Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Do Ciebie. Sorry chyba coś źle przeczytałem. Czytałem w telefonie i coś mi się pochrzaniło.

Fajnie masz klocki. A kolumny Twojej produkcji? jeśli dobrze pamiętam?
 
Paweł :wink: :hihi: A do kogo piszesz.
Bazgroliłem troszku wcześniej na temat HD 3700.
I tak do końca nie wiem, o co Tobie chodzi. :confused:

Ale to chyba nie do mnie bazgrolisz ...:niewiem:
Strasznie marudzisz w niedziele rano .:p
Jak cos mozesz zagladnoc , maja tam fajne klocki , bedziesz mogl marudzic do woli .

B&W Serie 800 Diamond - 3. Bowers & Wilkins Fantreffen am 17. und 18. Oktober 2015 in Haßfurt
Wiem wiem , maly wybor , ale za to jak to przyjemnie gra .
Fajne klocki Accuphase , Classé , T&A ....
 
A co tu mozna doradzac. Najwyrazniej zaawansowane stadium nieuleczalnej choroby. ;)
Warto miec swiadomosc tego, ze 19Hz to czestotliwosc rezonansowa oka. Jak zaczniesz miec mroczki albo widziec robaczki, to znak, ze nalezy galke cofnac i pomyslec o odfiltrowaniu tej czestotliwisci.
 
Ostatnia edycja:
Nie chce Cię kolego martwić, ale nie kojarzę nikogo na forum kto by robił takie suby samemu, podejrzewam że będziesz pierwszy przecierał szlaki...;-) Tak się zastanawiam patrząc na tą ścianę subów czy dla właściciela poza basem istnieje jeszcze reszta składowa barwy dźwięku...;-)
 
Nie chce Cię kolego martwić, ale nie kojarzę nikogo na forum kto by robił takie suby samemu, podejrzewam że będziesz pierwszy przecierał szlaki...;-) Tak się zastanawiam patrząc na tą ścianę subów czy dla właściciela poza basem istnieje jeszcze reszta składowa barwy dźwięku...;-)

Na innym forum wydaje mi się że był Gość co sam zrobił suba na pewno był w trakcie roboty że tak powiem ..
 
Nie chce Cię kolego martwić, ale nie kojarzę nikogo na forum kto by robił takie suby samemu, podejrzewam że będziesz pierwszy przecierał szlaki...;-) Tak się zastanawiam patrząc na tą ścianę subów czy dla właściciela poza basem istnieje jeszcze reszta składowa barwy dźwięku...;-)
No ja się pytam po co?? Jeden dobry sub potrafi zrobić miazge.
 
Mała zmiana ;)
cecc5df39066ebf6.jpg


5b7429d1f82b3790.jpg


3e0045456e0ffb06.jpg
 
Narazie tylko na szybko w stereo skluchałem , wzmacniacz lepszy :)
Muszę wszystko poustawiać i słuchać :)
Teraz bd do wymiany ;-)
 
Ostatnia edycja:
Najwiekszy postep widac z tylu ampka. Nie chce sie teraz wpatrywac i doszukiwac jakim kosztem, ale na pierwszy rzut oka zestaw wejsc i wyjsc wyglada o niebo lepiej. Jest porzadek. Jestem ciekawy jak brzmieniowo wzgledem siebie wypadaja oba modele. Poza tym gratuluje zakupu.
 
Jak najbardziej bd musi być 3313ud, Natomiast byłem dziś w Biedronce i kupiłem oto takie cudo 5m za 16,99 Hdmi 1.4, ciekawe jak się sprawdzi.
Wygląda na solidny, nawet jest oplot i ciężkie metalowe końcówki :eek:k:
a72448beb18adac6.jpg

ef9f84372f722d14.jpg

ef9f84372f722d14

a72448beb18adac6
 
Do góry