Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Wygląda faktycznie nieźle ;-) Pieniądze śmieszne :)
Wiesz jak to jest z kablami... jedni widzą i słyszą cuda a drudzy żadnej różnicy między tanimi a tymi sporo droższymi ;-)
 
To dobrze jak wzmak lepszy - musiałbyś sie martwic jakby było na odwrót :)
Byłem ciekawy 670 wat poboru i 168 przy 6 ohm na kanał kontra 200 wat poboru i 85 wat przy 4 ohm

Czemu nie? Zamówienie na kilka tysięcy sztuk i pewnie by jako Aro mogli się sprzedawać :D
Wysłane z Note 3
Zgadza się kilka tysięcy sztuk to jest już zysk.

Czy aby odcień taki sam? : )
Jeżeli chodzi o cd,wzmacniacz i amplituner to tak, o to mi chodziło

Na blu już nie będzie miejsca, trzeba kupić nową szafkę ; )
Meble już zamówione :wink:
 
To i ja się pochwale
 

Attachments

  • IMG_1815.jpg
    IMG_1815.jpg
    27,2 KB · Wyś: 85
Byłem ciekawy 670 wat poboru i 168 przy 6 ohm na kanał kontra 200 wat poboru i 85 wat przy 4 ohm


Zgadza się kilka tysięcy sztuk to jest już zysk.


Jeżeli chodzi o cd,wzmacniacz i amplituner to tak, o to mi chodziło


Meble już zamówione :wink:

Kapusta gratulację za przejście na wyższy model, jestem ciekaw czy odczujesz zmianę w kinie..;-)
Odnośnie tych wat w amplitunerach to zawsze podają wartość mocy na 1 kanał i to przy 6ohm aby było więcej. Dobrze by było jak by podawali ile jest po podłączeniu min. te 5 kolumn do ampli przy 4 i 8ohm. To by były realne wartości, ba jeśli amplituner ma więcej wyjść głośnikowych to niech podadzą też ile by było mocy po podłączaniu głośników do wszystkich terminali głośnikowych....:mrgreen: Okazała by się że po włączeniu tego ampla z niby 200watt na kanał i wykorzystaniu wszystkich terminali głośnikowych do wykorzystania mamy zaledwie 30watt....:grin: śmiech na sali, a później się okazuję czemu nie ma dynamiki w kolumnach, przecież ten ampli kosztował tyle tyś.zł i ma przecież taką moc...:-D

To i ja się pochwale

Werf jak możesz również wklej fotki z resztą systemu jak się całość prezentuje, jaki model rel? Kolorek pasuje idealnie do mojego wystroju:wink:

Kapusta Wariacie :) fajny amplik :grin:
Nie pogubisz się z kablami...:mrgreen:

Wszystko srebrne. Kapusta :) Ty chyba naprawdę masz fioła na ten kolor.
A ja lubię czarny kolor...

View attachment 12586


Miałem mieć nową półkę już w tym tygodniu.
Ale jak to zwykle bywa w życiu, po raz kolejny wycieli krzywo dwa elementy.
I bądź tu normalny.

:rolleyes:

Myszator malutka prośba wklej fotki z daleka swojego pokoju i sprzętu bo jest na czym oko zawiesić..:) ps. od razu się przy okazji zapytam: jaki ekran (rozmiar, firma oraz odległość widza od ekranu) oraz z jakiego projektora puszczasz obraz..;-) Będę wdzięczy za odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:
Kapusta Wariacie :) fajny amplik :grin:
Nie pogubisz się z kablami...:mrgreen:

Wszystko srebrne. Kapusta :) Ty chyba naprawdę masz fioła na ten kolor.
A ja lubię czarny kolor...

View attachment 12586


Miałem mieć nową półkę już w tym tygodniu.
Ale jak to zwykle bywa w życiu, po raz kolejny wycieli krzywo dwa elementy.
I bądź tu normalny.

:rolleyes:

No widzisz, trzeba było tak od razu zamiast trollować w innym temacie i pisać, że Ci babcia nie pozwala fot wstawić :) Jednak masz faktycznie to BC Acoustique EX-362 D :D

A co to jest tam pod ps4, bo nie mogę rozszyfrować? Po froncie to mi wygląda na kondycjoner :p

No i jak już ktoś pisał, pochwal się ile cali ekranik i jaki projek go oświetla. Kolumny to coś pisałeś kiedyś, że robiłeś sam DIY?

:roll:
 
No i brawo Jasiu! :-D;)
Bardziej teraz pasuje do wzmaka i CD, jak wrażenia?

No to sobie Obejrzałem kilka fragmentów Hobbita, Władcy Pierścieni, Szybcy i Wściekli, Park Jurajski 4, i muszę powiedzieć że w kinie jest znacząca poprawa, nie wiedziałem ze tylne kolumny mogą tak zagrać i tak wiele, przy poprzednim ampli tak nie było, kolumna centralna tez gra lepiej, jest ze tak powiem jej więcej a poprzednio tak nie było, sam przód nie grał tak równo.Myśle ze wymiana nie poszła w las ;):eek:k:
 
I to najważniejsze żeby właściciel był zadowolony i oby nie przesłodzić z ocena bo jak niektóre się czyta opisy to .... ale Polak w tym temacie potrafi wiele...
kapusta to jeszcze tylko jedna rzecz do tego amplitunera :)
 
Do góry