Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Kolumny popieram .... bardziej bym wymieniał kolumny na Twoim miejscu niż amplituner ale skoro i tak wymienisz w przyszłości to nie ma znaczenia w jakiej kolejności..
 
Kapusta, sprawdz dobrze czy te koncowki biedronkowego kabla nie są tylko "metalizowane"? KIedyś lata temu tez kupiłem takie cudo do bardzo starego telewizora, ale po dosłownie kilku cyklach przepinania koncówki się rozdzieliły na dwie, okazało się, ze to zwykły plastik. Kabel się rozleciał, ale działał.
 
Kropelka do kropelki i zrobi się szklanka...;-) Ważne, że masz cel i pasję do którego się dąży, a czas tylko pokaże kiedy się to spełni..;-) Aktualnie wymieniasz pomału poszczególne elementy swojego zestawu i sprawia Ci to radość i frajdę, a mogę się założyć że jak byś miał full kasy to kupiłbyś wszystko z najwyższej półki i zmieniłbyś pasję audio-video na coś innego bo nie miałbyś już czego zmieniać...;-)
 
Ostatnia edycja:
Inaczej się nie da w moim przypadku
Pamiętaj Lolek, liczę na Ciebie ;-)

Wiesz to od wielu czynników zależy które nie są zależne od nas.. już kiedyś o tym pisaliśmy na priv..
jedno jest pewne nikt zdrowy na umyśle nie da powiedzmy pod koniec roku czy na początku przyszłego za odtwarzacz BR 4 K przykładowe 6 czy 10 tys bo to trzeba byłoby się z głową zamienić ... nawet nie będę pisał z kim... bo 10 tys to Kolego dobra wycieczka na wypasie ( dla dwóch osób) do Hiszpanii z wygodami kosztuje która normalnemu człowiekowi daje więcej radości jak odtwarzacz BR 4k :)
 
Wiesz to od wielu czynników zależy które nie są zależne od nas.. już kiedyś o tym pisaliśmy na priv..
jedno jest pewne nikt zdrowy na umyśle nie da powiedzmy pod koniec roku czy na początku przyszłego za odtwarzacz BR 4 K przykładowe 6 czy 10 tys bo to trzeba byłoby się z głową zamienić ... nawet nie będę pisał z kim... bo 10 tys to Kolego dobra wycieczka na wypasie ( dla dwóch osób) do Hiszpanii z wygodami kosztuje która normalnemu człowiekowi daje więcej radości jak odtwarzacz BR 4k :)

Jak kogos stac to kupi i za 12tys. W czym problem.
 
To nie jest kwestia czy człowieka stać - przynajmniej ja tak uważam.. co znaczy człowieka stać ? Chciałbym (mówię o sobie) to kupiłbym za 12 tys BR 4k w czym problem zamiast na wakacje jechać w ciągu roku dwa razy pojechałbym raz.. nie ma problemu pytanie czy chce coś takiego zrobić.. czy to ma sens? Bo oczywiście nie mówię o tych co kupują coś takiego dla kupienia.. tylko jak teraz się kupi to chyba jest ze 3-4 filmy w 4k i też nie wiem czy one już w końcu są do kupienia.. Ile takich filmów powstanie w przyszłym roku i ile z tych filmów mi podejdzie że chciałbym je kupić akurat w 4k ??? Ile taki film będzie kosztował w stosunku do filmu FHD ? Tu jest sens w odtwarzaczu BR 4k na chwilę obecną...
 
o ile mogę zrozumieć obecność w wątku odtwarzacza BR za 12 tys., to nijak do tematyki "nasze zestawy" nie pasuje mi Hiszpania 2 razy do roku po 12 tys. No ale może jest jakaś głębia tych wywodów. No bo ile zdjęć BR można wrzucić na fejsa? Kogo obchodzi jakieś tam 4K? A taka Hiszpania olinkluzif to już lans...
sorry za off top, ale coraz gorzej się to wszystko czyta. Przydałby się jakiś moderator który by to wszystko posprzątał i dbał o poziom tego forum...
 
To może weź raz jeszcze przeczytaj i postaraj się zrozumieć co tam jest napisane.. bo na pewno nie to co Ty napisałeś ...
A jeśli dla Ciebie odpoczynek oznacza lans to gratuluję podejścia do życia - bo dla mnie urlop to wypoczynek który daje człowiekowi mocy na kolejne miesiące do pracy.... a może lans to oleda posiadać dzisiaj albo tv 4k którego trzeba mieć w rozmiarze przynajmniej 75-80 cali żeby była z tego radość większa niż tylko że lepszy obraz się widzi na przykładowo 55 calowym tv 4k w stosunku do 55 cali tv FHD (przy założeniu że jakieś filmy powstaną w 4k w przyszłym roku) ...
Co jest większym lansem? Choć wiem że niektórzy będą mamić ludzi że taki tv 4k w 55 calach to mega różnica w stosunku do tv FHD gdzie się siedzi np. 3,5 m od tv.. w bajki zawsze można wierzyć tylko nikt nie powiedział że one mają coś wspólnego z prawdziwym życiem... a na pewno nie zawsze...
 
Ostatnia edycja:
To nie jest kwestia czy człowieka stać - przynajmniej ja tak uważam.. co znaczy człowieka stać ? Chciałbym (mówię o sobie) to kupiłbym za 12 tys BR 4k w czym problem zamiast na wakacje jechać w ciągu roku dwa razy pojechałbym raz.. nie ma problemu pytanie czy chce coś takiego zrobić.. czy to ma sens? Bo oczywiście nie mówię o tych co kupują coś takiego dla kupienia.. tylko jak teraz się kupi to chyba jest ze 3-4 filmy w 4k i też nie wiem czy one już w końcu są do kupienia.. Ile takich filmów powstanie w przyszłym roku i ile z tych filmów mi podejdzie że chciałbym je kupić akurat w 4k ??? Ile taki film będzie kosztował w stosunku do filmu FHD ? Tu jest sens w odtwarzaczu BR 4k na chwilę obecną...

Czyli cie nie stac skoro musialbys zrezygnowac z jedych wakacji. Zreszta dlaczego wakacje maja kolidowac z zakupem lub byc lepszym powodem wydania pieniedzy? Jeden woli wygrzewac tylek na plazy a drugi cieszyc sie sprzetem.
 
Kolego ale gdyby ten sprzęt był taki ważny i miał sen kupienia go za np. te 10 tys bo chyba coś Panasonic gdzieś czytałem zapowiedział BR 4k w tej cenie to jedne wczasy bym zamienił w końcu to tylko jeden rok, a raz pojechać na wczasy też wystarczy i można dobrze odpocząć.. i nie ma to żadnego związku z lansem... bo dla mnie lansuje się poprzez wiele innych rzeczy, a nie poprzez wczasy czy zakupienie sprzętu... choć pewnie znajdą się i tacy..
Najważniejsze dla mnie jest to czy dana rzecz jest warta tych pieniędzy i czy będzie wykorzystywana a to zobaczymy wg mnie po roku 2016 ... zobaczymy wtedy ile filmów powstanie w 4k..
Żeby same zdjęcia w 4k i filmy np. z kamery obejrzeć 4k wystarczy sam tv 4k nie potrzeba na chwilę obecną takiego odtwarzacza.
 
Do góry