Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Lolek piszesz te felietony ;) a sprawa jest prosta. Ktos ma kase, interesuje go posiadanie nowosci, nie zaburza to jego planow i budzetu bo ma kase :), wiec idzie i kupuje. Proste jak drut.
 
Ostatnia edycja:
Lolek piszesz te felietony ;) a sprawa jest prosta. Ktos ma kase, interesuje go posiadanie nowosci, nie zaburza to jego planow i budzetu bo ma kase :), wiec idzie i kupuje. Proste jak drut.

Wiesz znam taki przypadek że gość wszedł do sklepu popatrzył się na kolumny i powiedział do Kolegi mojego pracującego w tym sklepie te biorę będą pasować do wnętrza były to kolumny za ponad 100 tys zl i to było dobrych kilka lat temu.. zapłacił i powiedział że ktoś przyjedzie po te kolumny. Minęły 3 miesiące i kolumny dalej stoją w sklepie w końcu Kolega zadzwonił i powiedział że dobrze byłoby jakby je ktoś zabrał, minęło jeszcze ze dwa tygodnie i ktoś je w końcu zabrał..
są i takie przypadki tylko ja raczej mówię o ludziach co dany sprzęt nie kupują tylko z powodu że mają kasę i nie wiedzą co z nią zrobić i czy to coś będą używać lub nie to już nie ma znaczenia tylko o takich dla których kupienie sprzętu ma znaczenie i wiąże się z jego używalnością i wykorzystaniem w 100%.
 
Lolek kolego sympatyczny, ale dlaczego zakladasz, ze ktos kto moze sobie pozwolic na taki gest nie jest przy okazji pasjonatem, ktory chce miec ta nowosc tu i teraz. Zobacz jak wiele osob kupuje np. najnowsze telefony. Potrafia stac cale noce by nabyc nowinke, potrafia placic ekstra pieniadze za to byc pierwszym lub kupic limitowana serie. Tak wiec jak widzisz nic nie stoi na przeszkodzie by bogaty audio-maniak kupil sobie np. player za 12 kawalkow nawet jak za pol roku jego wartosc spadnie 5 krotnie.


Co do nowego bluraya Pionka to wszystko fajnie. Szkoda tylko, ze nadal nie widac nastepcy 450.
 
Oczywiście że tak są i tacy jak piszesz 100% zgody :) ale na pewno wg mnie bogatych ludzi jest mniej co maja takie zabawki od tych że tak powiem średniaków bo Ci jak już mają to używają takiego sprzętu, a ci bogaci w przeważających ilościach od czasu do czasu...
 
Wiesz to od wielu czynników zależy które nie są zależne od nas.. już kiedyś o tym pisaliśmy na priv..
jedno jest pewne nikt zdrowy na umyśle nie da powiedzmy pod koniec roku czy na początku przyszłego za odtwarzacz BR 4 K przykładowe 6 czy 10 tys bo to trzeba byłoby się z głową zamienić ... nawet nie będę pisał z kim... bo 10 tys to Kolego dobra wycieczka na wypasie ( dla dwóch osób) do Hiszpanii z wygodami kosztuje która normalnemu człowiekowi daje więcej radości jak odtwarzacz BR 4k :)

A mi chyba ten BR więcej radości by sprawił , i pisze poważnie .
Sumując nie jestem normalny .:krol::???:
 
Ale to się nie przejmuj, dla normalnych tu nikt nie jest normalny, ale jak czytam niektóre komentarze, to zastanawiam się czy oby na pewno jestem na forum HDTV.
Kupić coś droższego, żle, wkleić fotkę to znowu dostaniesz łatkę szpanera.
Cieszyć się z nowej zabawki, to też coś nie halo, bo przecież są "ważniejsze" sprawy w życiu. No nie dogodzisz normalnie ;)
 
A mi chyba ten BR więcej radości by sprawił , i pisze poważnie .
Sumując nie jestem normalny .:krol::???:

