglądarka z automatu narzuca Ci często odwiedzane strony przez Ciebie.
W każdym bądż razie nie żałuj sobie, my Cię tu rozumiemy :D
 
Dobra, dobra, jeszcze wczoraj były same kolumny...fakt, że to było na Węgrzech, więc nie było na czym oka zawiesić, a tu cieplej i kobiety mają milszą powierzchowność :D
 
Dzięki Rafa, tylko mi napisz jeszcze czy masz 2 cz 4 na suficie bo z fotki widać że masz je centralnie nad głową..? Nie myślałeś aby zamaskować te wiszące kable?
 
Ostatnia edycja:
Wygląda jak jakaś samoróbka widzimisie :p. Każdy tak sie podnieca i ma taki sufit?! Czy tylko tutaj kolega nie zwraca uwagi na wygląd?
 
Dzięki Rafa, tylko mi napisz jeszcze czy masz 2 cz 4 na suficie bo z fotki widać że masz je centralnie nad głową..? Nie myślałeś aby zamaskować te wiszące kable?

Dwa. I nie sa nad głowami tylko zgodnie z instrukcją Dolby mniej więcej na wysokości kolan.

Jak to mawiali dawniej - prowizorki są najtrwalsze ;)
Najpierw miało być na próbę potem zostało. Nie podoba mi się to, nie lubię tego pokazywać ;) i nie jestem z tego dumny. A żona się przyzwyczaiła..zresztą..
Nie da się zamaskować kabli bo maskownice też będą widoczne.

Jak lobos wspomniał, to nie moje mieszkanie i nie mogę niczego zrobić tak jak bym chciał. Na szczęście jest na suficie gdzie rzadko się podnosi wzrok.. :cool:

Jak kupie swój dom..to już dokładnie wiem co i jak zrobię..ale do tego czasu druty zostają. Trudno. Audio ważniejsze! :twisted:
 
Panowie to co ma ktoś sobie pobrać to sobie pobierze, niestety ale u nas coś takiego jak ochrona danych osobowych nie istnieje. Na papierze i w artykułach prawnych owszem ale nie realu. Niestety każdy z nas ma dostęp do sieci i na pewno coś wpisywał przez internet np.numer konta, pin, adres mailowy, pesel i inne metadane które jak zostaną juz raz wpisane pozostają tam na zawsze. Kwestia tylko kto i do czego będzie ich używał, niestety ale w dzisiejszych czasach tego nie obejdziemy z uwagi na to że internet stał się naszym zarówno miejscem rozrywki jaki dyskiem na którym zapisujemy wszystkie nasze ruchy co i gdzie robiliśmy. ;-)

Dlatego nie przejmować się nad juz rozlaną oliwą tylko wklejać fotki.. ;-)
 
Ostatnia edycja:
Bipo ma racje. Nie ma co srać żarem. Na forach typu exoticcars.pl ludzie chwałą się swoim jeżdżącym dobytkiem, i nie są to ople,renaulty i kibelwagony i nikt nie mówi że złodzieje jeżdża za nimi... Na gejbuku też pełno zdjęć wszystkiego i sie żyje

a co do problemów na forum, wczoraj na tel cały czas mnei przekierowywało na jakaś durną stronę :/
 
Ostatnia edycja:
[QUOTE a co do problemów na forum, wczoraj na tel cały czas mnei przekierowywało na jakaś durną stronę :/[/QUOTE]

U mnie tez sie to zdarza...
Czasem chodzi normalnie a czasem nie ..
 
[QUOTE a co do problemów na forum, wczoraj na tel cały czas mnei przekierowywało na jakaś durną stronę :/

U mnie tez sie to zdarza...
Czasem chodzi normalnie a czasem nie ..[/QUOTE]

Standard, odkąd zacząłem przeglądać to forum ten problem był i nic się do dnia dzisiejszego nie zmieniło. Na innych jakość tego nie ma...;-(
 
U mnie tez sie to zdarza...
Czasem chodzi normalnie a czasem nie ..

Standard, odkąd zacząłem przeglądać to forum ten problem był i nic się do dnia dzisiejszego nie zmieniło. Na innych jakość tego nie ma...;-([/QUOTE]
Teraz jest dużo lepiej kiedyś żeby trafić na ostatnią stronę Nasze Zestawy to musiałem skakać co 100 stron od początku bo inaczej wywalalo mnie gdzieś w kosmos [emoji1] na jakieś telewizory albo PlayStation

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Do góry