Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Zmartwie Cię Bipo ale to tylko WD 1tb:-( z muzyka do magica żaden super extra polepszacz.Pzdr

O widzisz a już myślałem, że masz jakiegoś daca w czarnej obudowie...;-) U Ciebie w galerii masz daca nastromo, napisz jak możesz co on wprowadził u Ciebie w systemie i jak go miałeś podpiętego? Czy była zauważalna różnica, czy subtelnie się coś poprawiło a może pogorszyło...?;-)
 
R
pytanie za 100 punktow czy lepiej zmienic ampa czy jednak zostac przy starym i dolozyc ta koncowke?
 
Stream magic robi teraz za dac , to chyba dobre rozwiazanie;-) co do nostromo to wszystko się poprawiło przestrzeń ,dynamika,itd choc na początku tak na hura to mnie nie powalił ale jak przysiadlem na spokojnie że znana płyta do wyglądało to zupełnie inaczej było nie źle jak za 500pln.Pzdr
 
"Daniyal9"
Sprzęt prezentuję się znakomicie,naprawdę gratuluję i życzę samych najlepszych doznań muzycznych!



Jaki model monitor audio gold sparował i przegrał finalnie z sonusami??
pozdrawiam.

Monitor Audio Gold 200. Byłem na niego bardzo napalony lecz już samo wizualne porównanie wypadło na korzyść SF. Goldy wyglądały przy nich jak zabawki. W odsłuchu SF piękna szeroką scena .Dźwięk dosłownie mnie otaczał, muzykalność, lepszy nie męczący bas , szczegółowość ,lekkie ocieplenie . W Goldach wąska scena, góra i środek szczegółowa lecz jakoś tak sucho, mechanicznie.Trudniejsze do ustawienia.Dźwięk w nich był przedemną nie otaczał tak jak SF. Myślę, że te kolumny były nie wygrzane bo i bas też był twardy...
Podsumowując. SonusFaber oczarował mnie swoim dźwiękiem(moją ukochaną także). Monitor Audio Gold 200 rozczarował.
Będąc teraz gdziekolwiek nie mogę się doczekać kiedy znowu włączę swój sprzęt i zanurzę się w wizualno-muzyczne
uniesienie. :lol:
Pozdrawiam.
 
Ale to żadna nowina że player czyta tytuły plików puszczanych z USB lub z płyty, to samo przyciemnianie wyświetlacza lub go całkowite wyłączenie. :p
 
To prawda, szczególnie jak wracasz po AS ;)
Aczkolwiek po ostatniej wizycie wróciłem wyjątkowo spokojny do domu, odpaliłem sprzęt i cytując naszego Kolegę Foxa "nie skakał mi gul" ;)

Szanowni koledzy, ale nawet po wizycie na AS co nie którzy z Was naprawdę nie mają czego się wstydzić odnośnie sprzętu...;-) Może jest droższy, ładniejszy ładniej wyeksponowany za pomocą Hostess itd. ale jakością dźwięku to on już aż tak nie odbiega....;-)
 
Do góry