Każdy inaczej podchodzi do życia ale kupując dzisiaj taki odtwarzacz to samo masz jakbyś kupił za powiedzmy 2000 zl odtwarzacz BR FHD bo nie ma filmów w 4k, a skaler który ma takowy odtwarzacz również mają amplitunery od pewnej klasy.. też pytanie czy kupujesz filmy na BR czy np. ściągasz bo to tez istotne dla takiego zakupu. Pytanie o ile w przyszłym roku powstanie takich filmów i ile z tych filmów chciałbyś mieć na półce u siebie w domu ? Oficjalnie na razie tylko jedna chyba wytwórnia zadeklarowała że będzie część filmów robić w 4k.. Choć kiedyś pewnie się to zmieni a przynajmniej tak myślę że się to zmieni.
Ale to się nie przejmuj, dla normalnych tu nikt nie jest normalny, ale jak czytam niektóre komentarze, to zastanawiam się czy oby na pewno jestem na forum HDTV.
Kupić coś droższego, żle, wkleić fotkę to znowu dostaniesz łatkę szpanera.
Cieszyć się z nowej zabawki, to też coś nie halo, bo przecież są "ważniejsze" sprawy w życiu. No nie dogodzisz normalnie ;)

Rozumiem że już miałeś wpisy że chwalisz się sprzętem... ale pocieszę Ciebie nie Ty jeden ... wielu tutaj tak miało - także luzik..
Aż wstyd się przyznać że chciałoby się już coś zmienić ;-)
A tak naprawdę coraz częściej chodzi mi taka myśl po głowie,ehhhhhhhhh

Wzmacniacz masz fajny ale zawsze można kupić wyższy model :)
 
Ostatnia edycja:
Wzmacniacz masz fajny ale zawsze można kupić wyższy model :)

Jakbyś czytał w moich myślach :eek:k: :grin:
Nie powiem że wzmak jest zły,w tej cenie jak dla mnie jest naprawdę wart uwagi-odsłuchu.
Inspirują mnie naturalne-realne dźwięki instrumentów a h80 w moim torze oddaje to niesamowicie!
Właśnie leci Roger Waters z nowego remasteru amused to death, BAJKA!!!!!
Jak wiadomo króliczka można gonić w nieskończoność i chyba za jakiś czas będę szukał dla h80 godnego następcy.Do gxów przy 4 omach i efektywności 86 db przydałby się piec z trochę większym prądem.
 
Ja zawsze sądziłem, że sprzęty wymienia się w stopce, by pomóc innym użytkownikom, powymieniać się informacjami, itp. Niestety, okazuje się, że to jest dla lansu...
Tak źle i tak nie dobrze :)
 
Nie tylko Ty tak myślisz :) ale są ludzie których boli jak sąsiad kupi nowy samochód i podobnie jest tutaj.. zamiast się cieszyć z tego powodu to szukają dziury w całym./...
 
To wklejać fotki a nie biadolić, to nie jest miejsce na pouczanie kto i na co by przeznaczył pieniądze. To forum tematyczne.
Jak kogoś stać, ma pasje, hobby, zainteresowania to hulaj dusza. Bez względu na koszty.
Ja akurat mam przyjemność oglądać zestawy Kolegów, więc proszę się nie krępować ;)
 
Ostatnia edycja:
Dommino a pisałeś coś o zmianie czyżbyś planował zakup nowego sprzętu? :) Coś konkretnego na oku już masz?
 
Ostatnia edycja:
No właśnie, proszę wrzucić coś bo tylko gadacie i gadacie..... co nie którzy już zapewne powymieniali u siebie zabawki ale się nie pochwalili..;-) a my tu czekamy i czekamy.... oj nie ładnie ;-)

Tak się zagadaliście, że kolega Werf wrzucił ostatnio nowy nabytek w postaci suba, a nawet nikt nie zauważył chyba że widział a nie komentował..;-)
 
No właśnie, proszę wrzucić coś bo tylko gadacie i gadacie..... co nie którzy już zapewne powymieniali u siebie zabawki ale się nie pochwalili..;-) a my tu czekamy i czekamy.... oj nie ładnie ;-)

Tak się zagadaliście, że kolega Werf wrzucił ostatnio nowy nabytek w postaci suba, a nawet nikt nie zauważył chyba że widział a nie komentował..;-)

OO!! BIPO !! Jak tam TV.? Już mam pokój dla Ciebie przygotowany. :grin: Darmowe posiłki, tv, kino domowe i kot w zestawie. Nie zostawimy Ci w trudnych chwilach. Ogródek (duży) też mam. :grin:
Mało tego, masz swoją personalną flagę:razz:
 
Ostatnia edycja:
Do góry