Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No Kolego, masz zestaw o którym myślę już od dawna ;)
Wrzuć więcej fotek całego stanowiska i się nie krępuj jak inni koledzy ;)
 
Jeśli możesz to napisz czy wyczaiłeś za mniej niż ceny w sieci? W Polsce do wyrwania za ok. 1200 zł sam fotelik ze statywem. Właśnie przejrzałem też strony z ogłoszeniami - nawet nie wiedziałem, że ludzie tak kombinują :)
 
Kolega taki zrobił sam kupił jeden fotel z ogłoszenia a że jest spawaczem wyspawal cały stelaż ma nawet uchwyt na napoje☺Robił nawet testy, po wypiciu tylko jednego piwa miał gorsze czasy okrążenia więc panowie ostrożnie za kierownicą 😉

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Nie , nic nie kombinowałem, roznica w cenie około 20 euro a wiec , jak ktoś ma czas .A taki wypasiony to już kwestia około 2k, ja wziąłem najprostszy bo na tyle co gram to i tak hoohooo.
A nad swoim wątkiem tez myślałem, ale kiedyś na czasie taka kroniczke myśle jak to się zmieniało , ale czas :))
 
Ostatnia edycja:
Widziałem te filmiki, ale to już bardziej pod dedykowane pomieszczenie.
Ideałem chyba są hydrauliczne fotele, to już jest next level, no, ale od czegoś trzeba zacząć, dobra kiera + fotel w zupełności wystarczą ;)
 
Grałem przy stoliku z ikei i na pufie (takiej co się wpada),fajnie ale pedały uciekały za każdym razem cieżko się było usadowić .iI stwierdziłem ze mam troszkę grosza uchomowanego , to czemu nie .Jak na razie nieplanuje żadnych nowy zakupów także , jest i jestem zadowolony.
 
Ostatnia edycja:
Można mieć połowę samochodu, jak w sklepach zabawkowych SMYK. Na fotelikach samochodowych mają zawsze taką prezentację. Skoro dają tylko tylną połowę, to przednie pewnie gdzieś zalegają...? :D
 
Do góry