Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Aiwa to był kiedyś mój pierwszy przyzwoicie grający sprzęt. Jakież było moje zdziwienie, kiedy to później wpadła mi w ręce mini wieża Technics - najdroższy wtedy model ze wskazówkami i kasetami wkładanymi taśmą do przodu - i się okazało, że gra zdecydowanie gorzej od tej mini wieży Aiwy [emoji1]
To były czasy...

Wysłano poprzez Tapatalk
 
Daniyal9 muszę napisać że zacny zestaw ale te kolumny to poezja - wyglądają zajebiście :)
Niestety spojrzałem na cenę i już wiem czemu mi się tak podobają :roll:
 
R
wkoncu sie doczekalem:) i nareszcie bedzie tak jak chcialem:)
 

Attachments

  • 20151005_160857.jpg
    20151005_160857.jpg
    249,4 KB · Wyś: 88
  • 20151005_170630.jpg
    20151005_170630.jpg
    276,6 KB · Wyś: 101
Rozumiem, że masz 50 m do nagłośnienia? :)


Aiwa to był kiedyś mój pierwszy przyzwoicie grający sprzęt. Jakież było moje zdziwienie, kiedy to później wpadła mi w ręce mini wieża Technics - najdroższy wtedy model ze wskazówkami i kasetami wkładanymi taśmą do przodu - i się okazało, że gra zdecydowanie gorzej od tej mini wieży Aiwy [emoji1]
To były czasy...

Wysłano poprzez Tapatalk
Widze, że większość przez to przechodziła. U mnie była wcześniej jeszcze mikrowieza Panasa (gra do dziś - już ze 20 lat, a potem był taki Technics, ze zmieniarką CD, miękka mechanika, efektowne otwieranie szuflad na kasety, kasety do dołu jak piszesz, echh bajka wtedy była... :) Nie była to żadna typowa dzielona wieża, ale była ze dwa razy większa od tego Panasa.
 
Ostatnia edycja:
Oj, tam był...jeszcze jest - wzmak+2 kasetowy deck+CD karuzela na 5 płyt ;)
Jak byłem młody i głupi to zamieniłem lepsze klocki, bo były na jedną kasetę i na 1 CD na takie "wypasione" i zostały do dzisiaj i działają :)
 
Do góry