Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Tylna może być tak wykorzystana,
mam nadzieję, że kumpel mnie nie zabije za nieautoryzowane wykorzystanie fotki ;)
barek.jpg
 
Pozdrów kumpla, bo ma chłopak fantazje ;)
Pozytywnie, a do tego patriotycznie, no i alko na "pace". Wszystko się zgadza ;)
 
no i pojawił się Cambridge audio azur 551R


Kto może polecić jakieś kolumny do niego podłogowe pokój 25m2
szczególnie interesują mnie takie które wydobędą z niego trochę bassu,ponieważ sam CA ma go w sobie mało:/
Przy okazji meble już wymienione:)
 

Attachments

  • IMG_0505.jpg
    IMG_0505.jpg
    209,3 KB · Wyś: 229
  • IMG_0506.jpg
    IMG_0506.jpg
    168,2 KB · Wyś: 102
  • IMG_0508.jpg
    IMG_0508.jpg
    234,9 KB · Wyś: 99
ARTIZ, po pierwsze pozdrawiam z nowym nabytkiem. Po drugiej: czy te szafki robiłeś na zamówienie? Czy to tak zamierzono, różne wysokości szafek? Ciekawe rozwiązanie.

U mnie też male zmiany :razz:
 
Ostatnia edycja:
Szafki nie są na zamowienie to meble modułowe. To ze wysokosc jest rozna to tak ma być:)mamy 21 wiek czasy mebloscianek mineły

Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
Artiz szafki ktoś ci postawił w miejscu kolumn : )generalnie będzie fajnie pastelowo,minimalistycznie
Kolumny beda pomiedzy szafka RTV. Ale czekam za kablami glosnikowymi. Noni cały czas mysle nad kolumnami. A wy nic nie chcecie doradzic:(

Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
Savron Widzę, że doszedł czarny cd w końcu masz komplet stereo...;-) Gratulacje..;-)

Artiz masz możliwość rozwinięcia się ze sprzętem w tym pokoju, więc można poszaleć zamiast tego malutkiego TV może jakiś projektor? Myślałeś coś może w tym kierunku? ps. czemu ten TV tak nie symetrycznie? Urządzasz w nowoczesnym stylu, bravo mój gust..;-) Odnośnie kolumn załóż osobny wątek w dziale z kolumnami, opisz czego oczekujesz i w jakiej cenie...;-)
 
Ostatnia edycja:
Ma chłopak szczęście, że jego szanowna małżonka podziela jego pasję, no może pozwala mu na odrobinę szaleństwa. Ciekawe ilu z nas dostało by zgodę na taki barek w salonie ;)

A gość jest pasjonatem motoryzacji i kolekcję już ma całkiem niezłą - Warszawa (garbata rocznik chyba '56 w trakcie renowacji) Syrena, Maluch z końcówki lat 70-tych, Borewicz, Audi coupe, Fiat 125p....wszystko w oryginale, jak wychodziło z fabryki.
 
Savron Widzę, że doszedł czarny cd w końcu masz komplet stereo...;-) Gratulacje..;-)

Artiz masz możliwość rozwinięcia się ze sprzętem w tym pokoju, więc można poszaleć zamiast tego malutkiego TV może jakiś projektor? Myślałeś coś może w tym kierunku? ps. czemu ten TV tak nie symetrycznie? Urządzasz w nowoczesnym stylu, bravo mój gust..;-) Odnośnie kolumn załóż osobny wątek w dziale z kolumnami, opisz czego oczekujesz i w jakiej cenie...;-)
d99fb2a393b0a842e001a4a9dfb91437.jpg
c3f381b56322af669e910ca6022506e5.jpg

Nie chwaliłem sie ze posiadam projektor?!
Co do kolumn decyzja podjeta biore stx elektrino 250 kolor biały oczywiscie

Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
Mam prośbę zrób fotkę jak wygląda u Ciebie tylna część salonu na której jest miejsce odsłuchów. Będę wdzięczny. .:)
Rozumiem że nie masz ekranu i puszcza obraz obok czy nad tv?
 
Ekran mam 120 cali suprima elegant
ac855392720539a5ec36a76d873c9984.jpg
608d8dffa94d24afee75e19b9f78e99b.jpg
0e3370f97bbedf5d9de1ef0a128f7b2d.jpg


Zrobiłem fotki o ktore prosiłes. Narazie mam burdelo w salonie po remoncie zrobie jeszcze fotki bo narazie jest jeszcze kwestia akustyki wnetrza.
Zrobilem tez fotke podswietlenia tv diodami led z tyłu.
Napewno to was zainteresuje bo sa one podłaczone bezposrednio do portu USB w tv i jak włacze tv to automatucznie sie właczaja. W nocy nie potrzeba wł. Swiatła swieca naprawde mocno. Ps. Jeszcze jeden komplecik mam na stanie na sprzedaz.

Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
Do góry