Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Danyial9 masz klimacik taki jak lubię, a raczej uwielbiam.... :) biel i czerń jak dla numer 1...:) Sonusy z reszta prezentują się pięknie. .. jeszcze raz gratulacje ...:) Odnośnie tych targów na narodowym to czytałem, że w tym roku to była namiastka kina w porównaniu do 2014. Teraz były wystawione dali, bank olufsen i Sonusy i wsio. A atmos byk zrobiony tak ze z przodu na słupkach były postawione 2 kolumny podstawowe icsly atmos sorki ale totalna porażka. W tamtym roku były osobne salki i całe 1 piętro było zagospodarowane przez wystawców kina i stereo, a aktualne to tylko napomnienie, że inteligentnego domu można jeszcze dołożyć kino i stereo. Miałem iść ale po przeczytaniu recenzji zrezygnowałem, czekam na audio show w listopadzie w Sobieskim. Mam nadzieje że tam już będzie na czym oko i ucho zawiesić. ..:) jeszcze raz piękny sprzęcik i salonik urządzony pod mój gust. .:) ps.jak pierwszy raz spojrzałem na twoje zdjęcie to myślałem ze to moje zdjęcia salonu hi hi... ;-)


Dziękuję.

Twój zestaw też jest SUPEREK!!! ;) Widzę, że mamy podobne gusta. U Ciebie też biel i czerń no i ta szafka pod sprzętem..przepiękna. :) W przyszłości marzy mi się taki ekran...ehhh. Gratuluję :)
Z tymi targami to dobrze, że nie byłem. Chociaż ciekawił mnie ten ATMOS z Sonusami i Marantzem...ale co się odwlecze to nie uciecze...

Pozdrawiam serdecznie.
 
To znam Panowie, choć nie jest to do końca prawda, bo zależy to od przeglądarki. W mojej się nie wyświetla. Specjalnie musiałem się przesiąść na inną ;) Dlaczego niektórym udaje się kleić od razu duże zdjęcia bez niepotrzebnego klikania?

Uspokoiłeś mnie :)

W latach 80-90 mój pierwszy "walkman" to był Aiwa (hihihihi)


Starałem się dać duże zdjęcia lecz widocznie mam coś ustawione, że zrobiło miniaturki.
Wybacz :blagam: proszę... :)

AIWA dobrze się prezentowała i nawet nieźle brzmiała ale po pewnym czasie padł cd a później odtwarzacz kaset...Mam ją z sentymentu jeszcze w piwnicy. Może kiedyś się przyda:bober:
 
Daniyal9 zestaw pierwsza klasa, wystrój super i tu pytanie, napisz coś o szafce rtv. Dzieki.


Dziękuję :)

Szafusia kupiona w zestawie razem ze komodą i szafką wisząca w AGATA Meble. Przód otwierany z dwóch stron (lewej i prawej) w białym połysku. Środek jak widać..2 półeczki a nad nią szklana, hartowana szyba...

Pozdrawiam.
 
Daniyal9 muszę napisać że zacny zestaw ale te kolumny to poezja - wyglądają zajebiście :)
Niestety spojrzałem na cenę i już wiem czemu mi się tak podobają :roll:


No, trochę kosztują lecz udało mi się wynegocjować bardzo dobrą cenę w SalonDenon Poznań u p. Sławka L.
Gorąco polecam.
Równie ładne są SF Venere 2.5 i tańsze!!! :)

Pozdrawiam.
 
Daniyal9 nie źle jeszcze jakiś przyzwoity player do muzyki by ci się przydał,szkoda marnować potencjału

Dokładnie tak...lecz finanse, finanse :( :shock:

Teraz nie jem, nie piję i zbieram na dobry CD-k :bober:

Narazie podłaczyłem do SR 7009 i słucham przeważnie Spotify, radia internetowego i jestem w trakcie podłączania komputera z Flac-ami pod sieć domową. (Rozgryzam Linuxa).
 
Dokładnie tak...lecz finanse, finanse :( :shock:

Teraz nie jem, nie piję i zbieram na dobry CD-k :bober:

Narazie podłaczyłem do SR 7009 i słucham przeważnie Spotify, radia internetowego i jestem w trakcie podłączania komputera z Flac-ami pod sieć domową. (Rozgryzam Linuxa).

Lepiej sieciowiec,chyba że fizycznych płyt masz dużo to wtedy to i to : )
 
R
no wlasnie nie musze kruszyc tynku na sasiednich osiedlach a i tak sasiedzi mnie kochaja:)wlasnie sluchamy z sasiadami freddiego mercury :)
 
Repugnant powiem Ci, że kolumny to masz do nagłośnienia ale bardzo dużego lokum..;-) A dodatkowo jeszcze 2 podłogówki na tyłach już robi się naprawdę bardzo dobre nagłośnienie, tylko teraz powinieneś to wszystko teraz podłączyć pod końcówki mocy zarówno przodu jak i tyły oraz central. Dopiero w tedy zobaczysz co tak naprawdę te twoje kolumny potrafią i jaką będziesz miał dynamikę o której aktualnie możesz pomarzyć. Podłączając takie kolosy do tego biednego amplitunerka to zostaje Ci może z 50w na kanał więc nie ma realnej mocy aby dać kopa tym kolumną...;-)
 
A co polecasz? Myślałem o Maranzie NA 8005 lub poczekać i wziąć kiedyś do kompletu SA 14S1 SE, który ma dobre funkcje sieciowe i CD-ka.;) No i jak to się razem pięknie prezentuje !!!

U mnie robi za player BD Oppo 105D takie całkiem niezłe 3w1
W przyszłym tyg prawdopodobnie wpadnie mi na test N70 Pioneera ,porównam czy bluray ma kompleksy,czy warto dokładać następne pudełko
U ciebie naturalny wybór to raczej coś do kompletu
 
Wszystko zależy, jaką gotówkę masz przeznaczoną. Musisz mieć amplituner z pre autem z którego wychodzisz na końcówki. Teraz możesz kupić jedną 5-kanałową ale za to bardzo mocną lub np. 2 gdzie pod jedną np.2kanałową podłączasz fronty a pod drugą 3-kanałową central i tył. Wszystko zależy ile możesz przeznaczyć na to kasy. Ja bym wolał drugą opcję z dwoma końcówkami .
 
no wlasnie nie musze kruszyc tynku na sasiednich osiedlach a i tak sasiedzi mnie kochaja:)wlasnie sluchamy z sasiadami freddiego mercury :)

pozdrawiam z limerick:)mozesz mi wyjasnic pojecie malo dynamiki

No właśnie nie chodzi o poziom głośności bo ten stosunkowo łatwo osiągnąć. Szczególnie przy tak skutecznych kolumnach jak Klipsch.

Dynamika to zdolność końcówki mocy do szybkich zmian natężenia dźwięku. Ampli tego nie potrafią, nawet z najwyższej półki. Głównie z powodu wielu odbiorników prądu na pokładzie m.in.

Sam się przekonałem podłączając wzmacniacz jako końcówkę mocy po kilku latach różnych ampli. Kontrola tego co sie dzieje z membranami wooferów jest o wiele większa niż w ampli. Efekt uboczny to można jeszcze głośniej zagrać bez słyszalnych zniekształceń dźwięku.

pozdro z Galway ;)
 
Do góry