Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
R
bipo o jakich pieniadzach rozmawiamy w 2 giej wersji bo nie mam zielonego pojacia o koncowkach:)mocy
 
U mnie robi za player BD Oppo 105D takie całkiem niezłe 3w1
W przyszłym tyg prawdopodobnie wpadnie mi na test N70 Pioneera ,porównam czy bluray ma kompleksy,czy warto dokładać następne pudełko
U ciebie naturalny wybór to raczej coś do kompletu


Słyszałem dużo dobrego o tym Oppo, lecz jeśli chodzi o mnie to jednak Marantz..tak jak piszesz do kompletu.;)
Cóż...no to gonimy za króliczkiem ... hi hi hi :p
Powodzenia.;)
 
bipo o jakich pieniadzach rozmawiamy w 2 giej wersji bo nie mam zielonego pojacia o koncowkach:)mocy

Dla przykładu zobacz jak ma kolega Armanig amplituner Marantz 7009 z którego wychodzi pre autem na końcówki mocy (Marantz mm7025 i mm7055) zasilające kolumny przednie, tylne, centralny oraz atmos tj. kolumny sufitowe. Tobie by było potrzebne 5 kanałów do zasilania 5 kolumn.;-) W jednej końcówce mm7055 masz pięć kanałów czyli tyle ile Ci potrzeba..;-) Na początku możesz najpierw spróbować podpiąć same fronty i zobaczyć czy usłyszysz różnice w dźwięku bo jak nie usłyszysz to nie ma sensu się ładować w resztę..
 
Ostatnia edycja:
R
hmmm koncowki fajne ale chyba jednak nie bede kruszyl tego tynku no chyba ze gdzies bede mial okazje posluchac jak to gra na koncowkach i stwierdze kolosalna roznice:)
 
"Daniyal9"
Sprzęt prezentuję się znakomicie,naprawdę gratuluję i życzę samych najlepszych doznań muzycznych!

Ostatecznie padło na to co mam teraz.
Głośniki Monitor Audio Gold do ostatniej chwili walczył z Sonusami .
Pozdrawiam.

Jaki model monitor audio gold sparował i przegrał finalnie z sonusami??
pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Starałem się dać duże zdjęcia lecz widocznie mam coś ustawione, że zrobiło miniaturki.
Wybacz :blagam: proszę... :)
Wybaczam :D ...
Myślałem o Maranzie NA 8005 lub poczekać i wziąć kiedyś do kompletu SA 14S1 SE, który ma dobre funkcje sieciowe i CD-ka.;) No i jak to się razem pięknie prezentuje !!!
...i już zazdroszczę :)
czemu slabawy?
Z tego samego powodu, o którym pisze Abdul, Rafa, Bipo i inni koledzy
hmmm koncowki fajne ale chyba jednak nie bede kruszyl tego tynku no chyba ze gdzies bede mial okazje posluchac jak to gra na koncowkach i stwierdze kolosalna roznice:)
Kolego, tu nie chodzi o głosność, ale o jakość dźwieku
Z tym że różnicę słychać nawet przy dość cichym graniu.
Dokładnie tak.
 
Ostatnia edycja:
Repugnant, zestaw bombowy! Ten central od Klipsch robi wrażenie ;-) Nie wspomnę o RF-7II w połączeniu z RF-82II :)
Faktycznie ta Yamaha trochę słaba do nich. Pomyśl nad czymś wydajniejszym. Proponuję coś z Onkyo. Seria 8 w górę. To mocne amplitunery.
 
R
sypialnie mam u gory ale slychac calkiem wyraznie jak gra:)ale czy da sie przy tym zasnac hmm dyskusyjne:)a co do ampli to jesli chcialbym zostac przy ,,yamaszcze,, to co proponujecie
 
R
jak dla mnie to teraz gra to mega fajnie i bardziej sklanial bym sie do zmiany ampa co powinno jeszcze poprawic ,granie,jesli dobrze mysle a nie zalezy mi na kruszeniu tynku ze scian(z koncowkami) jak to pisali koledzy no i gdzie to upchnac :)
 
A żona kupila maszynę do szycia:p i zaczyna uczy sie szyc i takie tam ze scinek maskotki wymodzila a jak oklaply to chyba lipa?.Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Broń Cie Boże, jak gra to tylko Ty słyszysz i Tobie ma to się podobać nie mnie to oceniać....;-) Lepiej pochwal się co to za czarne pudełeczko z prawej strony?;-) Miałem CI napisać abyś wkleił fotki całego zestawu, ale już znalazłem w Twojej galerii..;-) Bardzo mi się podoba ściana z cegły, ja u siebie mam coś podobnego tylko, że kamień który pociągnąłem na całej ścianie..;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry