Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Przyznam, że jestem zaskoczony. Byłem nastawiony na typowo analogową jakość (jak z kasety).
Najbardziej co mnie pozytywnie ujęło to niesamowicie niski i przyjemny bas i bardzo wysokie tony, ale nie przerysowane.
Dopiero teraz słyszę wstęgę, wcześniej nic z niej się nie wydobywało.
Podsumowując jest to strzał w dziesiątkę, a nowa płyta Jassie Ware nad wyraz pokazuje siłę tego dźwięku.
Grasz na wbudowanym przedwzmacniaczu? Jeśli tak to popróbuj też z jakimś zewnętrznym.
Jak się trochę osłuchasz to spróbuj też zamienić fabryczną wkładkę na np Ortofona 2m red.
 
Grasz na wbudowanym przedwzmacniaczu? Jeśli tak to popróbuj też z jakimś zewnętrznym.
Jak się trochę osłuchasz to spróbuj też zamienić fabryczną wkładkę na np Ortofona 2m red.

Przedwzmacniacz mam wyłączony i podłączony mam do ampli na wejściu Phono, czyli używam przedwzmacniacza wbudowanego w ampli, tak mi zaproponowali w salonie bo marantz ma lepszy niż ten w gramofonie denona.
Odnośnie wkładki to zaczynam zastanawiać się nad wymianie na Pro-ject, tam jest w oryginale i wygląd bardziej mi odpowiada. Nie wziąłem go od razu bo myślałem, że nie ma osłony. Jak głębiej poszperałem to okazuje się, że ma i na dodatek ładniejszy. tzn jaśniejszą, bo ten denona jest przydymiony.
 
ulti - jak to jest, że żona nalegała na gramofon (ręka do góry kto ma taką pro-audio żonę) a nie pozwala na zawieszenie TV na ścianie? :)
 
Pamiętajmy też o tym Panowie,aby do naszych zabaweczek dorzucić coś extra w postaci np.złotego cacka,lub dobrych perfum,wtedy "mała nuta entuzjazmu", będzie znacznie większa:)))
 
Panowie mam do was pytanie . Podobnie jak kolega ulti nie mam co zrobić z centralnym. I tak się zastanawiam czy są jakieś przeciwwskazania powieszenia centralnego bezpośrednio na ścianie za telewizorem u mnie plazma vt 60. Między tylna ściana tv a głośnikiem powieszonym na ścianie było by ok 15 cm odstępu. Czy głośniki za tv nie będzie mi negatywnego oddziaływania na ekran plazmowy?
 
Nie ma żadnych przeciwwskazań, ale rozumiem, że ten central nie będzie bezpośrednio za tv, a nad/pod tv. Wklej najlepiej fotkę.
 
Ostatnia edycja:
TV to mój monitor do kompa stojącego za TV, a komp to silny kombajn wiec laptop nie wchodzi w grę bo nie uciągnie nowych gier :(
 
:shock::shock:
Panowie mam do was pytanie . Podobnie jak kolega ulti nie mam co zrobić z centralnym. I tak się zastanawiam czy są jakieś przeciwwskazania powieszenia centralnego bezpośrednio na ścianie za telewizorem u mnie plazma vt 60. Między tylna ściana tv a głośnikiem powieszonym na ścianie było by ok 15 cm odstępu. Czy głośniki za tv nie będzie mi negatywnego oddziaływania na ekran plazmowy?
Tez mam czasem glupie pomysly no ale ..
 
Do góry