Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Nie przesadzaj z tym szpeceniem, mi akurat podoba się taki sprzęt podwieszony pod sufitem.
Lepsze to jak jakiś żyrandol z pseudo Svarowskim ;)
 
Henry niestety biore w ciemno najwyzej sprzedam.

Wysłane z mojego ASUS_T00G
To masz stalowe nerwy ;)
Ja po ostatnich doświadczeniach chyba bym się nie zdecydował, nie chodzi nawet o kasę czy klasę sprzętu.
Kolumny, które były moimi żelaznymi faworytami, miały świetne opinie, recenzje...odpadały już po kilku minutach, te najdroższe i najwyżej oceniane, dla mnie były najgorsze.
 
To masz stalowe nerwy ;)
Ja po ostatnich doświadczeniach chyba bym się nie zdecydował, nie chodzi nawet o kasę czy klasę sprzętu.
Kolumny, które były moimi żelaznymi faworytami, miały świetne opinie, recenzje...odpadały już po kilku minutach, te najdroższe i najwyżej oceniane, dla mnie były najgorsze.
Słuchałes elektrino?


Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
Ja generalnie jestem z tych, którzy lubią eksponować sprzęt, oczywiście w granicach rozsądku, a w mojej ocenie podwieszony proj mieści się w tych ramach ;) Nie neguje naturalnie Twojego rozwiązania, jest bardzo ok.

Zawsze można pocudować i zastosować taki "cover" ;)

highend_image_cineversum.jpg
 
Ja generalnie jestem z tych, którzy lubią eksponować sprzęt, oczywiście w granicach rozsądku, a w mojej ocenie podwieszony proj mieści się w tych ramach ;) Nie neguje naturalnie Twojego rozwiązania, jest bardzo ok.

Zawsze można pocudować i zastosować taki "cover" ;)

highend_image_cineversum.jpg
Fajnie zabudowane. Tali statek kosmiczny

Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
:) OOO! Fajna rzesz ! To Twoje Armani? Ciekawa konstrukcja , przydatny pomysł. Pomyśle nad podobnym. Problem jest taki że mało kto w Polsce robi chromowanie na zamówienie. Jeden gość z Allegro ma taką ofertą. Zamówiłem jedną rzecz , ale .....jakość taka sobie.
Jeżeli któż zna gdzie można zamówić naprawdę dobre i na poziomie ofertę chromowania, to bardzo proszę o namiary. :)
 
Robią robią, ale trzeba mieć fach w rękach.

Nie trzeba. Ja kupiłem fotel z Forda Ka za 50 zeta na "szrocie", w skupie dwa profile 100x50 i 60x30, parę tarcz do "kątówki" i pożyczyłem spawarkę od teścia ( drugi raz w życiu coś spawałem). Całość wyszła na nie całe 200 zeta z farbą. W fotelu zostawiłem szyny, więc jest nawet regulacja przód - tył. :) stojak 3.jpg
 
Ok, dzięki i teraz już wszystko jasne co i jak...;-) ps. patent z ukryciem proja fajna sprawa

Bipo jest patent również taki, że można silnik zainstalować i może się schować projektor w jakiś przygotowany do tego celu schowek , jak firma była u mnie na pokazie w domu to mojej żonie to pokazywali na filmiku...:) także jak się zapłaci to wszystko albo prawie wszystko można mieć..tylko najlepiej mieć do tego dedykowane pomieszczenie..
 
Tak pamiętam coś wspominales, kiedyś o tym rozmawialiśmy chyba przez maila jak dobrze pamiętam...;-)
 
Do góry