Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Mój Atmosowy sufit, kawałek. Zanim wkleje całość, specjalnie dla Caparzo, bo marudzi w innych wątkach że nic nie wklejam ;)

Dodam, że podwójnie podwieszany. A po co? Bo skrzynki do głośników się nie zmieściły, generalnie grubsza sprawa z robotą.

sufit.jpg
 
:popcorn: Jak na statku kosmicznym;-) Brawo Armani.
Kolory takę jak lubię. Czerwień i czerń, perfekto. ;-)
Jak by żarówki byli czerwone, chyba był by jeszcze lepszy efekt.
 
Armanig, bomba! To jest Twój pokój gościnny/dzienny?
Klimatycznie ;-) Okna zamurowałeś, bo tak mrocznie się wydaje :p
Bazuję na tej i wcześniejszej fotce, które ostatnio wkleiłeś.
 
Po takich fotkach to i mi się odechciewa patrzeć na swój sufit. Wszyscy macie takie fajne, oświetlenie, zabudowa, a u mnie zwykła biała płaska płyta. Chyba w końcu się za to wezmę, może w przyszłym roku... :)
Sztuką jest zmodyfikować pokój dzienny pod kino, zrobić to elegancko, dyskretne oświetlenie, a za razem nie zrobić czarnej jaskini. Wiadomo jakie znaczenie przy projektorze ma czarny (ciemny) sufit.
Nie mam tu na myśli pomieszczeń dedykowanych, czy np. rozwiązania jakie stosuje Bipo - czarne płótna przed seansem, po seansie wracamy do jasnego salonu - Bipo szacun za pomysł i bezkompromisowe rozwiązanie.
Chodzi mi o fajne pomysły na aranżacje sufitu do salonu, który spełniałby się również akceptowalnie w kinie.
Armani znów pozamiata.. :)
 
Ostatnia edycja:
Armanig gratulacje, nowoczesny design salonu to mi się podoba, właśnie o to chodzi!!
Pytanko x3 do Ciebie...
1) jaki model taśm led zastosowałeś u siebie
2) jaki sterownik
3) fotka nr2 jak uzyskałeś efekt światło od dołu białe a u góry czerwone ??

Nie szczuj, tylko wklejaj foty ,czekamy na nowe inspiracje i rozwiązania!
 
Dzięki Panowie, ale to tylko mały fragmencik.
Będzie wątek, to się uzupełni, w przeciwnym wypadku nie byłoby co potem wrzucać ;)

Co do kolorystyki, to za dnia jest rodzinnie i gościnnie, a wieczorem... wiadomo ; )

Remi, opiszę w innym wątku.
 
Oj... coś czuję, że wątek Armaniego zbliża się wielkimi krokami ;-)
Przyznaj się sam działałeś czy tylko wskazywałeś co i gdzie? :p
Przedsmak zapowiada, że kawał pracy zostało wykonane.
Jednak jak to mówią "diabeł tkwi w szczegółach" a te są najważniejsze :)
Wielu przyszłych "Sufitowców" będzie mogło zaczerpnąć inspirację ;-)
Czekamy...
 
Stawiam, że robiła to konkretna firma za niemała kase dlatego jest tak wszystko cacy dokładnie. :popcorn:



nie był bym sobą jakbym nie napisał ;P

galerią może i się zbliża ale koniec śwata też się zbliża a dopiero za kilkaset mln lat ;P WIęc do wakacji może będzie galeria :D
 
Ho ho ho, aż mi ciśnienie skoczyło ; )
Kolego Caparzo, każdy jeden projekt wychodził z mojej ręki, w mieszkaniu także.
Zawsze startuje od kartki, ołówka i rysowania swoich wizji, a rysuję od najmłodszych lat.
Nie miałbym satysfakcji zlecić wszystko firmie od architekta do wykonawców, wyjechać na 3 tyg. na wakacje, a następnie wrócić i cieszyć się efektem.
Chociaż tak to powinno wyglądać, mniej stresu.

Oczywiście pomoc wykonaniu była, nie tykam się pewnych rzeczy, bo zwyczajnie nie lubię, ale żeby zlecać od A do Z i nie przyłożyć do tego ręki, nie nie.
Lubię ciąć, wiercić, kleić, malować, kombinować i szukać nowych materiałów, wykorzystywać je do innych celów jak są przeznaczone, a które jednocześnie wyglądają jak te w sklepach po 500% drożej. Dla mnie liczy się efekt końcowy, przy zachowaniu minimalnych kosztów.

Myślę, że każdy z nas tutaj na forum wie o co chodzi ;)
 
Ostatnia edycja:
Wiesz że ja nie bedę sobą jak czegoś nie napisze żeby przyspieszyć powstanie twojej galeri :p

Nie sądziłem że jesteś.aż takim szpecem ;) bo patrząc u ciebie musi być wsio idealnie więc stawiałem na firmę

Ja też jestem z tych co wolą zaoszczędzić a samemu zrobić :)
 
W większości przypadków jest tak, że jak chcesz "wsio idealnie" to lepiej samemu coś zrobić, a nie firmę brać ;)
 
ja też wolę robić sam, bo wiem że będzie dopieszczone :). W ten sposób w nowym mieszkaniu zaoszczędziłem 25 tysi na robociźnie hehe, ale fakt zajęło mi to prawie 5 miesięcy i schudłem 12kg :D
 
Do góry